Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 39 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 763

Thread: League of Legends

  1. #1 SP
    Senior Member siNcE's Avatar

    League of Legends

    League of Legends (LOL)

    lol.jpg

    Jocul este FREE direct de pe pagina oficiala si este foarte usor de instalat. Download Game -> Create New Account -> Update Game -> Login In -> Enjoy!

    lol1.jpg lol2.jpg lol3.jpg lol4.jpg

    Jocul este in genul DotA sau HoN (Heroes of Newerth). Daca sunteti jucatori de acest joc sau doriti sa fiti va astept cu mare placere atat pe acest forum cat si online (LOL).

    Deja suntem cativa care jucam aici pe site: AngelicTouch, Pastilutza, Laurentziu, Mask, IlieRazvan...



    ATENTIE: a nu se lasa la mana celor care nu se pot controla. Jocul creaza dependenta.

  2. #2 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Acum l-am instalat.
    Add Krusht sa putem juca impreuna. Chiar azi am facut si eu thread de DotA pe forum.
    http://www.consolegames.ro/forum/f19-rpg/27015-dota/
    Va astept si acolo

  3. #3 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    Acum l-am instalat.
    Add Krusht sa putem juca impreuna. Chiar azi am facut si eu thread de DotA pe forum.
    http://www.consolegames.ro/forum/f19-rpg/27015-dota/
    Va astept si acolo
    O sa-ti dau add mai incolo si poate jucam diseara. ID-ul meu este: Laurentziu

  4. #4 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    O sa-ti dau add mai incolo si poate jucam diseara. ID-ul meu este: Laurentziu
    Vezi sa nu fie in timpul meciului

  5. #5 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Eu l-am cam lasat deoparte..dar promit ca de maine o sa incep sa joc
    Krusht,o sa-ti dau add.

  6. #6 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    Vezi sa nu fie in timpul meciului
    Nu, nu... Acum am vazut thread-ul deschis de tine pentru DotA. Felicitari pentru initiativa - era timpul sa ia cineva aceasta masura.

    Ii rog si pe ceilalti care joaca LOL sa posteze aici ID-urile. Ar fi intresant sa ne strangem o echipa de 5 si sa avem stratecia noastra si sa invatam un team-play calumea.

  7. #7 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Honord

  8. #8 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Nu se baga nimeni la un LOL in seara asta?

  9. #9 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Din pacate laptop-ul meu nu se ridica nici macar la nivelul minim pentru rularea jocului. In coltul din dreapta sus imi apare 15-18 FPS ... nu prea poti face mare lucru la viteza asta
    O sa raman la DotA ... va astept si acolo.

  10. #10 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Eu am avut mai demult cont, cand inca nu exista separatia NA si Eu. Recent l-am reinstalat si am constatat ca nu mai pot juca pe contul vechi, din cauza regiunilor probabil, asa ca add Greyhound2k.

  11. #11 SP
    vLd
    Junior Member vLd's Avatar
    Joc de ceva timp. Am level 25 si am multi prieteni care joaca si sunt lv 20+ .
    Add Shadowave si poate jucam...xD.

  12. #12 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Noob here...lvl 7 spre 8.Am nevoie de lvl mai mare si cateva sfaturi.Daca e sa jucati dati un invite,Pastilutza este userul meu.

    Voua cum va place sa jucati?Va duceti 2-1-2 sau ii vanati pe rand toti intr-un singur loc,ca o hoarda?

  13. #13 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Noob here...lvl 7 spre 8.Am nevoie de lvl mai mare si cateva sfaturi.Daca e sa jucati dati un invite,Pastilutza este userul meu.

    Voua cum va place sa jucati?Va duceti 2-1-2 sau ii vanati pe rand toti intr-un singur loc,ca o hoarda?
    Pana se obtine first blood se poate adopta orice strategie facuta de echipa (merge si toti 5 intr-un loc). La primele lvl-uri este cel mai bine 2 - 1 - 2. Dupa ce urca lvl-ul jucatorilor se ataca in functie de cum se desfasoara jocul si unde se da gang-ul.

    Ti-am dat add. Poate facem un meci diseara. Si eu am lvl mic (14).

  14. #14 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Sa imi dai un PM cand intri sau sa scrii pe thread.

    Inca o intrebaree ce v-ati pus punctele?Daca se poate un printscreen,va rog.

  15. #15 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Sa imi dai un PM cand intri sau sa scrii pe thread.

    Inca o intrebaree ce v-ati pus punctele?Daca se poate un printscreen,va rog.
    Asta depinde de eroul cu care joci si nu depinde de un tipar anume. In functie de ce este bazat eroul asa pui punctele (Sporta, Magie sau Suport).

  16. #16 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Ce fail am fost azi cu Grey si cu Laurentiu....pfuuuu...Imi cer scuze baieti,incerc sa invat cat de cat.

  17. #17 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Ce fail am fost azi cu Grey si cu Laurentiu....pfuuuu...Imi cer scuze baieti,incerc sa invat cat de cat.
    Nu ai fost tu fail. Dar toti 3 am avut lvl mic. Cu siguranta cei din echipa adversa au avut +20 si era normal sa se intample asa.

  18. #18 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Mai primiti un Noob?

  19. #19 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Muthu Raoul View Post
    Mai primiti un Noob?
    Of course.

  20. #20 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Oricum toti suntem noob, deci lasa nicknameul

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 39 1 2 3 11 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts