Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 16 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 307

Thread: Console Games Romania [CGR] - Killzone 2 Clan

  1. #21 SP
    Member canibalu's Avatar
    sper ca pot intra si eu azi

  2. #22 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Recs si Tavitzu au fost pusi officers! Pana o sa pot intra si eu, ei se vor ocupa de echipa si organizare. O sa incerc sa intru si eu in weekend. Aveti grija sa nu ajungeti cu valor la 0!

  3. #23 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    acceptati un challenge joi seara? 8vs8? voi alegeti harta, noi regulile.

    rounds: WARZONE
    class restrictions: ASSAULT
    weapons restrictions: M237, VC9, M80

  4. #24 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    acceptati un challenge joi seara? 8vs8? voi alegeti harta, noi regulile.

    rounds: WARZONE
    class restrictions: ASSAULT
    weapons restrictions: M237, VC9, M80
    Pai eu sper sa accepte...Va fi ranked...

  5. #25 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Noi nu ne-am intalnit nici macar odata sa jucam pentru antrenament si voi vreti challange? Cred ca glumiti

  6. #26 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Noi nu ne-am intalnit nici macar odata sa jucam pentru antrenament si voi vreti challange? Cred ca glumiti

    In cazul acesta imi cer umile scuze. Stiam ca aveti cateva zile de cand s-a format clanul, multi membri si banuiam ca ati avut cateva meciuri.
    Sa inteleg ca e punctul de vedere oficial?

  7. #27 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Pai il asteptam si pe cel oficial, poate ei vor sa joace. Asta a fost doar din punctul meu de vedere, dar daca cei din conducere considera ca suntem suficient de pregatiti banuiesc ca se va juca.

  8. #28 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Enthroll report to duty:
    eu in seara asta o sa intru, mi-ar facea placere sa jucam impreuna (antrenament CGR). inca nu am head-set dar mi-am propus ca pana in weekend sa-mi cumpar.
    over.

  9. #29 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Eu mereu am stat pana pe la 12 noaptea (minim) si nu era nimeni online decat Geoker ! Va inteleg ca unii aveti scoala de dimineata si probabil invatati ! I don't blame you ! gg
    Hai sa stabilim si noi o ora, o zi ceva !

  10. #30 SP
    Member ramusg's Avatar
    Da. Hai sa facem si noi un antrenament, coordonat de superiori ,pt a stabili reguli si strategii de joc. Mai invatam ceva de la cei cu experienta etc. Sa facem un efort sa ne luam casti pt a comunica si asculta mai bine. Sefule ,te rog sa propui o ora pt fiecare seara dar cat mai convenabila pt ca mai avem munca si SOTIE. Cu sotia trebuie s-o scoti la capat ( mai ales seara). Asteptam. Merci

  11. #31 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    am trecut si eu la rank cu mov ieri

    sa stabileasca cei care se ocupa de clan o ora si voi intra sigur,eu in rest intru cand imi vine chef de ex acum intru sa ma joc
    aseara am jucat pe 3-4 harti si mi se luase


    ffocus deabia astept un meci cu voi

  12. #32 SP
    Member reikkoo's Avatar
    si eu tot asa ca emptysilence stabiliti o ora in care sa intrati sa ne antrenam ca vin si eu

  13. #33 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    cred ca pot juca si eu in unele meciuri

  14. #34 SP
    Member Imouthes's Avatar
    Quote Originally Posted by Rockstar View Post
    Eu mereu am stat pana pe la 12 noaptea (minim) si nu era nimeni online decat Geoker ! Va inteleg ca unii aveti scoala de dimineata si probabil invatati ! I don't blame you ! gg
    Hai sa stabilim si noi o ora, o zi ceva !

    Si eu am fost mai mereu pana la 11-12, numai ca incerc sa ma antrenez cu cei de teapa mea. Abia am dat unlock la cateva chestii - am ajuns undeva la 550 pct ...

  15. #35 SP
    Member Cata25's Avatar
    O să fie sigur un meci CGR-RSA, �nsă (zic eu) mai �ncolo.
    Ei deja au jucat ore bune de meciuri �n timp ce noi nici un joc �ntre noi nu am organizat.

  16. #36 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Eu pot sa joc vineri seara, sambata toata ziua si de saptamana viitoare (sper) in fiecare seara. Pana atunci, il las pe Tavitzu sa stabileasca o ora, pentru ca este online in fiecare seara.

  17. #37 SP
    Member Vami's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Eu pot sa joc vineri seara, sambata toata ziua si de saptamana viitoare (sper) in fiecare seara. Pana atunci, il las pe Tavitzu sa stabileasca o ora, pentru ca este online in fiecare seara.
    asa si eu am fost aglomerat saptamana asta si sunt...

  18. #38 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Am jucat putin in seara asta cu baietii.A fost fun,eu eram cel mai noob de pe acolo,scuze pt team kill's guy's,deabea eri am luat jocul.Sper sa mai invat ceva pana in weekend.,nu vreau sa ma injurati prea mult

  19. #39 SP
    Junior Member Usktu's Avatar
    Da a fost frumos aseara. Si a super ok faptul ca nr maxim de jucatori era 16. Mult mai ok asa, nu mai e macelul ala, de nu mai stii in ce parte sa tragi.
    @waches2: ai grija cum vorbesti si pe cine injuri. Nu esti pe camp sau tarla.

  20. #40 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Am primit si eu mesaj aseara si am intrat putin. Nu stiu daca am eu probleme cu headsetul, dar nu auzeam pe nimeni vorbind, presupun ca majoritatea nu aveau. Si nici macar nu s-a incercat sa se faca squad-uri.
    Daca chiar vrem sa ne antrenam, cred ca astea sunt 2 chestii elementare.

    inca o chestie... hai sa stabilim o parola, sa o punem aici pe thread si sa o folosim la toate meciurile de antrenament. in caz ca nu ne strangem abia atunci sa facem un meci public.

    de exemplu ieri intr-un meci eram eu cu 2 straini intr-o echipa, si 6 din clan in cealalta... si ati inceput sa campati la iesirea din baza noastra. la ce anume era antrenament?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 16 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. Killzone 3 king*s clan By petreking in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 13-04-2011, 18:42
  2. Killzone 2 clan By Alex90 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 8 Last Post: 04-07-2009, 07:33
  3. Voteaza Clan Killzone 2 By nameless_fear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 137 Last Post: 30-05-2009, 19:19
  4. Console Games prezinta RSA Killzone 2 Clan By istrategie in forum Console News
    Replies: 19 Last Post: 04-03-2009, 17:24
  5. Clan Killzone 2 By nameless_fear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 28 Last Post: 27-02-2009, 12:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts