Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 88 of 246 FirstFirst ... 38 78 86 87 88 89 90 98 138 188 ... LastLast
Results 1,741 to 1,760 of 4915

Thread: Gran Turismo 5

  1. #1741 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    @GT5 Press Event. grafica rulz, 3D rulz.

  2. #1742 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Pai doar atat de la conferinta? Un bot de masina si mult blur?

  3. #1743 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    mie tocmai mi-a dat un motiv bun sa injur 3d-u ala datorita caruia avem fum si umbre zimtate.

  4. #1744 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by angelcrying View Post
    Pai doar atat de la conferinta? Un bot de masina si mult blur?
    Dorel pe margine, aplauda de bucurie.

  5. #1745 SP
    Banned Trip's Avatar
    In sfarsit, ... Am pus si eu mana pe joc. Este de la lansarea ce a avut loc astazi cu presa.

  6. #1746 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Nu o luati in nume de rau, dar GT5 s-ar putea sa nu fie (numai) pentru gamerii megapasionati de simulatoare, ci sa mearga putin pe trendul actual, in care developerii si publisherii vad ca adevaratele milioane de dolari nu se scot de la fanii hardcore (care-s putini daca raportam numarul lor la numarul total de gameri), ci de la gamerii mai casual. Zic asta pentru ca asta inteleg eu din comunicarea lor de pana acum:
    1. Pe de o parte, pentru cei hardcore: simulare, customizari peste tot prin masina si pe la motor, nu stiu cate tipuri de eventuri, track builder etc.
    2. Pe cealalta parte, pentru non-hardcore: 3D, 10000000 de masini (dintre care 80% importate din GT4, vizibil sub nivelul celor premium), karturi si alte prostioare, 1000000000 de masini.


    Chestia cu "1000 de masini" ca mesaj de marketing s-ar putea sa le aduca tare multi bani, care bani sa compenseze pentru nemultumirile multora legate de cele 800 de masini standard

  7. #1747 SP
    Senior Member h0stile's Avatar

  8. #1748 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by playgame View Post
    Dorel pe margine, aplauda de bucurie.
    Bufon in actiune?

  9. #1749 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    asa, asa, scoate tot ce ai!

  10. #1750 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by Trip View Post
    In sfarsit, ... Am pus si eu mana pe joc. Este de la lansarea ce a avut loc astazi cu presa.
    Unde avu loc lansarea, organizata de catre cine? Poze poze!

  11. #1751 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Quote Originally Posted by Trip View Post
    In sfarsit, ... Am pus si eu mana pe joc. Este de la lansarea ce a avut loc astazi cu presa.


    poate ne spui daca intradevar arata asa urat umbrele alea... sa se mai linisteasca lumea

  12. #1752 SP
    Senior Member h0stile's Avatar


    astea sunt cu iphonu luate si e cam intuneric aici. am si filmat cu camera asa ca o sa vedeti mai multe.

    acu ca am apucat sa ma joc mai mult cu 3D pot sa zic ca depinde de traseu/masina insa daca bagi weather effects e aiurea rau de tot. si asa nu e fff pronuntat efectul dar cu weather effects se pierde si mai mult. sunt insa unele trackuri cum ar fi chamonix care arata jaw dropping pe vreme buna.

  13. #1753 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Quote Originally Posted by Diesel View Post
    Unde avu loc lansarea, organizata de catre cine? Poze poze!
    the gang. by Sony aka Smartpoint. super organizare.

  14. #1754 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Ma uit la pozele puse de h0stile si la cele de pe site-ul francezilor. Diferente sunt destul de mari. Mai ales ca astea sunt off-screen.

    LE: acum am vazut ca cel putin prima este din "replay".

  15. #1755 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    diferente cum? in bine sau in rau? eu zic ca e mai mult o chestie de contraste...

  16. #1756 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by angelcrying View Post
    Convetiti? Deja privim doua console ca pe niste religii/secte? Doamne miluieste, popa prinde peste.
    Aaaand you fail ..

    CONVERTI vb. I. tr., refl. a-și schimba, a face pe cineva să-și schimbe o anumită părere sau convingere (religioasă). II. tr. a schimba un lucru �n altul, a preface, a transforma.
    Chiar sunt unii oameni care isi vand Xbox-ul modat + maldarul de dvd-uri copiate pentru ce se anunta a fi cel mai bun simulator auto ; nu isi permit ambele console.

    Revenind la oile noastre, am incercat sa atrag atentia acum cateva zile asupra posibilitatii ca GT5 sa fie region locked in genul lui GT5P, de aceea imi comand jocul in versiunea Zona2 (Eu) sa nu ma trezesc cu surprize.

    De unde ne luam jocul ? eu personal mi-am comandat jocurile numai de la Web si pana acum nu m-a dezamagit niciodata. Aduce si varianta EU la comanda, care ajunge cam in acelasi timp (30.11 - 01.12) si costa la fel ca si varianta US.

    Ar fi pacat ca jocul sa fie region locked si noi sa avem variante de joc diferite ...

  17. #1757 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    in mai rau din pacate. pe soare e super.





    la final dar a fost destul aglomerat. o sa vedeti in filmare daca voi avea permisiunea sa o pun aici.

  18. #1758 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    am ajuns acasa. last one. per total, pot spune ca a fost cea mai tare lansare a unui joc organizata vreodata in Romania.

    downloading update 1.01

    cere 8GB free space
    Attached Images Attached Images img_0787.jpg

  19. #1759 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Detalii, ceva? Hai cu textu, stim ca ai talent. Ajuta-ne sa trecem cu bine si de noaptea asta

    Preferi Twitter?

  20. #1760 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by Minimize View Post
    Aaaand you fail ..
    CONVERTI vb. I. tr., refl. a-și schimba, a face pe cineva să-și schimbe o anumită părere sau convingere (religioasă). II. tr. a schimba un lucru �n altul, a preface, a transforma.
    Poate imi explici unde este acel "fail" in postul meu. Vii cu o explicatie a cuvantului convertit, cuvant pe care l-ai folosit chiar tu, bine putin stalcit, de aceea am si pus cu rosu o parte din el. Si mai am o mica intrebare: "Fumezi" cumva?

    @ffocus: mai am putin

    Status: In Transit - On Time
    Shipped To: BUCHAREST, RO
    Shipped/Billed On:23/11/2010
    Delivery On: 24/11/2010

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 88 of 246 FirstFirst ... 38 78 86 87 88 89 90 98 138 188 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 6 By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 517 Last Post: 05-06-2015, 14:11
  2. Gran Turismo 6 By Tudoran in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 14 Last Post: 26-11-2010, 21:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts