Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 114

Thread: De unde va cumparati jocurile?

  1. #1 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar

    De unde va cumparati jocurile?

    Eu am inceput cu mediagalaxy acum 1 an, dar clar am ajuns la webpredator pana la urma, voi?

  2. #2 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Toate jocurile de PS3 mi le-am cumparat din afara (play-asia, thehut, webpredator), in Romania sunt mult prea scumpe.

  3. #3 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    spania, italia, cehia...cand am drum pe acolo...mai nou de la alex (webpredator)

  4. #4 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    afara clar mai iau si prin alex sau robert.

  5. #5 SP
    Junior Member Soop's Avatar
    Alex aka Webpredator este si dealerul meu...

  6. #6 SP
    Admin MonkY's Avatar
    De oriunde sunt preturi ok. Pana acum, ebay, amazon.co.uk (prin robertdinu), playasia, sendit, shopto, webpredator, gameshop, media galaxy... de unde gasesc pe stoc si la pret decent

  7. #7 SP
    Senior Member Khan's Avatar

  8. #8 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    ms ms

  9. #9 SP
    Junior Member Milan's Avatar
    vezi in manastur in spate la pritax la MOVIE GALERY ca is cele mai ieftine din cluj..................o inceput sa inchirieze filme pe blu-ray si jocuri ps3..............daca cumperi de la ei un joc i nasol ca trebe sa astepti dupa el 3 saptamani da i mai ieftin ca in media galaxy cam cu 100....................ex... VIKING in DIVERTA o fost 280 lei si la movie galery o fost la 120 lei......ASSSSASINUL in media galaxy lam vazut la 250 si la astia o fost la 150.........

  10. #10 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    WEBPREDATOR!!!

  11. #11 SP
    Member maniac360's Avatar
    99% din achizitii sunt de pe shopto pt. jocuri si thehut pt. blu-ray.
    De la MG am luat vreo 3 jocuri platinum pt. ps3 si 2 blu-ray.
    Intentionez sa cumpar ceva jocuri pe 360 si de la webpredator pt. ca el le are regionfree.

    @Milan: imi poti da te rog adresa exacta de la MOVIE GALERY, ca nu stiu unde-i pritaxu' din manastur.

  12. #12 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    webpredator e foarte bun ,e de treaba si serios ti-l recomand

  13. #13 SP
    Junior Member ady_ro's Avatar
    @Milan: as dori si eu adresa daca se poate

  14. #14 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    deocamdata am cumparat din magazin insa de acum prin RD,bodopsx.alex.

  15. #15 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    De oriunde pun mai repede mana pe ele.Insa de cand lira sterlina e foarte jos cotata nu cred ca mai exista concurenta si preturi mai mici decat la shopto...

  16. #16 SP
    Member maniac360's Avatar
    Quote Originally Posted by killlemalll3 View Post
    Insa de cand lira sterlina e foarte jos cotata nu cred ca mai exista concurenta si preturi mai mici decat la shopto...
    Foarte adevarat! Nici in America nu le gasesti la preturi mai mici. shopto e o adevarata minune pentru un gamer.

  17. #17 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Eu am luat Fallout cu 240 si Motorstorm 2 cu 260 de la MG ca cica nu mai aveam ce sa joc in seara respectiva si mi-a expirat si cardul insa pe shopto era Fallout 24 gbp si M2 20gbp...cu drum ar fi vreo 28 respectiv 24 nu? ...Zilele astea a mai crezcut insa pana cum vreo 3 zile era 41.000,asta insemna ca luai Fallout cu 1mil si Motorsorm pacific rift cu 900mii...Si lista poate continua... Cam ce combinatie am facut

  18. #18 SP
    Member maniac360's Avatar
    Quote Originally Posted by killlemalll3 View Post
    Eu am luat Fallout cu 240 si Motorstorm 2 cu 260 de la MG ca cica nu mai aveam ce sa joc in seara respectiva si mi-a expirat si cardul insa pe shopto era Fallout 24 gbp si M2 20gbp...cu drum ar fi vreo 28 respectiv 24 nu? ...Zilele astea a mai crezcut insa pana cum vreo 3 zile era 41.000,asta insemna ca luai Fallout cu 1mil si Motorsorm pacific rift cu 900mii...Si lista poate continua... Cam ce combinatie am facut
    Si sa fie cursul de schimb la 5ron/1lira tot iesi la cel putin jumatate de pret fata de MG. De exemplu acum la MG Little Big Planet e 270 ron si pe shopto e 23.5lire(105ron) cu tot cu transport si precum ai zis si tu lista poate continua.

  19. #19 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    De la webpredator

  20. #20 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Jocurile pe care le am sunt cumparate din Romania,UK si de pe Ebay.Acum cumpar mai mult de pe Ebay

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 4 Last Post: 22-10-2012, 12:36
  2. De unde isi procura marile magazine jocurile? By felixanu in forum Console Club
    Replies: 29 Last Post: 03-08-2012, 18:19
  3. De unde cumparati jocuri? By obidan in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 21 Last Post: 27-07-2010, 22:16
  4. Wrestling Games: Unde au disparut toate jocurile bune? By erik95 in forum Stories & Other News
    Replies: 4 Last Post: 29-12-2009, 11:25
  5. De unde va cumparati skin-uri pt PS3? By Mask in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 7 Last Post: 30-08-2009, 15:09

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts