Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 54 of 145 FirstFirst ... 4 44 52 53 54 55 56 64 104 ... LastLast
Results 1,061 to 1,080 of 2881

Thread: 100% Trophy & Achivements Completionists Thread

  1. #1061 SP
    Member b615dub's Avatar
    Need for Speed: Rivals (1.5/10) - 100%, cea mai usoara platina din seria NFS, cum a spus si un coleg forumist, Rivals este un joc de relaxare nu trebuie luat in serios. Grafica excelenta, cred ca pe PS4 e criminal, sunetul cam lasa de dorit, cam multe buguri dar asta-i viata. Sunt excelente modele Ferrari chiar era si timpul sa le mai vedem in NFS. Per total e un joc bun pentru o plimbare cu masina preferata (F12 Berlinetta )

    Hai sa speram la un Underground 3 realizat de cei de la Criterion Games.

    1l414dae.png

  2. #1062 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    @b615dub vad ca esti MASTERTu la ultimele jocuri dai numai note de 1-2 la ele hahaBravoDaca ti se par asa usoare fa si tu Max Payne 3 , Vanquish , Prototype 1 , MGR R , termina DIshonored GOTY 100% , NGS 2Sa vezi acolo

  3. #1063 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Sau GT5/World at War.

    Prototype 1 nu e greu, e doar time-consuming as hell. 35h pentru 90% din joc si 70h pentru challanges.

  4. #1064 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Poate pentru tine razvy , esti tu mai hardcore.Toti amicii mei care au platinat jocul ,au spus ca este grea...

  5. #1065 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Ultimul boss pe hard si ceva challanges pentru platinum. That's all.

  6. #1066 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Haha o zici de parca fumezi o tigara si gata.

  7. #1067 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Eu sparg controllere si la FIFA sau AC multiplayer, nu vreau sa ma gandesc ce as sparge la Prototype...

  8. #1068 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Reveniti ontopic. Mai are cineva o platina de anuntat?

  9. #1069 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Chiar nu se poate vorbi de jocuri grele sau w/e?Trebuie doar sa postezi platine?Eu am facut threadul asta si am spus se poate si vorbi despre jocuri anume , dificultati etc...Da in fine...

  10. #1070 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Mai avem 2 threaduri in care se discuta(au fost abandonate si nu stiu de ce) cat de grele sunt trofeele.
    http://www.consolegames.ro/forum/f15...s3/index6.html
    http://www.consolegames.ro/forum/f15...yable-platine/

    Aici mi se parea interesant sa fie doar:
    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    ... aici lumea poate posta jocurile la care a obtinut 100% trophy(retail&arcade).Jocurile la care ati obtinut platina si au si extra achievements , vetzi trece cat la % aveti si ce mai lipseste(80%).Sunt binevenite si cele fara platina si care sunt 100%
    ...
    Plus felicitarile de rigoare


    LE: Dar se poate continua cu acordul celui care a deschis threadul.

  11. #1071 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Da man , dar in alte posturi am vorbit cu leo_cosmin si am spus se poate si discuta despre altcevaNu te lua numai dupa titlu si plus este thread de platine si 100% , e clar ca se poate vorbi si fara sa faci o platina ...In fine...Vad ca in ultima vreme aici numai restrictiiPoi stau acum sa scriu pe n threaduri sa le dezgrop?Daca tot avem threadul asta care este foarte activ , mai bine aici
    Daca binevoiesti , poti modifica la titlu sa spui ca se poate vorbi si despre dificultati la platine , opinii etc...

  12. #1072 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Merge, au fost de la inceput discutii despre diverse. Nu a fost regula strict cu postare de trofee.

  13. #1073 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar


    + 2x Motorstom RC (PSV/PS3) - 2/10 (5/10 PSV) - 100% [P]

    Jocul l-am inceput pe PSV, si l-am terminat pe PS3 pe cont diferit si salvariile le-am transferat pe contul meu, fiindca nu stiam cum e, si sa nu raman cu 2%.Pot sa zic ca pe PSV controlul este naspa rau,pe PS3 merge super!!! Cine are jocul,recomand sa joace pe PS3.

    P.S.Am atasat si icoana de la Hotline Miami pe care am uitat sa pun data trecuta.

    Attached Images Attached Images hotline.png motorstorm-rc.png

  14. #1074 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    In sfarsit a patra platina in decursul a patru ani de activitate

    Remember Me

    Attached Images Attached Images platinum.png

  15. #1075 SP
    Junior Member Roby_2010's Avatar
    MUD: FIM Motocross World Championship, 100%, Platinum, dificultate 4/10.
    Offline-ul nici nici usor, nici foarte greu, online...pffff...grinding trophy sa ajungi la level 50.
    Platina facuta in proportie de 80% de fiul meu David de 8 ani. Online-ul l-a facut singur.

  16. #1076 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Primul joc 100% si, implicit, prima platina de cand am PS3-ul:

    Assassin's Creed IV: Black Flag 100%, Platinum, dificultate 2/10


  17. #1077 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar


    + Far Cry 3 : Blood Dragon (PS3) - 3/10 - 100%
    + rain (PS3) - 1/10 - 100%
    + Flower (PS3) - 2/10 - 100%

    Flower l-as fi terminat mai repede insa trofeul Pure nu mi s-a unlockat,si l-am facut de 4-5x.A trebuit sa sterg salvarea,si sa-l incep din nou.

    Attached Images Attached Images bd.png rain.png flower.png

  18. #1078 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    UPDATE:


    #55+FUSE - 100%[P] (4/10) - mindless co op fun

    Ima back guysPrima platina pe 2014Un joc foarte bun in co op.Practic acest joc a fost facut pentru co op.Solo devine boring , dar in co op cu mic este superb.Campanie este oki(cam scurta) , dar spuma este in Echelon maps(Horde mode) , absolut superb in co op cu mic.Am jucat peste 15 ore si m-am distrat foarte tare.Recomand acest joc iubitorilor de co op
    Attached Images Attached Images 1l64ebbe.png

  19. #1079 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar


    + DMC Devil May Cry - {P} + DMC Vergil's Downfall DLC - 100%.
    Nu m-au deranjat dificultatile la el, chiar au fost ok. Dar in schimb colectibles alea in care trebuie sa faci mai multe combo-uri ca sa ajungi la ele decat in cele mai epice encounters din joc (mai ales ala din misiunea 6 din Vergil DLC)... FU!
    Urmeaza sa primeasca un Shift+Delete si nu mai vreau sa aud de Dante o buna perioada de timp.
    Attached Images Attached Images 1l3938dd.png

  20. #1080 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Ce nota de dificultate ii dai, sa stiu daca ma gandesc serios la 100%

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 54 of 145 FirstFirst ... 4 44 52 53 54 55 56 64 104 ... LastLast

Similar Threads

  1. Trophy Boosting By k1du in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 541 Last Post: 16-06-2015, 09:56
  2. 100% Completionists Thread (PC) By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 1 Last Post: 31-07-2013, 02:27
  3. Trophy By killlemalll3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 464 Last Post: 12-06-2013, 23:38
  4. Ajutor MC: L.A Trophy By morea2love in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 06-01-2010, 22:13
  5. Far Cry 2 Achivements By GeOKeR in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 17-09-2008, 14:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts