Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 246 of 246 FirstFirst ... 146 196 236 244 245 246
Results 4,901 to 4,915 of 4915

Thread: Gran Turismo 5

  1. #4901 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Cu cat masina este mai "buna" (are mai multi cai, e mai usoara) are mai multe PP. Daca ii scazi din putere, aerodinamicitate sau ii cresti in greutate, iti scad PP.

  2. #4902 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by Harilip View Post
    imi explica si mie cineva care e treaba cu Performance Points? nu am inteles ce influenteaza cresterea/scaderea lor. Ma intereseaza cursele din Seasonal Events si as vrea niste sfaturi cu privire la alegerea masinilor si tuningul acestora. ( de preferat sa fie detaliat).
    De asemenea aam gasit o masina la Used Cars Dealership care avea Cockpit View detaliat, intocmai ca la cele premium. Ceea ce m-a surprins e ca respectiva masina nu o puteam gasi la New Cars Dealership, loc exclusiv pentru cele premium si de asemenea masina este trecuta ca fiind una standard. Este vorba de Chrysler Prowler
    Masinile "deschise", cum e Formula GT, Chrysler Prowler, Catheram 7 si altele aveau interiorul modelat si era nevoie doar sa puna camera in interior, dar nu sunt la fel de bine facute ca cele premium.

  3. #4903 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Gata Campionatul!, multumesc baieti a fost frumos
    Attached Images Attached Images n-rburgring-24h_15.jpg n-rburgring-24h_16.jpg n-rburgring-24h_10.jpg n-rburgring-24h_14.jpg n-rburgring-24h_6.jpg n-rburgring-24h_8.jpg n-rburgring-24h_2.jpg n-rburgring-24h_5.jpg n-rburgring-24h.jpg

  4. #4904 SP
    Member roberte's Avatar
    Felicitari pentru cursa Koba nice win . Va multumesc celor de pe CG care ati participat in campionat si va astept si la sezonul urmator.

  5. #4905 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu imi cer iertare pt iesirea subita, dar dupa caderea serii nu vedeam nimic si din greseala in greseala am ajuns pe ultima pozitie. La un moment dat mi s-a deconectat si volanul si la cat de mult eram in urma, am zis ca n-are rost sa mai continui . Dar a fost fun cat a durat, congrats tuturor!

  6. #4906 SP
    Member ununou's Avatar
    Zilele astea am inceput sa-l joc insa mi se pare prea extrema faza cu vopselele.Nu inteleg dece nu iti pune la dispozitie toata paleta de culori.Mi se pare absurd ca o anumita culoare sa fie disponibila doar dupa ce achizitionezi o masina.In rest everything is fine.

  7. #4907 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Sper ca va fi si campionat pt GT 6 .. abia astept sa jucam iar toti (imi e oftica de mor ca am pierdut discul cu gt 5 )


    6 Decembrie !!!

  8. #4908 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Imi cer scuze ca am iesit..dar am conectat controler-ul la consola innainte de cursa pt ca nu mai avea baterie..ca sa constat in timpul cursei ca nu se incarca..imi pare rau dar macar bine ca nu am facut o boacana sa incurc serios pe cineva la start..

  9. #4909 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Mare sperietura ce mi-am tras cand te-am vazut la iesirea din curba, am avut impresia ca esti in mijlocul drumului

  10. #4910 SP
    Junior Member YgorTheTzar's Avatar
    Probabil o intrebare stupida: Daca cumpar jocul SH il pot juca in multi? Sau are cod si trebuie sa caut unul cu cod online nefolosit? Ms mult!

  11. #4911 SP
    Member freezy's Avatar
    Nu are cod pentru online, poti juca linistit online.

  12. #4912 SP
    Member broco's Avatar
    Salut

    Daca am jucat gran turismo 5, si acum mi-am luat academy edition, oare imi mai merge save-ul de la primul, deci am pastrat tot instalat de la 5 si acum vreau sa imi dau cu asta, la cel vechi am 37% facut din el, si mi-e frica sa nu imi faca alt save si sa imi inceapa si la trofee de la inceput, ca nu mai am nervi.

  13. #4913 SP
    Junior Member edragos24's Avatar
    Salut!Am si eu o intreabare legata de jocul Gran Turismo 5.Exista un buton care reseteaza(restart) la masina in timpul cursei?Nu am gasit in meniu nimic.
    Multumesc!

  14. #4914 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Stie cineva s-au inchis serve?

  15. #4915 SP
    Member naikum's Avatar
    Da, sunt inchise serverele la GT5.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 246 of 246 FirstFirst ... 146 196 236 244 245 246

Similar Threads

  1. Gran Turismo 6 By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 517 Last Post: 05-06-2015, 14:11
  2. Gran Turismo 6 By Tudoran in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 14 Last Post: 26-11-2010, 21:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts