Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Remembering PS3

  1. #1 SP
    Banned nurv's Avatar

    Remembering PS3

    Sa ne aducem aminte de jocurile care au facut istorie pe consola celor de la SONY:

    Remembering Playstation 3 |

  2. #2 SP
    Member Bogdan's Avatar
    Nu e ca și când ar fi trecut o veșnicie. Puțin ciudat pentru că nu suferă nimeni de alzheimer aici.

    Și totuși consola PlayStation 3 este încă "alive", multă lume încă o folosește. Tu în schimb ai îngropat-o mai devreme.

  3. #3 SP
    Banned nurv's Avatar
    Quote Originally Posted by Bogdan View Post
    Nu e ca și când ar fi trecut o veșnicie. Puțin ciudat pentru că nu suferă nimeni de alzheimer aici.

    Și totuși consola PlayStation 3 este încă "alive", multă lume încă o folosește. Tu în schimb ai îngropat-o mai devreme.
    Nu am ingropat-o, mi-a facut placere sa revad jocurile care au facut-o celebra. Nu stiu daca de la anu se vor mai lansa jocuri pentru ea.

  4. #4 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Imi aduc aminte ca erau jocuri color pe ea. Ce vremuri, nene...


  5. #5 SP
    Banned nurv's Avatar
    Buna caterinca, oricum, nu am inteles de ce si in 2015, in orice bundle de PS3 se afla un cablu AV pentru televizoarele de acum 20 de ani.

  6. #6 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Mai bine scriai un articol Remembering PS2. PS3 nu a murit inca si or sa mai iasa jocuri pana in 2018. Sports Games, JRPGs (sau jocuri japoneze in general), indies si Call of Duty.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts