Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 241 of 1175 FirstFirst ... 141 191 231 239 240 241 242 243 251 291 341 741 ... LastLast
Results 4,801 to 4,820 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #4801 SP
    Junior Member Denisz's Avatar
    De Craciun o sa imi cumpar un PS3 si am o nelamurire. Imi poate explica cineva care e treaba cu 'trophies' si 'platinum trophies'?

  2. #4802 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Denisz View Post
    De Craciun o sa imi cumpar un PS3 si am o nelamurire. Imi poate explica cineva care e treaba cu 'trophies' si 'platinum trophies'?
    Mai nou majoritatea jocurilor de PS3 au trophies (chiar si cele de pe PSN). Platinum il faci toate trofeele la un joc.

  3. #4803 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Quote Originally Posted by Denisz View Post
    De Craciun o sa imi cumpar un PS3 si am o nelamurire. Imi poate explica cineva care e treaba cu 'trophies' si 'platinum trophies'?
    Trophies primesti cand indeplinesti anumite obiective stabilite de cei care au facut jocul, acestea nu au neaparat legatura cu storyline-ul jocului, de exemplu iti cere intr-un joc de gen shooter sa colectionezi toate armele din joc, in momentul in care le ai primesti trofeul respectiv, dar poti sa termini jocul fara sa ai toate armele si fara acel trofeu.

    Trofeele nu te ajuta cu nimic, sunt doar o modalitate de a te lauda sau a dovedi prietenilor tai ca ai jucat jocul respectiv si ca ti-a placut. In general trofeul de platina il primesti cand ai reusit sa strangi toate celelalte trofee ale jocului.

  4. #4804 SP
    Banned nufu's Avatar
    mie de aseara de cum am inchis consola mi sau stricat programele de la tv si cand dau la av3(deschis la culoare de te dor ochi) svhs3(inchis la culoare gri) nu mai mi9 se vede bine consola nici programele la tv(nam dolce adica dastea cu aparat dala) o fi de la tv de la consola? __________________

  5. #4805 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by nufu View Post
    mie de aseara de cum am inchis consola mi sau stricat programele de la tv si cand dau la av3(deschis la culoare de te dor ochi) svhs3(inchis la culoare gri) nu mai mi9 se vede bine consola nici programele la tv(nam dolce adica dastea cu aparat dala) o fi de la tv de la consola? __________________

    probabil ca e cablul sa stricat sau vezi cum lai pus sa fie invers fata de cum e normal ca daca nu merge nici asa numai ai ce sai faci cu mufa dusa trebuie dusa intrun servis

  6. #4806 SP
    Junior Member AmiBreak's Avatar
    pentru prima data am conectat ps3-ul la internet, apoi mi-am facut un cont PSN cu datele mele reale, si din pacate am vazut ca tara noastra nu are acces la PSN Store sau cum ii zice sunt nou cu PS3. Am facut alt cont, cu locatia USA, de pe PC, si nu ma lasa sa ma loghez pe PS3, imi spune ca nu ma pot loga cu un cont diferit de celalalt pe care l-am creat, daca nu gresesc. Ce pot face sa ma loghez cu un account USA, sa vad si eu cum e in lumea PS Store

  7. #4807 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Va trebui să creezi un nou user local (primul meniu st�nga), după care să te loghezi pe PSN cu adresa de e-mail pe care ai trecut-o c�nd ai creat userul US. Un user local poate avea alocat doar un singur cont PSN.

  8. #4808 SP
    Junior Member AmiBreak's Avatar
    iti multumesc L0G1X

  9. #4809 SP
    Member mukiki's Avatar
    Folosesc mkv2vob pentru a converti blu-rayurile, problema este ca filmele nu au sunet. Ce optiune trebuie bifata? Filmul este cu DTS

  10. #4810 SP
    Junior Member Denisz's Avatar
    Dupa ce am instalat un joc pe PS3 am nevoie de CD sa il joc?

  11. #4811 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Movie Rental coming soon to ps3 : Netflix: Rent as many movies as you want for only $8.99 a month! Free Trial
    PlayStation.com

    ---------- Post added 27-10-2009 at 10:23 PM ----------

    Am o intrebare pentru detinatorii de Headset Oficial Sony: Cum se comporta din punct de vedere al comfortului ? Multumesc anticipat

    P.S.: poate cineva sa confirme daca se poate folosi ca microfon in jocurile din seria Rockband sau GuitarHero ?

  12. #4812 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Da.

  13. #4813 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Am o intrebare pentru detinatorii de Headset Oficial Sony: Cum se comporta din punct de vedere al comfortului ? Multumesc anticipat

    P.S.: poate cineva sa confirme daca se poate folosi ca microfon in jocurile din seria Rockband sau GuitarHero ?

  14. #4814 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    La prima intrebare iti raspund eu ca am avut. Este comod (nici nu simti ca-l ai in ureche), este elegant, auzi si esti auzit impecabil, tine si bateria. Abia astept sa-mi iau saptamana viitoare din nou.
    Aceste este cel despre care vorbesc:

    sony.jpg

  15. #4815 SP
    Senior Member Tekken's Avatar

  16. #4816 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    la jocurile mentionate nu functioneaza. iti trebuie pe USB

  17. #4817 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Chestia asta aparuta din senin, prevesteste ceva?
    Attached Images Attached Images huh.jpg

  18. #4818 SP
    Member taz@'s Avatar
    Cat de usoare pot fi trofeele lol two platinum's on the way

    ---------- Post added 28-10-2009 at 06:23 PM ----------

    Care vreti sa jucati demo-ul de GOW3 luati District 9

    God Of War III Demo Packed Into District 9 Blu-ray - News - GameInformer.com

    ---------- Post added 28-10-2009 at 06:27 PM ----------

    LE:rumored ps store content

    PlayStation LifeStyle Rumored PS Store Content for 10-29-09

  19. #4819 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Chestia asta aparuta din senin, prevesteste ceva?
    daca apesi patrat, nu expandeaza contentul la folderul ala ?
    din cate stiu, cand le pune pe folder, foloseste ca thumbnail una din imaginile jocurilor/demo-urilor....

  20. #4820 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by lilmonkey View Post
    daca apesi patrat, nu expandeaza contentul la folderul ala ?
    din cate stiu, cand le pune pe folder, foloseste ca thumbnail una din imaginile jocurilor/demo-urilor....
    Cred ca mai degraba se refera la desincronizarea aia mare cat jumata de ecran si verde...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts