Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 645 of 1175 FirstFirst ... 145 545 595 635 643 644 645 646 647 655 695 745 1145 ... LastLast
Results 12,881 to 12,900 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #12881 SP
    Member LeGenD's Avatar
    @mo: the power of clicking iz.......incredibile....yes?

    p.s: recomand inchiderea topicului temporar pana revin lucrurile...sau...ma simt obligat sa ii dau trace la mircea si nu prea iasa bine

  2. #12882 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    de ce sa inchizi topicul ? multi intra aici ca sa vada cand revine PSN-ul si sa se intereseze despre alte lucruri legate de PS3

  3. #12883 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by FuriaAlba View Post
    de ce sa inchizi topicul ? multi intra aici ca sa vada cand revine PSN-ul si sa se intereseze despre alte lucruri legate de PS3
    Nu mai trebuie actualizat. Il avem pe Nostradamus printre noi si ne spune el exact cand se intampla totul

  4. #12884 SP
    Member Iulian's Avatar
    Quote Originally Posted by FuriaAlba View Post
    multi intra aici ca sa vada cand revine PSN-ul.
    Momentan majoritatea intra sa vada ce mai scrie domn`tacconi.

  5. #12885 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by Iulian View Post
    Momentan majoritatea intra sa vada ce mai scrie domn`tacconi.
    Mare adevar ai grait prietene

  6. #12886 SP
    Member krOOm's Avatar
    Care dintre voi are controller de ps3 DS3 white ? as vrea sa stiu se murdareste cum zic unii?

    http://www.slashgear.com/gallery/dat...3-ds3white.jpg

  7. #12887 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Stie cineva daca ps plusul se ofera gratuit o luna pe mai multe conturi simultan? Adica pot sa iau si pt zona 1 cat si pt zona 2?

    ---------- Post added 02-05-2011 at 10:14 PM ----------

    Quote Originally Posted by Iulian View Post
    Momentan majoritatea intra sa vada ce mai scrie domn`tacconi.
    Cine e sau ce e un taconni?

  8. #12888 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by krOOm View Post
    Care dintre voi are controller de ps3 DS3 white ? as vrea sa stiu se murdareste cum zic unii?

    http://www.slashgear.com/gallery/dat...3-ds3white.jpg
    Daca esti curat pe maini ma indoiesc.

  9. #12889 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    Stie cineva daca ps plusul se ofera gratuit o luna pe mai multe conturi simultan? Adica pot sa iau si pt zona 1 cat si pt zona 2?

    ---------- Post added 02-05-2011 at 10:14 PM ----------


    Cine e sau ce e un taconni?
    YouTube - Who The **** Is Justin Bieber/ Ozzy Osbourne

    Cica ar fi o forma de divertisment ...asa zicea cineva p'aici
    Radem noi radem dar parca vad ca iar o nimereste omu cu 4 mai ( am mai ras noi odata de el cu 3 mai saptamana trecuta )

    Observ ca el si cu RO Mircea se pricep la viitor , asa ca-i rog si eu frumos pe aceasta cale ....daca imi pot spune pe cat imi soseste si mie comanda de pe zavvi la Brink . Multumesc anticipat .
    Bafta

    LE : Eu nu stiu cine este acest RO Mircea ...?? intreb si eu sa nu mor prost ....

  10. #12890 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by krOOm View Post
    Care dintre voi are controller de ps3 DS3 white ? as vrea sa stiu se murdareste cum zic unii?

    http://www.slashgear.com/gallery/dat...3-ds3white.jpg
    Se murdareste este adevarat. Oricat te-ai spala imposibil sa nu-ti mai transpire mainile cand stai cateva ore bune si te joci. Are un prieten si nu este multumit de ele.

  11. #12891 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Din cate am prins si eu RO Mircea e mare mare hacker ca stie sa puna windowsu sau ceva.
    Stii cum tipa ciobanul " petrica, petrica, da pe gsp!", asa si colegul nostru " RO Mircea, RO Mircea, da pe PSN"


    Uite acum m'am mai uitat pe aici si am gasit definitia. Citez
    RO Mircea = o umbra, se manifesta dupa voia proprie in orice joc online pe PSN, citeste forumul, nu contribuie, rezulta lurker. E tare ca are rabdare sa refuze de atatea ori sa isi faca cont pe site ca apare mesajul ala cu fa'ti cont pe forum ca sa vezi tot ca si'asa e moca

    Anyway, bull****e aside, ce e mult a trecut, ca se reia online'ul inainte sau dupa aniversarea distinsului nostru coleg, oricum e chestie de zile, nu de saptamani ca pana acum.

  12. #12892 SP
    Member viezure's Avatar
    Se murdareste ca cel de xbox, care e alb. Am controlerul de windows si chiar daca nu-l folosesc o buna bucata de vreme, se pune prafu' pe el si se vede, chiar daca-l stergi dupa

  13. #12893 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    daca esti smecher te joci cu manusi!

  14. #12894 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar

  15. #12895 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Eu am alb și �l iubesc, arată cel mai bine dintre toate culorile. Se murdărește la fel de repede ca și celelalte culori (acum depinde și c�t de mult �ți transpiră m�inile pe el), singurul dezavantaj este că se observă mai repede din cauza nuanței deschise (doh). Se curăță foarte ușor �n schimb, cu o periuță de dinți și 2-3 minute la dispoziție, arată ca nou.

    -

    Client Twitter pentru PS3: http://code.google.com/p/xbmc-xtweet

    -
    Attached Images Attached Images ds1.jpg ds2.jpg ds3.jpg ds4.jpg

  16. #12896 SP
    Member gpaul's Avatar
    Quote Originally Posted by tacconi View Post
    tudy tu esti ala de ni la aratat pepe ce face??? dupa curajul pe care il ai stand in fata unui monitor cred ca da..... deci mars iar la baie
    Lol, cocalar alert!

  17. #12897 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by tacconi View Post
    ce rabdare furie ???. va-oparit cand va-m spus ca nu va da drumu pana pe3.... acum spunti ca 3 la polul nord e lpeste 6 luni ca acolo cam atat dureaza o noapte... sunteti penibili ,mincinosi si uituci.....
    Tot hackeru' lo-nvatat si romana...dar evident "criptata" sa nu-ntelegem noi

  18. #12898 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    tre' sa fie cate un d-asta sef pe orice forum

  19. #12899 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    cine anunta aici primul ca PSN-ul si-a revenit castiga un Mentosan si un Brifcor. RECE!!

  20. #12900 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Arunc si eu o savarina in joc, ma doare click-ul de la atata refresh ...degeaba.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts