Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 16 of 16

Thread: Caut un joc arcade

  1. #1 SP
    Senior Member tray's Avatar

    Caut un joc arcade

    Este vorba de TMNT,o versiune arcade,in care puteai sa pui bombe,nu este pe nes 100%,cam atat imi mai aduc aminte

  2. #2 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    Este vorba de TMNT,o versiune arcade,in care puteai sa pui bombe,nu este pe nes 100%,cam atat imi mai aduc aminte
    TMNT: Mutant Melee.

  3. #3 SP
    Senior Member tray's Avatar
    TMNT: Mutant Melee is a fighting video game released in 2005 by Konami. Eu il jucam prin 2000 maxim

  4. #4 SP
    Junior Member Shearer's Avatar
    singurul TMNT care e mai diferit e primul TMNT lansat pe NES si altele sisteme din perioada aia.

  5. #5 SP
    Senior Member tray's Avatar
    nu il gasesc nici pe wikipedia,inseamna ca era vreo versiune modificata,neoficiala,pacat mi se parea dumnezeu pe pamant la vremea aia

  6. #6 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Poate te ajuta asta:

    Teenage Mutant Ninja Turtles licensees

    Urmareste screenshot urile poate recunosti jocul pe care il cauti.

  7. #7 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    E vorba de TMNT1 de pe NES ala care are si segmente de top-down view. Nu pui bombe, ci le dezamorsezi in renumitul water level.

    Nu exista nici un alt joc in serie care sa faca macar referire la bombe, trust me

  8. #8 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    E vorba de TMNT1 de pe NES ala care are si segmente de top-down view. Nu pui bombe, ci le dezamorsezi in renumitul water level.

    Nu exista nici un alt joc in serie care sa faca macar referire la bombe, trust me
    Este vorba de TMNT,o versiune arcade,in care puteai sa pui bombe,nu este pe nes 100%,cam atat imi mai aduc aminte
    ...pică din start primul joc. Dacă face confuzii (la platforme)...atunci e altă m�ncare de pește

    Ăla ce-am zis eu mai e cu bombe.

  9. #9 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Pai da dar ala e aparut pe generatia trecuta de console (GC, PS2, Xbox, PC) deci fail.

    Nu e DOAR pe NES.

  10. #10 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    tray, mai bine uită-te la clipul ăsta:



    ...ăla e? (cred că sunt suficiente elemente că să-ți dai seama). - Ignoră platforma -

    Cu clipuri e mai ușor

  11. #11 SP
    Senior Member tray's Avatar
    mutlumesc,dar nu e nicunul,cred ca a fost vreun joc neoficial,ciudat

  12. #12 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    mutlumesc,dar nu e nicunul,cred ca a fost vreun joc neoficial,ciudat
    ...sau poate era un mod/hack de joc. Personajul era unul din cele patru țestoase...iar jocul era...altul. De exemplu: Bomberman. Eu am jucat Bomberman cu personajul principal - Mario

  13. #13 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...sau poate era un mod/hack de joc. Personajul era unul din cele patru țestoase...iar jocul era...altul. De exemplu: Bomberman. Eu am jucat Bomberman cu personajul principal - Mario
    cel mai probabil,am jucat si eu tipuri de jocuri cum spui tu,dar doar pe nes,pe arcade nu am auzit,dar deh romanu ia orice daca e mai ieftin

  14. #14 SP
    Member Mykayel's Avatar
    Exista si un TMNT fuzionat Battletoads lansat official dar pe ala nu l-am jucat. Ar merita sa te interesezi totusi, multi ignora jocul ala. lol

  15. #15 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    De ăsta zici?


  16. #16 SP
    Member Mykayel's Avatar
    Oh scuze! M-am zapacit. Ma gandeam la Double Dragon & Battletoads... imi aminteam eu aiurea (varsta asta). De asta facut in MUGEN chiar nu stiam.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 9 Last Post: 27-08-2014, 18:16
  2. Nu gasesc un joc arcade!!! By bibicool in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 6 Last Post: 11-04-2010, 22:44
  3. Caut un joc in care... By Khan in forum Console Club
    Replies: 11 Last Post: 28-10-2009, 20:17
  4. Caut o coperta pt un joc... By BoDoPSX in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 11 Last Post: 04-08-2009, 14:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts