Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 16 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 41 to 60 of 307

Thread: Console Games Romania [CGR] - Killzone 2 Clan

  1. #41 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by Witchalok View Post
    Si nici macar nu s-a incercat sa se faca squad-uri.
    Daca chiar vrem sa ne antrenam, cred ca astea sunt 2 chestii elementare.

    inca o chestie... hai sa stabilim o parola, sa o punem aici pe thread si sa o folosim la toate meciurile de antrenament. in caz ca nu ne strangem abia atunci sa facem un meci public.
    sunt de acord cu tine in legatura cu parola, in felul asta o sa fim numai noi, ne putem organiza mai bine. squad am facut eu, dar cred ca deja ai iesit cand a inceput lupta in squad-uri.
    in legatura cu team kills, no problem, se mai inampla (si eu am omorat pe cineva din greaseala incercand sa-l heal-uiesc)
    intr-un squad e extrem de important sa fie si un medic (una din cele mai importante clase) eu nu am nici o problema sa ma ofer. also, plantarea unor C4-uri in zone de defense e o buna strategie (eu fiind de nenumarate ori o victima )
    o sa ma grabesc sa-mi iau si eu un headset.

  2. #42 SP
    Member Witchalok's Avatar
    dap, tocmai luasem demon's souls si vroiam sa vad cum e. am iesit din el ca am zis sa particip si eu la antrenament dar cand am vazut ca nu prea are lumea headset m-am intors la omorat demoni
    eu unul zic ca fara headset nu prea ai la ce sa faci antrenament. nu e nevoie sa aiba fiecare, macar de ar avea squad liderul, sa le zica celorlati ce sa faca.
    eu unul o sa incerc sa particip la cat mai multe antrenamente si la meciuri (daca vor fi si voi fi chemat), joc si medic nu e problema, dar totusi o sa tin jocul asta la nivel de casual, daca orarul antrenamentelor/meciurilor nu se suprapune cu timpul meu liber dedicat ps3-ului.... pas

  3. #43 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    a fost nasol aseara primu meci am castigat ,echipa noastra
    dar in al doilea meci am iesit pe primu la puncte dar in echipa mea au fost numai noobi nici nu stiau ce sa faca
    eu cu reiko ce am mai jucat in rest praf
    nu mai tin minte daca era vre-o unul din clan cu noi dar sper sa aveti grija cand faceti echipele pentru meciuri

    @waches2 joaca mai mult sa inveti ,ca sa poti intra intr-un meci de clan

  4. #44 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Eu de ce nu am fost invitat ? :c
    Am sa dau add la toti cei care postati aici si spuneti ca jucati.
    Cei care nu au psn la signature, le voi da pm !

  5. #45 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    sorry rockstar, pe tine nu te aveam in lista. iti dau add in seara asta.

  6. #46 SP
    Member reikkoo's Avatar
    hai mai faceti si in seara asta srv ?asa cu pass sa jucam intre noi si care e mai bun sa joace si in meciurile de clan ...

  7. #47 SP
    Member Imouthes's Avatar
    si eu sunt pentru sesiuni cu parola ...

    propun parola cgr

    ne vedem diseara dupa 20.00 ...

    PSN ID: imouthes78

  8. #48 SP
    Member Witchalok's Avatar
    eu zic totusi sa punem alta parola... nu de alta dar daca e aceeasi cu numele clanului nu e chiar foarte greu de ghicit, si nu stii cum te trezesti cu musafiri nepoftiti

  9. #49 SP
    Member Vami's Avatar
    Intru si eu asta-seara .

  10. #50 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Intru si eu in seara asta daca tot vad ca va adunati

  11. #51 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    facui un server poate vreti sa intrati

  12. #52 SP
    Member ramusg's Avatar
    Fratilor faceti va rog servere, jocuri, cu parola cunoscuta sau cand le faceti dati mesaj clanului cu ele , nu e frumos sa intru si sa stau cu buza umflata ca nu stiu parola. Si apropo de " fraieri" sau noobi, cred ca nu are importanta daca suntem toti la acelasi nivel sau nu d-le emptysilance cat modul in care ne organizam in clan, fiecare cu talentul si priceperea lui primind o sarcina pe masura, sa apere sau sa atace , sa spioneze si sa transmita locatii etc etc etc. Nu? . Filme de genul 300 sunt filme si folclor.Daca tu esti o persoana ce joaca numai pt a epata sa sti ca nu asa se formeaza o comunitate. Exemplul cel mai concludent este clanul lui ffocus in care nu am fost primiti majoritatea dintre noi pt ca nu suntem RAMBO!!!!

  13. #53 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Domnilor, ma scuzati ca intervin...Cum stam cu meciul acela? Credeti ca ar putea sa aibe loc in aceasta seara, 19/03/09 la orele 23?
    Multumesc frumos.

  14. #54 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    Quote Originally Posted by ramusg View Post
    Fratilor faceti va rog servere, jocuri, cu parola cunoscuta sau cand le faceti dati mesaj clanului cu ele , nu e frumos sa intru si sa stau cu buza umflata ca nu stiu parola. Si apropo de " fraieri" sau noobi, cred ca nu are importanta daca suntem toti la acelasi nivel sau nu d-le emptysilance cat modul in care ne organizam in clan, fiecare cu talentul si priceperea lui primind o sarcina pe masura, sa apere sau sa atace , sa spioneze si sa transmita locatii etc etc etc. Nu? . Filme de genul 300 sunt filme si folclor.Daca tu esti o persoana ce joaca numai pt a epata sa sti ca nu asa se formeaza o comunitate. Exemplul cel mai concludent este clanul lui ffocus in care nu am fost primiti majoritatea dintre noi pt ca nu suntem RAMBO!!!!

    pai si din atatia care jucati k2 cand e vorba sa facem un meci calumea intre noi nimeni nu intra ,
    pana la urma nu am nimic cu voi in felu de a juca,asta e fiecare invata pana la urma
    chiar si cu cei de la RSA ar trebui sa avem zi de zi sau o data la 3 zile,din 6 jocuri castigam 2 si noi asta e jucam in continuare de fun
    de cand v-ati cumparat jocul majoritatea bagati chestia aia ca nu sunteti destul de pregatiti pentru online ca nu a-ti jucat nici macar single
    eu din prima zi am jucat on ,prima zi nu depaseam jumatatea clasamentului pe o harta sau incurcam pe ai mei ca nu participam calumea la obiective dar jucand dupa 2-3 zile deja imi dadusem drumu si ma descurcam foarte bine
    deci doar jucand poti invata, asta e pierdem poate castigam altadata

    chiar nu stiu ce o fi in mintea voastra de refuzati de a avea meciuri cu rsa sau toti la un loc de fun, un 8 pe 8 o data la 2 zile am putea juca,dar tot nu vreti va trageti de cur
    poate nu au toti tim psa joace dar din cati suntem in clan 8 tot se strang mai ales o data 2 zile

    eu cred ca ies din clan ,ca nu isi are rostul,sunt inscris si doar atat

  15. #55 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Stii care e problema... Atat timp cand nu exista comunicare intre noi, din punctul meu de vedere nu este nici o diferenta intre a juca cu niste straini, sau a juca cu membrii din clanul tau.
    Ca sa intru intr-un meci oarecare si sa-mi fac de cap pe acolo, cu scopul de a fi primul la frags, nu am nevoie de nici un clan.
    Ca sa intru intr-un meci si sa stiu ca voi face parte dintr-un squad unde se comunica intre membri si lucram toti ca sa indeplinim un obiectiv, unde cel mai important e castigarea rundei si nu cine omoara mai multi, eh, pentru asta da, am nevoie de un clan. Unul organizat, unde membrii (cel putin squad leaderii) au headset sa comunice, unde mai facem cate un meci intre clanuri.

    Nu vrea sa joc cu voi doar ca sa vad ca au toti [CGR] in fata numelui. Ideea e sa jucam organizat, unde fiecare are un rol pe care si-l indeplineste, si comunicam intre noi.

    Ce vreau eu sa zic mai exact... Cat timp nu exista organizarea de care am spus mai sus, imi e greu sa imi modific programul meu doar pentru a fi online la ora x, in ziua y, ca sa fiu prezent la meci.
    La urmatorul meci programat voi incerca tot posibilul sa fiu prezent. Dar sper ca situatia nu va fi la fel ca ultima oara cand am intrat.

  16. #56 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Eu am vrut sa intru aseara pe la 10 si nu am putut,imi zicea ca nu este loc liber sau asa ceva,dupaia m-am jucat campanie single.Voi mai intra si in seara asta fiindca vreau sa invat,dar daca nu ma lasa, iara voi juca campanie.

  17. #57 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    eu o sa intru in seara asta, inca nu am headset insa ar fi frumos sa jucam numai in squad-uri, win or loose nu conteaza atat cat castigam sau pierdem impreuna
    iti mai iei un rifle dupa ceafa de la un team mate, mai un glont dar asta e.. fun sa fie!

  18. #58 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Domnilor, ma scuzati ca intervin...Cum stam cu meciul acela? Credeti ca ar putea sa aibe loc in aceasta seara, 19/03/09 la orele 23?
    Multumesc frumos.
    Inca nu ne-am organizat si eu nu pot sa joc. Daca aveti fair-play in voi cred ca mai puteti astepta putin. Nu e prea placut sa fii chelit de valor (desi nu putem pierde decat 10 puncte) pe nepregatite. Saptamana viitoare incercam sa jucam. Pana atunci, raspunsul este un categoric NU!

  19. #59 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Si eu am fost aseara online si am incercat sa intru pe serveru lu empty dar nu s-a putut pentru ca imi zicea ceva de diferenta intre ranguri. Io nu inteleg de ce ai mai facut servarul ala daca avea restrictie de rang?
    Apoi m-am uitat dupa rocky si am intrat pe serveru pe care era el, ne-am ciuruit 2-3 planse la rand, dupa care s-a mutat pe alt server. Am iesit si eu, am incercat sa ma conectez dupa cei din clan dar era full peste tot asa ca am mai jucat 15 min pe un server oarecare si am iesit...
    Pai asa vreti voi sa ne antrenam? Daca sunteti hotarati sa jucam impreuna faceti server dar fara restrictie de rang si cu o parola pe care sa o stim toti. Postati aici exact cand ii dati drumu si cine vrea intra, cine nu, nu. Eventual puteti da un mesaj celor de pe PSN ca sa stie ca ati facut server.
    Daca se va continua tot asa in stilul asta si dupa ce revine istrategie io imi termin campania single la joc si il schimb cu SF4

  20. #60 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Cine face de azi inainte server-ul pentru cei din clan va folosi pass-ul "cgrro". Sa nu existe nici un fel de restrictie pentru ranks sau classes. Maine seara o sa fac eu server-ul pe la ora 8. GeOKeR, voi face tot posibilul sa fie mai bine, dar trebuie sa am si oameni cu care sa joc, pentru ca daca joc un clan match 1vs4 nu am rezolvat nimic!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 16 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Killzone 3 king*s clan By petreking in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 13-04-2011, 18:42
  2. Killzone 2 clan By Alex90 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 8 Last Post: 04-07-2009, 07:33
  3. Voteaza Clan Killzone 2 By nameless_fear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 137 Last Post: 30-05-2009, 19:19
  4. Console Games prezinta RSA Killzone 2 Clan By istrategie in forum Console News
    Replies: 19 Last Post: 04-03-2009, 17:24
  5. Clan Killzone 2 By nameless_fear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 28 Last Post: 27-02-2009, 12:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts