Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 34 of 34

Thread: World of Tanks - Discutii generale

  1. #21 SP
    Junior Member Killing One's Avatar
    https://www.facebook.com/WorldOfTank...type=3&theater

    Se pare ca ne asteapta un bine venit NERF la OBJ 268V4

  2. #22 SP
    Junior Member Cristi822's Avatar
    Quote Originally Posted by alexx12 View Post
    Eu am 13 105 dar mi se pare mediocru, preferam 13 90... totodata nu ma dau in vant dupa batalii de tier 10, au ajuns sa imi placa doar E100 si Cent AX la tier 10. Desi in curand voi termina restul misiunilor si imi mai raman la light-uri asa ca probabil ii voi vedea adevarata valoare atunci
    La mine faza e ca imi place viteza, faptul ca pot ajunge unde vreau pe mapa primul, pe langa spot damage o gramada. Pur si simplu alte tancuri mi se par prea incete sa imi faca placere sa le joc. Cu 13105 bag cate 10-20 meciuri unul dupa altul, apoi mai bag si unul cu bc25, 268 si 261, in rest 90% meciuri le fac cu scoutul frantuzesc.

  3. #23 SP
    Junior Member Killing One's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristi822 View Post
    La mine faza e ca imi place viteza, faptul ca pot ajunge unde vreau pe mapa primul, pe langa spot damage o gramada. Pur si simplu alte tancuri mi se par prea incete sa imi faca placere sa le joc. Cu 13105 bag cate 10-20 meciuri unul dupa altul, apoi mai bag si unul cu bc25, 268 si 261, in rest 90% meciuri le fac cu scoutul frantuzesc.
    Pare ca iti place maxim 13-105 ala ,spor la joaca.
    Noul mod de batalie face lag ca naiba ....

  4. #24 SP
    Junior Member alexx12's Avatar
    Normal ca face lag, mapa e de vreo 3 ori mai mare, are texturi tipice HD si sunt de 2 ori mai multe tancuri pe campul de batalie

  5. #25 SP
    Junior Member Killing One's Avatar
    Quote Originally Posted by alexx12 View Post
    Normal ca face lag, mapa e de vreo 3 ori mai mare, are texturi tipice HD si sunt de 2 ori mai multe tancuri pe campul de batalie
    Treaba e ca in afara de lag mi sa intamplat ca tunul sa un traga sau ca tinta sa imi ramana in cer iar ultima data turela de la tanc nu se misca...

  6. #26 SP
    Junior Member alexx12's Avatar
    eu doar o data am patit sa imi sara tinta desi nu ma miscasem deloc, in rest tot ce ma enerveaza sunt hitboxurile cu texturi invizibile. Eu aveam tinta pe un tanc inamic, cand trag, desi proiectilul s-a dus fix in punctul din mijloc, a intrat in ceva portiune din piatra invizibila. Si asta patesc si pe hartile normale, nu doar pe Frontline.

  7. #27 SP
    Junior Member Killing One's Avatar
    CG-UL sa inchis din cate am vazut deci singurul loc unde mai putem contiuna este pe aici.

  8. #28 SP
    Junior Member Cristi822's Avatar
    Interesant ca nu au facut o campanie cu cateva luni inainte sa moara, sa stranga de la memberi bani sa il tina pe picioare, cum am vazut si aici pe forum.

  9. #29 SP
    Junior Member Killing One's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristi822 View Post
    Interesant ca nu au facut o campanie cu cateva luni inainte sa moara, sa stranga de la memberi bani sa il tina pe picioare, cum am vazut si aici pe forum.

    Asa este ,...pacat am cunoscut acolo o gramada de oameni, incepem o noua etapa aici

    ---------- Post added 20-05-2018 at 17:19 ----------

    Sa trecem la ale noastre, cred ca random ar trebui schimbat cu Frontline toata lumea are o sansa etc.

  10. #30 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristi822 View Post
    Interesant ca nu au facut o campanie cu cateva luni inainte sa moara, sa stranga de la memberi bani sa il tina pe picioare, cum am vazut si aici pe forum.
    Computergames nu a murit din lipsa fondurilor cum se intampla pe aici, ba chiar aveau fonduri ultra-suficiente. Acolo forumul era doar consumator de fonduri, shopul o ducea chiar ok, asa ca decizia de a scapa de "gaurile negre" ale site-ului a fost oarecum logica.

  11. #31 SP
    Junior Member Cristi822's Avatar
    pai si o finantare transparenta cu ajutorul userilor strica? De aia zic a fost lasat sa moara.

  12. #32 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristi822 View Post
    pai si o finantare transparenta cu ajutorul userilor strica? De aia zic a fost lasat sa moara.
    Neata. Ma rog...aici o dam in off topic pe threadul de World of Tanks dar.. si-au anuntat motivele pentru inchiderea computergames pe mai multe siteuri de stiri. Legea noua privind protectia datelor personale plus faptul ca forumul nu aducea nici un ban au fost suficiente.
    In alta ordine de idei: cati jucati WoT pe console si cati pe PC?

  13. #33 SP
    Junior Member Killing One's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Neata. Ma rog...aici o dam in off topic pe threadul de World of Tanks dar.. si-au anuntat motivele pentru inchiderea computergames pe mai multe siteuri de stiri. Legea noua privind protectia datelor personale plus faptul ca forumul nu aducea nici un ban au fost suficiente.
    In alta ordine de idei: cati jucati WoT pe console si cati pe PC?

    Aici suntem doar cei care joaca pe PC in mare parte ,eu unul am probat si varianta ps4 si cea de xbox one unde treburile sunt un pic mai altfel, gen harti pe timp de noapte , cu ploaie furtuna, si grafica care mi sa parut un pic mai ok decat cea din patch-ul pt pc 1.0

  14. #34 SP
    Junior Member alexx12's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    In alta ordine de idei: cati jucati WoT pe console si cati pe PC?
    Mare parte din cei de aici au inceput sa joace WoT cu mult inainte sa se bage si pe console. Cand unii au incercat si au vazut ca nu se face share la conturi au renuntat. Dupa multe ore petrecute facut grind pe linii oribile ca sa se ajunga la tancuri calumea si bani investiti in tancuri premium, parca nu ai lua de la capat .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. WoW - World of Warcraft - Discutii generale By Sandman in forum Jocuri PC
    Replies: 921 Last Post: 04-11-2023, 01:45
  2. Discutii generale GSM By MonkY in forum GSM
    Replies: 43 Last Post: 26-10-2021, 14:01
  3. Discutii generale By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 24 Last Post: 13-09-2021, 19:56
  4. Discutii generale despre fete By Malach HaMavet in forum Offtopic
    Replies: 26 Last Post: 01-06-2011, 11:52
  5. Lineage 2 - Discutii Generale By OlBlueEyes in forum Jocuri PC
    Replies: 10 Last Post: 16-10-2010, 12:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts