Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 4 of 4

Thread: Achizitionare PS3 - User nou

  1. #1 SP
    Junior Member shumy1804's Avatar

    Achizitionare PS3 - User nou

    Salutare si bine v-am gasit.

    In primul rand, am studiat multitudinea de postari referitoare la achizitionarea unei console PS3 de pe forum, si m-am hotarat si eu sa renunt la batranul PC, si sa cumpar un PS3, datorita numeroaselor jocuri exclusive pe care le-am pierdut de-a lungul timpului. Am o singura intrebare, inainte de a-mi achizitiona produsul final.

    Din experienta anilor trecuti, perioada Craciunului / Post-Craciunului aduc cu sine reduceri la nivelul PS3-ului (mai ales acuma, cand PS4 este in plina expansiune)? Initial m-am hotarat sa-l achizitionez la inceputul lunii decembrie, insa as vrea sa stiu daca anii trecuti distribuitorii au redus preturile de sarbatori (sau de ce nu, in ianuarie, cand vin de obicei lichidarile de stoc).

    Multumesc!

  2. #2 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Salut, si eu am fost in situatia ta, anul trecut, cand mi-am luat prima oara un PS3.

    Sfatul meu e sa cauti un pachet format din PS3 500GB + 2xMove + Camera.

    Eu am gasit atunci o oferta formata din PS3 12GB + 2xMove + Camera + Sports Champions 2, in jur de 1100 lei.
    A trebuit sa mai cheltui 200 lei pe un HDD 500GB + 40 lei pe acel suport de HDD.

    Chiar acum exista la Altex o oferta foarte buna: PS3 500GB + 2x Move + Camera + Gran Turismo 5 + Sports Champions 2, la 1200 lei (din pacate vad ca e stoc epuizat..)

    Eu cam pe asa ceva m-as ghida.

    PS3 simplu, 12GB, nu cred ca vei vedea mai jos de 700 lei (atat a fost la Black Friday daca nu ma insel).

  3. #3 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Din experienta personala te-as sfatui sa cumperi o consola sh, daca te chinui un pic ai sanse sa gasesti una care inca mai are garantie.

  4. #4 SP
    Junior Member quovadis35's Avatar
    Am luat eu alaltaieri pachetul ala de la Altex,ps3 slim(sau super slim,nu stiu daca e tot aia)500gb,cu ps camera si 2 move! Cu ocazia asta va spun si "bine v-am gasit"! E prima data cand o sa ma joc pe o consola cu precizarea ca am cumparat-o cadou pentru baiatul meu de 6 ani,sa i-o pun sub pom de craciun! Bine...,si pentru mine si sotie,pe planul doi!
    Am vrut initial sa cumpar xbox360 dar m-am intors brusc la ps3. Nu stiu exact de ce,cred ca instinctul mi-a spus sa o iau pe asta. Oricum,daca te uiti pe net,scotocesti forumuri in cautare de informatii ca sa te poti lamuri care e mai potrivita,mai rau ametesti. Sper sa fi facut cea mai buna alegere!
    Mi-a cam trecut varsta de jocuri dar sincer va spun,de abia astept sa incing un fifa cu baiatul meu! Cred ca singurele jocuri pe care le-am jucat in ultimii ani au fost cs 1,6,cs-go si fifa 2014.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Achizitionare PS3 Super Slim 12GB By Secu86 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 8 Last Post: 25-02-2014, 23:30
  2. Sfat achizitionare ps3 . By afganistanu in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 17-11-2011, 11:23
  3. Sfat achizitionare Ps3 Sau Xbox 360 By afganistanu in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 12 Last Post: 17-10-2011, 21:55
  4. Sfat achizitionare ps3 By grama.leonard in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 67 Last Post: 22-05-2011, 22:29
  5. Sfat achizitionare PC By Ovidiu in forum Hardware
    Replies: 13 Last Post: 02-05-2010, 14:17

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts