Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 907 of 1175 FirstFirst ... 407 807 857 897 905 906 907 908 909 917 957 1007 ... LastLast
Results 18,121 to 18,140 of 23485

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #18121 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    depinde de cat ma joc...cateodata si la 2-3 saptamani

  2. #18122 SP
    Junior Member Laury's Avatar
    Va salut. Tocmai am cumparat un PS3 Super Slim de 12gb. As vrea sa stiu daca pot schimba hardul cu cel de la un PS3 fat (40gb).
    Multumesc.

  3. #18123 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by Laury View Post
    Va salut. Tocmai am cumparat un PS3 Super Slim de 12gb. As vrea sa stiu daca pot schimba hardul cu cel de la un PS3 fat (40gb).
    Multumesc.
    Da ! Sunt sigur ca gasesti pe forum un tutorial pentru asta. Spor ....

  4. #18124 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: PS3 FAQ - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Quote Originally Posted by Laury View Post
    Va salut. Tocmai am cumparat un PS3 Super Slim de 12gb. As vrea sa stiu daca pot schimba hardul cu cel de la un PS3 fat (40gb).
    Multumesc.
    http://www.gamespot.com/features/how...drive-6396942/

  5. #18125 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar

  6. #18126 SP
    Member paulone's Avatar
    crede cineva ca daca as pune un adaptor wireless N(la una din mufele usb) la consola ar functiona?
    Adaptor Wireless-N Linksys AE1200, USB AE1200 - eMAG.ro

  7. #18127 SP
    Junior Member crazyboy4yo's Avatar
    maine trebuie sa imi ajunga ps3 super slim. Vreau sa il conectez la un monitor lcd(philips 190c) cu hdcp ready. O sa folosesc un cablu hdmi-dvi. Monitorul are rezolutie 1280x1024. Oare o sa mearga?

  8. #18128 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Salut , am o mica dilema . Nu mai am router si am direct cablul de net in PC ( RDS ) ... care stiti prea bine ca se conecteaza printr-un programel .. bla bla ... Ok ... daca vreau sa intru pe PSN ( de pe consola ) ... cum pot sa fac ... sa nu mai cheltuiesc bani pe cablu UTP sau / si router .
    Ms frumos

  9. #18129 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Quote Originally Posted by crazyboy4yo View Post
    maine trebuie sa imi ajunga ps3 super slim. Vreau sa il conectez la un monitor lcd(philips 190c) cu hdcp ready. O sa folosesc un cablu hdmi-dvi. Monitorul are rezolutie 1280x1024. Oare o sa mearga?
    Da.

  10. #18130 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    crede cineva ca daca as pune un adaptor wireless N(la una din mufele usb) la consola ar functiona?
    Adaptor Wireless-N Linksys AE1200, USB AE1200 - eMAG.ro
    In mod normal acel USB Adapter-N are nevoie de drivere pentru a functiona, iar cum ele nu-s implementate in PS3 este posibil sa nu functioneze, sau unii spun ca este posibil sa mearga insa sa nu foloseasca protocolul N pt ca nu-l stie.
    Alta varianta ar fi sa mergi pe un Access Point de genul la care sa te legi wired iar bridge-ul dintre AP si Router sa se faca prin wireless N.

    ---------- Post added 25-11-2012 at 09:15 PM ----------

    Quote Originally Posted by Snick View Post
    Salut , am o mica dilema . Nu mai am router si am direct cablul de net in PC ( RDS ) ... care stiti prea bine ca se conecteaza printr-un programel .. bla bla ... Ok ... daca vreau sa intru pe PSN ( de pe consola ) ... cum pot sa fac ... sa nu mai cheltuiesc bani pe cablu UTP sau / si router .
    Ms frumos
    Cand spui "programel" te referi oare la Broadband Connection (PPPoE) ? chestia aia merge s-o setezi si in PS3...ori nu inteleg eu ce vrei sa faci

  11. #18131 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: PS3 FAQ - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Am observat o diferenta la controllerul cu care a venit consola superslim, la slim era scris DC 3,7V 300ma? Bateria e mai buna la cel din poză?
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1353874313389.jpg

  12. #18132 SP
    Junior Member megamind03's Avatar

    Re: PS3 FAQ - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Am observat o diferenta la controllerul cu care a venit consola superslim, la slim era scris DC 3,7V 300ma? Bateria e mai buna la cel din poză?
    Eu am luat varianta slim si pe controller scrie la fel,DC 5V....500MA(aici e destul de evident,cu cat e mai mare cu atat te tine mai mult bateria).






    Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

  13. #18133 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    [

    [/COLOR]
    Cand spui "programel" te referi oare la Broadband Connection (PPPoE) ? chestia aia merge s-o setezi si in PS3...ori nu inteleg eu ce vrei sa faci[/QUOTE]

    Dap , eram obisnuit cu un internet starter ca pe vremuri , dar acum ca tot ai mentionat , o sa incerc s-o setez si din consola . Ms fain

  14. #18134 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    In mod normal acel USB Adapter-N are nevoie de drivere pentru a functiona, iar cum ele nu-s implementate in PS3 este posibil sa nu functioneze, sau unii spun ca este posibil sa mearga insa sa nu foloseasca protocolul N pt ca nu-l stie.
    Alta varianta ar fi sa mergi pe un Access Point de genul la care sa te legi wired iar bridge-ul dintre AP si Router sa se faca prin wireless N.

    ---------- Post added 25-11-2012 at 09:15 PM ----------
    aha, buna ideea dar cum eu am linksys EA6500 sigur va merge la viteza N mai degraba cu asta...
    Buy Linksys WUMC710 WiFi AC Adapter | SAVE + FREE SHIPPING

  15. #18135 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Am si eu o intrebare.:
    Am citit pe internet ca se poate face trading la gamestop, (ex.: dai 1-2-3 jocuri ca sa iei discount pentru a cumpara altul , sau iti dau banii in mana...).
    Mai exact cum se face? Diseara ma duc la un centru comercial cu ai mei si vreau sa stiu detalii si cu asta o sa iau si jocurile vechi care nu le mai joc ca sa imi iau black ops 2.
    A mai facut cineva asta , sau stie ceva detalii sa ma poata ajuta?
    Mersi Anticipat!

  16. #18136 SP
    Junior Member Expertiz's Avatar
    Hey everyone.Am revenit cu decizia facuta si anume am cumparat un cooling pad de la HAMA Suport laptop HAMA Carbon Look, USB, negru | ALTEX si recomand tuturor asa ceva.Daca il ridici la un unghi de aproape 90 grade poate sa traga si sa impinga aerul lejer,deci cu incredere puteti sa cumparati asa ceva.Multumesc FishyBon3 si Game101 pentru sfaturile acordate.Peace!

  17. #18137 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar

    Probleme si solutii Playstation 3

    Zgomotos?


    Sent from my iPad2

  18. #18138 SP
    Member Game101's Avatar
    Eu cand am fost in Anglia la un magazin de genul asta, tot ceva cu game se numea, am vazut ca lumea venea cu un joc anume, astia ii ofereau un pret sau o alternativa fiind un joc + diferenta din partea lui.
    De exemplu tu te duci cu Black Ops 1. Ei iti ofera 15 lire sau o sa-ti spuna, iti dam Black Ops 2 si ne mai dai tu 20 de lire. Cam asa functioneaza la magazinele care cumpara/vand jocuri pre-owned.

  19. #18139 SP
    Junior Member Expertiz's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    Zgomotos?
    Deloc! singura chestie e ca daca joci cu lumina stinsa led'ul e cam puternic si iti bate in ochi...dar asta se poate rezolva.

  20. #18140 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Quote Originally Posted by isis View Post
    Cred ca e scris foarte prost, sau e dependent pentru fluiditate de latimea de banda si or fi serverele PSN-ului cu gripa.
    Sony has revealed that cross-game voice chat, a feature which many PS3 owners have been pleading for, can't be implemented due to RAM constraints in the hardware
    Deci eu totusi cred ca e de la ram daca nici cross-game voice chat nu a mers...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts