Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 13 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast
Results 181 to 200 of 246

Thread: Playerunknown's Battlegrounds (PUBG)

  1. #181 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Yeah, probabil s-au gandit ca asa nu va juca nimeni pe Miramar (au avut sigur niste statistici de pe test), pentru mine e whatever, imi place oricum mai mult Miramar decat Erangel.

  2. #182 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Event Pass: Primul event va avea loc de pe 22 iunie pana pe 21 iulie (UTC).
    Sanhok’s launch is near, and we recently announced that alongside the new map we’re also introducing a new way to unlock content in PUBG.

    Event Pass: Sanhok will officially launch on June 22, the same time as Sanhok.

    To learn more about the Event Pass, check out this hella sweet animated microsite.
    Temporarily unlock some items (and earn a couple of permanent rewards) for free by leveling up
    (All items obtained through the Event Pass are non-tradable and non-marketable)
    EVENT PASS: SANHOK
    GET EVEN MORE MISSIONS AND LOOT!

    With the launch of Sanhok, we’re introducing an exciting new way to
    unlock cosmetic rewards in PUBG. Purchase Event Pass: Sanhok from the Steam Store
    to open up more missions, more levels, and tons of permanent rewards.
    (All items obtained through the Event Pass are non-tradable and non-marketable)
    O sa coste 9.99$ Event Pass-ul in sine. Se pot totusi cumpara 5 nivele la 4.99$. (la anumite nivele deblochezi anumite cosmetice)
    FAQ si mai multe detalii pe https://sanhok.playbattlegrounds.com/

  3. #183 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Mai bine dau banii aia pe skinurile lui Doc.

  4. #184 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Unele skin-uri mie mi se par ok... Sunt skin-uri care pe steam costa 70$+...

  5. #185 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    CAN'T WAIT!
    Eu de pe steam marketplace am cumparat cateva skinuri, unele mi-au picat, le-am vandut, am mai pus bani si mi-am luat ce mi-am dorit, pana la urma, chiar daca am dat si peste 100$ pe unele skinuri <3

  6. #186 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Sunteti sanatosi? Fac ceva skinurile alea?

  7. #187 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Ultima data cand am dat bani pe un skin a fost cu multi multi ani in urma cand ma jucam LoL, de data asta o sa cumpar pe a lui Doc si poate Shroud pentru ca ei merita si probabil ceva procentaj ajunge la ei, in rest nu dau doi bani pe un skin in mod normal, sunt destui whales pe care sa ii mulga.

  8. #188 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    In sfarsit am castigat al doilea chicken dinner. Dupa aproape 6 luni Am mai ajuns pe doi de vreo 4 ori pana acum.
    Attached Images Attached Images playerunknowns-battlegrounds-screenshot-2018.06.21-22.06.56.36-winner-.png

  9. #189 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Bravo

  10. #190 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    E foarte greu sa castigi singur, daca nu joci non stop. Incearca macar in 2, tot ai o sansa cand te pune jos. Poate e tovarasu tau bun de ceva si-l omoara p-ala dupa care-ti da revive

  11. #191 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    In 200 de ore nu am un win solo.

  12. #192 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Am incercat in team pe discord (e un canal de pubg ro), dar e prea mult haos.


    Eu in pubg am 266 de ore, si tot ma consider un casual player. Recunosc ca nu sunt bun in combat. Ambele win-uri au fost partial luck (am nimerit sa se stranga cercul pe mine in the midgame) partial ca am jucat safe (adica la inceput m-am dus departe de linia traversata de avion, apoi am nimerit cercul, apoi am asteptat sa se omoare intre ei; in ambele cele 2 kill-uri le-am facut in top 10, profitand ca nu ma luasera in vizor restul). Daca joci din start indepartandu-te cat mai mult de linie si de zonele aglomerate prinzi mai des top 10 (am vreo 18 de la ultimul reset). Daca joci ptr pvp fun te bagi la inghsuiala intr-un oras sau la scoala dar daca nu esti f bun nu rezisti pana in top 10. Depinde de ce vrei. Daca vrei sa castigi BR nu e cod sau battlefield, e chiar anti joc. E si asta o tactica pana la urma. Ca Italia la fotbal ))) Imi place la ideea de br ca poti fi mai psihologic si pe rabdare ca abordare, mai calculat. Sa tragi sau nu. Sa te duci intr-un loc sau nu. Sa campezi sau nu. E mai putin eroic si mai mult to survive in the long run sa zic asa.


    Am observat ca acolo unde instinctul mi-a zis sa nu ma duc ca e cineva si nu l-am ascultat m-a costat ) Am murit de multe ori prosteste.

  13. #193 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Eu parca de fiecare data mor prosteste. Dupa cum ziceam la un moment dat, joc cu un squad destul de bun, mult mai experimentati decat mine si cu ei ce mai am noroc.

    Si cum va place noua harta? Eu tocmai am jucat cateva meciuri si mi se pare extrem de OK.

    Edit : si eu tot pe Discord mi-am gasit squad, dar nu pe RO. Joc cu un grup de oameni de prin toate colturile Europei.

  14. #194 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    The Making of Sanhok




  15. #195 SP
    Member ro_explorer's Avatar
    Nu am mai intrat de mult pe forum. Dacă sunteți în căutare de squad sa știți ca sunt disponibil în general seara vreo 2 ore. Discord ro_explorer #8938.

    Ca nivel de "noobness"... am peste 700 de ore in joc și tot îmi dau cu stângul în dreptul. Nu am fost foarte "sharp" niciodată in fps-uri dar am impresia și ca vârsta începe sa își ia ta a pe reflexe ... Anyway, daca aveți chef de squad/duo și ma vedeți online pe discord, dați o întrebare. Dacă am disponibilitate, cu cea mai mare placere.

  16. #196 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar


    ahahah

  17. #197 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    You're dead. You're done!
    Attached Images Attached Images dhixrycvaaegx_f.jpg-large.jpg

  18. #198 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  19. #199 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Din ultimu' meci 666



    Attached Images Attached Images 20180707183507_1.jpg

  20. #200 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Excelent joc, imi place. #desync2018




    ---------- Post added 09-07-2018 at 13:11 ----------

    Classic:




Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 13 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayerUnknown's Battlegrounds PS4 By vladthegamer in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 20 Last Post: 12-03-2020, 17:43
  2. PlayerUnknown's Battlegrounds - Xbox One By RonanN1 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 56 Last Post: 07-12-2018, 12:14
  3. PlayerUnknown's Battlegrounds By Cristy in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 1 Last Post: 22-08-2018, 10:17
  4. Replies: 1 Last Post: 18-06-2018, 09:20
  5. Vand PlayerUnknown's Battlegrounds Xbox One plus Bonus By raducucosmin in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 19-04-2018, 08:50

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts