Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 246 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 76 126 ... LastLast
Results 501 to 520 of 4915

Thread: Gran Turismo 5

  1. #501 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by skorch View Post
    Ii multumim "soferului" ca ne-a aratat iarba. Cum scrie cineva intr-un comment: Mario Kart GT5 Version.

  2. #502 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  3. #503 SP
    Member Imperatore's Avatar
    bineintes, restul de 10% vin mai tarziu, gamerii mai au de asteptat.

  4. #504 SP
    Junior Member AdykOSu's Avatar
    'Gran Turismo' creator talks and test drives latest model

    Nu cred ca ati fost vreodata si veti fi (oricand) implicati in procesul de dezvoltare al unui produs asa complex. Asteptati cat trebuie si incetati sa va mai plangeti.

    E mai bine daca va plangeti acum ca trebuie sa asteptati sau daca va bucurati mai tarziu in an, in situatia in care jocul a iesit excelent...sau in situatia in care jocul ar fi iesit acum 2 zile si nu ati fi fost multumiti?

    Vreti ca cele mai bune jocuri sa fie scoase anual? NICIODATA!

    Uitati-va la seria Forza, care ajunge pe rafturi din 2 in 2 ani...neinteresant, adica acelasi GRID, dar cu engie si fizica vechi! Ce pierdeti daca mai asteptati putin? NIMIC. Ce castigati daca mai asteptati putin? Diferenta dintre Forza si Gran Turismo! Adica veti lupta cu sufletul la gura si pentru ultima miime de secunda.

    Mie mi se pare acceptabil sa mai astept putin.

    Eram gata sa comand vers. JPN, dar nici o problema. O sa mai astept putin.

    Bafta!

  5. #505 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    "Asteptati cati trebuie" Meriti doua copii de Gran Turismo la cat de mult esti dispus sa astepti, fara sa te deranjeze faptul ca producatorii nu sunt in stare sa respecte nici un deadline. Tu ai fost vreodata implicat intr-un proces de dezvoltare al unui produs complex? Ai auzit vreodata de faptul ca nu conteaza cat de bun e rezultatul daca-l livrezi cu vreo cateva luni/ani dupa ce a trecut deadline-ul?

    Marea problema la mesajul "dupa atatia ani, ce mai conteaza ca trebuie sa astepti cateva luni" e ca poate fi aplicat la nesfarsit.
    Fix ca in cazul jocurilor de la Blizzard... astepti trei-patru ani, inca vreo doi, dar dupa se cam pierde interesul si te orientezi spre alte produse care tind sa iasa pe piata cat de cat la timp.

    Nu stiu, sunt o serie de oameni care ar fi in stare sa ia apararea baietilor de la Polyphony chiar si daca ar amana jocul ala pana in 2012. Voi cam meritati sa va amane producatorii de jocuri oricat au chef, stiind ca nu o sa aveti nimic de comentat.

    Asteptare placuta. Ne vedem pe pista undeva prin vara-toamna, cu ceva noroc.

    ---------- Post added 16-01-2010 at 05:07 AM ----------

    Recomand sa cititi discutiile despre Final Fantasy XIII, sa vedeti cum si acolo au inghitit toti gamerii in sec si au zis ca la cat au asteptat, dupa atatia ani, o sa iasa jocul jocurilor, miracolul digital. S-au creat niste asteptari atat de mari, ca mai apoi jocul sa dejamageasca intr-o anumita masura. Si stiti de ce? Din cauza imbarbatarilor de genul "lasa mai, asteapta acolo, ca daca tot dureaza atat, o sa iasa cu atat mai bine". Si in felul asta ajung unii game developers sa o cam ia razna si sa se umfle in pene, sa uite ca oricat ar fi de celebri, mai au si ceva jocuri de scos, daca tot sunt in industria asta... na zic si eu asa...

    Dupa cum am tot zis: asa s-a intamplat cu Blizzard. Au fost toti innebuniti la inceputuri de Starcraft, Diablo si Warcraft, au acceptat ritmul incredibil de lenes cu care scoate Blizzard jocuri, iar acum ca la Blizzard se munceste numai la muls WoW-ul, nu mai are nimeni ce comenta legat de celelalte jocuri ale lor, ca na, "la Blizzard nu dam termene de lansare a jocurilor, le lansam cand credem noi ca sunt gata".

    Amin.

  6. #506 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    intr-o oarecare masura sunt de acord cu tine superman.. dar eu, din cate am vazut, cu ultima amnare GT5 a avut parte de cea mai mare reclama (indiferent ca e marcata negativ). de ce? simplu.. toata lumea vorbeste despre joc, chiar si cei care nu au PS3..

  7. #507 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Reclama, nereclama, ideea e ca jocul a fost amanat, in momentul de fata lansarea e TBA (to be announced) pt Japonia. Pentru Europa si America e TBA + vreo cateva luni.

  8. #508 SP
    Member Imperatore's Avatar
    jessus

  9. #509 SP
    Member geo971986's Avatar
    posibil nici sa nu iasa anul asta, eu m-am impacat deja cu ideea

  10. #510 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Gran Turismo 5 - Nurburgring Gameplay Trailer! on VGChartz.com . cel mai important circuit din GT e gata

  11. #511 SP
    Senior Member Tekken's Avatar

  12. #512 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  13. #513 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Ce echipa relaxata lucreaza la Polyphony. Poate ma angajez si eu la ei peste vreo 3-4 ani si sa ajut la dezvoltarea jocului GT5.

  14. #514 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  15. #515 SP
    Member geo971986's Avatar
    Quote Originally Posted by Pizzi View Post
    Ce echipa relaxata lucreaza la Polyphony. Poate ma angajez si eu la ei peste vreo 3-4 ani si sa ajut la dezvoltarea jocului GT5.
    bine spus lol

  16. #516 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by geo971986 View Post
    posibil nici sa nu iasa anul asta, eu m-am impacat deja cu ideea
    Ar fi prea de tot.

  17. #517 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Game News HQ - Gran Turismo 5 vs Real Life (Clips)

    Gran Turismo has long prided itself as a series built on realism, but how do you go about modelling that realism? Let's compare a lap done in a real car to a lap done in a fake car, see how they stack up.
    This is a feature from Polyphony Digital on the game's "Data Logger Visualisation Technology", tech which allows the developers to accurately track (and recreate) the movements of not just a car, but its driver as well, uploading them into the game as replays or even ghosts to race against.
    Seeing the two side-by-side, it makes you wish GT actually included all those bumps.
    Attached Images Attached Images gtreal.jpg

  18. #518 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Singurul lucru care a batut la ochi in versiunea GT5 a fost degetul ala teapan.

  19. #519 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    8-Megapixel Toyota FT-86G Concept Screenshots
    Attached Images Attached Images 454870_full.jpg 454872_full.jpg 454874_full.jpg 454876_full.jpg 454878_full.jpg 454884_full.jpg

  20. #520 SP
    Junior Member MClaudiu's Avatar
    Buna,am cumparat un volan G25 de la Logitech,imi merg toate comenzile,pedale,butoane,tot,numai volanul nu-mi merge,nu-mi ia comanda la volan.Cunoasteti despre ce este vorba?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 246 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 76 126 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 6 By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 517 Last Post: 05-06-2015, 14:11
  2. Gran Turismo 6 By Tudoran in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 14 Last Post: 26-11-2010, 21:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts