Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 75 of 145 FirstFirst ... 25 65 73 74 75 76 77 85 125 ... LastLast
Results 1,481 to 1,500 of 2881

Thread: 100% Trophy & Achivements Completionists Thread

  1. #1481 SP
    Senior Member kragod's Avatar


    Update:

    The Elder Scrolls: Skyrim 1550/1550
    Far Cry 3 Blood Dragon 400/400

  2. #1482 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Stai linistit, man, si eu m-am agitat o gramada sa iau cat mai repede, si 90% din timp m-am jucat pe PS3... macar tu o sa ai de unde alege jocuri, plus ca o sa le ai pe cele vechi la preturi mici, nu 200+...

  3. #1483 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  4. #1484 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    No pai ce sa zic? Nu zic nimic, mai bine modific/editez un quote vechi si am scapat




    *sister topics:
    Nu cred ca are rost sa se faca unul diferit pt PS4, noi am postat pe cel existent, pentru toate platformele (PS3, PS4, PSV).

  5. #1485 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Acum m-am apucat si eu de FEZ si observ dificultatea acestui joc . Voi cum ati facut 100% ? Ati folosit inca de la inceput ghidul sau primul run l-ati facut de capul vostru si apoi la NG+ ati folosit ghidul?

  6. #1486 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Eu nu l-am terminat inca, dar ca sa fac 100% anumite zone m-am uitat pe ghid. Nu am de gand sa descifrez limba Feziana ca sa stiu in ce ordine sa aranjez 5 caramizi...

    In schimb, la puzzle-urile normale, am stat sa le rezolv singur, chiar daca mi-a luat si cate o juma de ora...

  7. #1487 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by apbaciu View Post
    Acum m-am apucat si eu de FEZ si observ dificultatea acestui joc . Voi cum ati facut 100% ? Ati folosit inca de la inceput ghidul sau primul run l-ati facut de capul vostru si apoi la NG+ ati folosit ghidul?
    Cu ghid din start.

    Steam Community :: Guide :: A Complete Guide to FEZ!!!

  8. #1488 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar


    + God of War® II (PSV) - 4/10 - 100% [P] Am dat un 4/10 pentru ca pe PSV mi s-a parut controlul mai greu la acest joc, iar Challenge 6 mi-a luat ceva timp.Acum am toate jocurile GoW terminate pentru moment.

    Attached Images Attached Images gow2-psv.png

  9. #1489 SP
    Member nutzule's Avatar
    sa joci un joc cu ghid din start... pacat
    placerea de a colecta trofee e mai mare decat placerea de a juca

  10. #1490 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Nu mi-a placut dupa primele minute si daca tot l-am inceput am folosit guide.

    Suntem multi, si fiecare cu punctele sale de vedere.

    Ce a zis Fishy despre gameri...nu putem uita usor.Un mai mare ingamfat nu am vazut.

    EDIT : BTW a aparut episodul 5 din Walking Dead Season 2 pe US PSN

  11. #1491 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Daca e vorba de mine, arata-mi ce am zis

  12. #1492 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Phil Fish, dude.

  13. #1493 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Gata man, scuze.Ma duc sa ma culc.
    Imi pare rau de off topic baieti.

  14. #1494 SP
    Junior Member NECROSMOKE's Avatar
    God of War ( Platinum ) (PSVITA ) 100%

    Dificultate: 4/10 Portul de PSVITA nu e asa bun. Trophies sunt glitchy.Trebuie sa ai grija sa nucumva apesi buttonul PS. Bine ca la mine nu sa intimlplat nimi.Mai am God of War II Sa sper ca si acolo o sa gie ok.


    Proteus ( PSN ) 100%


    Dificultate: 2-3/10 Fara ghid 9.5/10 Jocul ( daca se poate chema asta un joc ) era asa chill. Muzica si culorile cu PIXEL mare erau interesant

  15. #1495 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Nu mi-a placut dupa primele minute si daca tot l-am inceput am folosit guide.

    Suntem multi, si fiecare cu punctele sale de vedere.

    Ce a zis Fishy despre gameri...nu putem uita usor.Un mai mare ingamfat nu am vazut.

    EDIT : BTW a aparut episodul 5 din Walking Dead Season 2 pe US PSN
    Stiu ca e offtopic, dar ce a zis Phil despre gameri? Nu sunt la curent cu asta.

    Ca sa mai scapam de monotonie, care sunt cele mai rare platine pe care le detineti? Am Brutal Legend (3,81% pe psnprofiles), insa platina de la Mirror's Edge, de si nu la fel de rara (4,45%), mi s-a parut mult mai dificila.

  16. #1496 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Astea sunt platinele mele ultra rare - boghy0205's Trophy Log - PSNProfiles.com
    Urmeaza Killzone Mercenary in curand Multe platine nu sunt rare dupa dificultate sincer , unele sunt dupa trofee mp mai mult , gen Bulletstorm , platina de nota 4 maxim

  17. #1497 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Quote Originally Posted by EspiritusSanctus View Post
    Stiu ca e offtopic, dar ce a zis Phil despre gameri? Nu sunt la curent cu asta.

    Ca sa mai scapam de monotonie, care sunt cele mai rare platine pe care le detineti? Am Brutal Legend (3,81% pe psnprofiles), insa platina de la Mirror's Edge, de si nu la fel de rara (4,45%), mi s-a parut mult mai dificila.
    Intreaba-l pe Jenei, pana maine ti le enumera pe toate... daca se grabeste

  18. #1498 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Daca e vorba de mine, arata-mi ce am zis
    Stai linistit man, nu are nimeni treaba cu tine

    Quote Originally Posted by EspiritusSanctus View Post
    Stiu ca e offtopic, dar ce a zis Phil despre gameri? Nu sunt la curent cu asta.

    Ca sa mai scapam de monotonie, care sunt cele mai rare platine pe care le detineti? Am Brutal Legend (3,81% pe psnprofiles), insa platina de la Mirror's Edge, de si nu la fel de rara (4,45%), mi s-a parut mult mai dificila.
    Fez creator: "Gamers are the worst f***ing people" | GamesBeat | Games | by D. F. Smith

    Si se pare ca a fost Doxxed (1.5GB de date personale uploadate pe internet) acum 5 zile :

    Fez Creator Phil Fish and Polytron Corporation Hacked, Doxxed :: Games :: News :: Paste

  19. #1499 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar


    + The Walking Dead : Season 2 (PS3) - 0.5/10 - 100% - Sezonul 2 este mai slabut decat sezonul 1, insa m-a atins sentimental.
    + Sly 1 (PSV) - 2/10 - 100% [P] - Grafica cartoonish imi place la nebunie, de ar mai fi multe jocuri ca acesta... (TWD,TWAU nu-s destul). Joc de nota 10, recomand!!!


    Attached Images Attached Images twds2.png sly1.png

  20. #1500 SP
    Member cristi-dinu's Avatar


    129. Brothers: A Tale of Two Sons (2/10) - Interesanta ideea cu controlatul a doua personaje in acelasi timp
    130. Limbo(PS3) (2/10)
    131. Frogger Returns (1/10)
    132. PAC-MAN Championship Edition DX (1/10)

    In ceea ce priveste raritatea astea sunt primele 10 cele mai rare la mine.
    Attached Images Attached Images rare.png

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 75 of 145 FirstFirst ... 25 65 73 74 75 76 77 85 125 ... LastLast

Similar Threads

  1. Trophy Boosting By k1du in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 541 Last Post: 16-06-2015, 09:56
  2. 100% Completionists Thread (PC) By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 1 Last Post: 31-07-2013, 02:27
  3. Trophy By killlemalll3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 464 Last Post: 12-06-2013, 23:38
  4. Ajutor MC: L.A Trophy By morea2love in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 06-01-2010, 22:13
  5. Far Cry 2 Achivements By GeOKeR in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 17-09-2008, 14:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts