Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 19 FirstFirst ... 9 17 18 19
Results 361 to 363 of 363

Thread: Steam Club

1. #361 SP
    Member bdevil's Avatar
    Salutare, de curand am incercat si eu Destiny2 pe PC, pe Steam. Merg in paralel cu Cross Save cu contul principal pe un PS4. Pe PC joc cu controllerul de la Playstation, insa in joc imi apar butoanele de controller XBox (cu A, B, Y) in loc de X, patrat sau triunghi ca pe Playstation. Am setat controller-ul din Steam sa fie config pentru PS4 dar tot nu-mi afisaza ca pe PS4, butoanele sunt mapate (X-ul sare, etc) ok insa vizual e deranjant nefiind inca obisnuit cu PC-ul. Cum fac sa-mi apara in Steam butoanele mapate exact pe controller-ul Dualshock? Multam de ajutor.

P.S. : Mentionez ca inainte ca Destiny2 sa ajunga pe Steam, l-am jucat pe PC pe battle.net fara nicio problema, butoanele si controllerul functionand exact ca pe PS4. (instalasem si o aplicatie DS4Windowsm, care nu era deloc necesara)

2. #362 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Scurta intrebare, nu stiu de unde a aparut acel 13/104 . Am jucat pe Steam un singur joc iar cele cumparate sunt cele de care imi amintesc din lista. De ce apare ca as avea 104 jocuri in total cand orice as apasa, tot 13 imi apar?
    Attached Images Attached Images steam.jpg

3. #363 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Probabil pentru ca restul sunt software, tools & soundtracks.
    Attached Images Attached Images ex.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 19 FirstFirst ... 9 17 18 19