Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 171 of 1175 FirstFirst ... 71 121 161 169 170 171 172 173 181 221 271 671 1171 ... LastLast
Results 3,401 to 3,420 of 23485

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #3401 SP
    Junior Member TonY96's Avatar
    nu chiar dar ma intreb si eu ... a si pot face ceva sa pot sa imi bag jocuri de ps2 pe ps3-u meu ?? am versiunea de 40 gb

  2. #3402 SP
    Member soselinho's Avatar
    cum va protejati ps3-ul inpotriva prafului....ma gandeam la niste abtipilde sau husa ceva nush stiti pe unde gasesc?

  3. #3403 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Nu,nu poti.Trebuie sa ai versiunea de 60 GB ca sa poti rula jocurile de PS2.

  4. #3404 SP
    Junior Member TonY96's Avatar
    da dar se poate si pe versinea de 80 gb :-W

  5. #3405 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Versiunea de 80 aia NTSC

  6. #3406 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Recomand o husa din folie de aluminiu (se muleaza perfect) acoperi tot sa nu lasi nimic descoperit in fata jegului.

  7. #3407 SP
    Member soselinho's Avatar
    Tekken poti pune si o poza sau un link cu un mag in care se gaseste
    merci!

  8. #3408 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Man din pacate nu am, am vazut prin strainatati dar era identic cu ce ti-am zis doar ca era neagra. Dar tu o poti vopsi cum vrei, in culoarea mobilei de exemplu, o faci stealth. Astept impresii

  9. #3409 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Am o intrebare: aveti idee ce rpm au hdd-urile din consola PS3? 5400 rpm sau 7200 rpm?

  10. #3410 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by mark`` View Post
    Am o intrebare: aveti idee ce rpm au hdd-urile din consola PS3? 5400 rpm sau 7200 rpm?
    5400 harduri de laptop.

  11. #3411 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Cum pot sa vad un film avi pe PS3? Vreau sa-l vad de pe stick
    Erik no offence da nu pot sa cred ca ai peste 1800 de posturi pe site-ul asta si nu sti daca poti sa vezi un film in format .avi pe PS3...

  12. #3412 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Quote Originally Posted by raul12 View Post
    Am jucat jocul Wanted wepons of fate . Am facut vreo 10% din trofee . Problema este ca in profilul meu online trofeele din acest joc nu sunt afisate ... Stie cineva de ce?
    no1 knows ? tocmai facusem un trofeu la red faction si la acest joc apare in profil dar la wanted tot nu apara in profil , doar in lista de trofee apar .

  13. #3413 SP
    Senior Member mark's Avatar
    In ceea ce priveste modarea PS3-ului va spun asa cam la toata lumea sa va luati gandul. PS3 se va moda cand va aparea PS4 si asta numai daca Sony va dori, cel mai probabil nu, dar pt resuscitarea vanzarilor de console vechi pe atunci de PS3 in dauna PS4 vor "scapa" sa zic asa niste informatie pe net acolo unde trebuie si se va moda. Cred ca PS3u (ma ingrozesc cand ma gandesc la PS4) e singura consola si sistem IT din lume sa zic asa care detine o securitate impenetrabila si foarte longeviva.

  14. #3414 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Mai terminati odata cu modarea PS3-ului, nu va puteti juca daca nu este modat? Sau faptul ca nu se poate moda este o "problema"? Reveniti la probleme serioase pls.

  15. #3415 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  16. #3416 SP
    Member soselinho's Avatar
    a mai vazut cineva asa ceva pana acum? => PS3 Compact Racing Wheel - PlayStation 3 Accessories - GAME.co.uk eu nu si ma intreb daca volanul acela este asemanator celor de la nitendo wii ? ca nu are mare descriere

  17. #3417 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by soselinho View Post
    a mai vazut cineva asa ceva pana acum? => PS3 Compact Racing Wheel - PlayStation 3 Accessories - GAME.co.uk eu nu si ma intreb daca volanul acela este asemanator celor de la nitendo wii ? ca nu are mare descriere
    Da, seamana cu cel de la Wii. Mai multe detalii aici

  18. #3418 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    acuma pun si eu internet la mine in camera de la Clicknet pana la 6 mb si nustiu cum sa aleg pe cablu sau wirreles daca pun wirreles nu se pierde din semnal? si eu stau la casa si PC e la etaj si TV LCD la parter se merita prin wirreles?

  19. #3419 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Il poti cumpara de aici daca te intereseaza:

    ShopTo.Net - 4Gamers Officially Licensed Racing Wheel - Sony Playstation 3 (PS3)

    4Gamers Officially Licensed Racing Wheel

    Enhances game play with all driving games that support SIXAXIS™ control [Wipeout HD, Formula 1, Motorstorm Pacific Rift, Ridge Racer 7, Burnout Paradise, SEGA Rally, PURE, Stuntman, and future releases.]

    Fully compatible with the PS3™ SIXAXIS™ and DUALSHOCK�3 Wireless Controllers

    Allows full access to all Wireless Controller buttons and functions

    Chrome effect finish with soft rubber grips adding extra comfort to game play

    Please note the racing wheel will only function with games that support SIXAXIS control.


    ---------- Post added at 06:53 PM ---------- Previous post was at 06:40 PM ----------

    PlayStation LifeStyle Mini Ninjas Demo Sneaks on to PSN This Week

  20. #3420 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Eu am avut wireless la PS3,prin 2 pereti de 30cm fiecare,la distanta de 15m intre PS3 si router.Viteza wireless era de 2mb/s si nu am avut niciodata probleme.
    Probabil ca depinde si de distribuitor si de router/switch.
    Eu am de la iLink cu un router Asus.Problema la mine este ca distanta intre switchul lor si routerul/pc-ul meu este de cca 80m (de la celalalt bloc) iar daca bag wirelessul,nu mai ajunge net la el,probabil s-a uzat cablul UTP,care sta atarnat de vreun an-doi.Acum am net la PC printrun switch al lor,dar nu-l pot smecherii sa am si la ruter ca sa-mi dea wireless.Internetul vine pe baza MAC-ului.
    Scuze ca mi-am evoluat problema.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts