Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: Warhammer Online

  1. #1 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar

    Warhammer Online

    Ce parere aveti despre el? Credeti ca va "detrona" World of Warcraft-ul?

    Parerea mea e ca au facut o miscare destul de inteligenta ca l-au lansat inaintea lui Wrath of the Lich King pentru ca il vor incerca si multi jucatori de WoW fiindca e ceva nou.

    Cineva pe aici care va incerca jocul asta? Fiindca eu nu stiu ce sa fac

    http://www.war-europe.com/#/video/?video=en38&lang=en

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am vorbit ieri cu cineva care e beta tester... si mi-a zis ca e demential. N-am apucat sa vorbesc foarte mult pe tema asta, insa a zis ca el a renuntat la WoW de cand joaca Warhammer Online (cel putin pana iese Wrath of the Lich King). O fi mai bun, ramane de vazut...

  3. #3 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    E clar, nu am nevoie de mai mult . Daca un beta tester a spus asta stie el ce spune .

    Nu cred ca voi renunta vreodata la WoW, dar pana la Wrath of the Lich King il voi juca sigur si cred ca le voi putea impaca pe amandoua, ramane de vazut si cati bani va fi subscriptia si mai ales ce timp voi avea

  4. #4 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Il instalez acum ! o sa va zic cum e

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am jucat cateva zile... bine, nu hardcore, mai mult asa... de fun. Practic este un WoW cu mai toate addonurile puse din start. Grafica ok, gameplay ok... PvP-ul (care aici are alt nume) la ce nivel am jucat eu pare foarte ok. N-am avut parte de lag, se misca ok (dealtfel daca la mine s-ar fi miscat aiurea pe 4Ghz cu 4GB RAM... ). Eu unul zic ca au meritat cei 140 RON. In rest, preturile lunare sunt ca la WoW.

    Ce imi place in mod deosebit ca au preluat toate dudele din WoW si le-au reparat. Si toate au un feeling atat de asemanator, ca pentru cineva care a jucat WoW in 5 minute se obisnuieste cu control, interfata. Imi place si faptul ca au clase foarte diferite (fata de WoW, scuze ca tot compar... ) si care iti dau de lucru. De exp. eu joc acum cu Marauder, care are parte de niste mutatii foarte interesante (una din maini devine arma care se poate upgrada).

    Well, o sa revin dupa vre-o saptamana de gameplay, pentru ca acum inca nu pot sa spun multe... de-abia daca mi-am facut cate un caracter din fiecare rasa... Oricum e time eating, asta e clar.

    P.S. Sunt niste gagici misto rau in joc.

  6. #6 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Pe ce realm joci?si ce nick ai?

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Joc pe vre-o 4 realm-uri, cu vre-o 6-7 nick-uri... Inca nu m-am decis daca merita sa-mi fac timp pt. inca un MMORPG... so momentan sunt cam alone si nu joc "regulat". Intru practic cand mai prind minutele libere... asa ca nu pot sa te incurc. Si ca idee, cel mai mare caracter al meu are level 5, deci iti dai seama ca de prea mare ajutor nu pot fi

    Spune-mi pe ce realm doresti, si mai fac si acolo unul... ca mai am si alti eroi de testat

  8. #8 SP
    Member obidan's Avatar
    E pe Karak Eight Peaks un guild de romani ,, Ydgra'' cu rank..11 parca...acolo sunt eu, foarte helpfull gasca si facem instante + scenarios n' stuff.. - Suntem Order, Destruction loading times are bull****
    Nu e WoW:
    RvR = XP + ITEMS
    cam 30 de scenarios lvl 1 -40
    + castele + pvp zones = cam 100 de locuri de rvr calumea

  9. #9 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Nick pe Karak Eight Peaks Mentorica

  10. #10 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Endless trial

  11. #11 SP
    Member Devergo's Avatar
    Ma apuc si eu in curand,tips & tricks anyone?Vreau sa-mi fac un pure dps pentru pvp.

  12. #12 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    pana la urma mai joaca cineva? MonkY, DeathWings?
    cred ca warhammer a fost singurul joc care m-a atras cat de cat din clipuri si screenshoturi in comparatie cu wow.
    restul de mmorpg-uri sunt parca de umplutura si daca ai jucat wow, ti se ia repede de ele.(cel putin mie...)
    warhammer cred ca e singurul care ia pe bune ceva din formula "magica" a wow-ului si transpune acel ceva in joc.
    oricum, e clar ca nu o sa fie detronatorul wow-ului prea curand.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 23-11-2011, 19:59
  2. Star Wars MMO si Warhammer Online pe console ? By Bobby in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 23-10-2008, 12:01

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts