Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 20 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 41 to 60 of 395

Thread: Clubul Steam / EGS / EA Play / GOG / Ubisoft Connect

  1. #41 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    ^Nu, este un singur cont de steam deci nu pot exista 2 persoane �n acelaşi timp pe el, indiferent dacă unul este la PS3 şi unul la PC. Poţi da cuiva contul să joace pe PC, dar c�t timp el este pe cont tu nu poţi juca de pe PS3.

  2. #42 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Daca tot o venit raspunsul asa repede mai am o intrebare :
    Pot downloada un joc de pe un pc si sa-l instalez pe altul?
    Pb. ii ca pe "altul" este numai net pe stick si nu merge luat jocul dar merge instalat steam.
    Jocul=portal 1.

  3. #43 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Poţi descărca jocul �n PC-ul tău, �l copiezi pe un stick şi apoi �l copiezi pe celălalt PC �n folderul Steam, dar tot va trebui să-şi mai descarce c�teva fişiere, c�ţiva MB, de pe Steam.

  4. #44 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Cum dezinstalez un joc de Steam din PC, dar sa-mi ramana in lista ca sa pot sa-l mai downloadez cand am nevoie de el ?

  5. #45 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Odata cumparat iti ramane in library chiar daca-l dezinstalezi ca si pe PSN.

  6. #46 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    uite un top cu cele mai vandute jocuri pe steam de saptamana trecuta:
    1.RAGE
    2.Portal 2
    3.Fable III
    4.Dead Island
    5.Call of Duty: Modern Warfare III
    6.Crysis Maximum Edition
    7.Portal/Portal 2 Bundle
    8.The Witcher 2: Assassins of Kings
    9.Orcs Must Die!
    10.Payday: The Heist
    De primul loc sincer nu ma mir,,,si nici de al doilea pt ca saptamana asta au avut pt o zi Portal 2 la jumatate de pret (in UK era doar 9 lire ,,,si la fel a fost si la acel bundle), dar in schimb ma mir ca Fable III s-a vandut mai bine decat Dead Island care nu demult s-a lansat... a fost ceva oferta la Fable 3 sau ce? Si ultima chestie ce ma mira e ca nu avem Modern Warfare III decat pe locul ...not too many fans on Steam?

  7. #47 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Fable 3 a fost la oferta. Crysis la fel.

  8. #48 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Grand Theft Auto Complete Pack - 7,49

    Daca si la preturi din acestea ne apucam sa piratam jocuri atunci ne meritam soarta!

  9. #49 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by psypc2 View Post
    Grand Theft Auto Complete Pack - 7,49

    Daca si la preturi din acestea ne apucam sa piratam jocuri atunci ne meritam soarta!
    E beton pretul, dar degeaba, eu pe steam am doar jocuri care s-au activat acolo de pe discul retail, singura exceptie e Batman AA, ala l-am primit voucher cu o placa video. Si oricum l-am cumparat apoi si retail. Nu stiu ce sa zic, probabil sunt eu mai batut in cap, dar eu consider ca am un joc in momentul in care am discul original, steam si alte chestii de astea digitale nu valoreaza nimic pt mine. Nu dati cu pietre, e doar o opinie personala.

  10. #50 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Nu dam cu pietre, dar sa stii ca eu sunt opusul: pentru mine nu valoareza un disc cu o hartie (ii zice carticica) si niste machete, pe care, de obicei, le dau la fiica mea sa le roada. Doar jocuri digitale pentru mine please; le am cu mine oriunde merg si colectia mea arata mai frumos ca orice dulap cu jocuri

    ---------- Post added 21-10-2011 at 01:52 PM ----------

    Quote Originally Posted by psypc2 View Post
    Grand Theft Auto Complete Pack - 7,49

    Daca si la preturi din acestea ne apucam sa piratam jocuri atunci ne meritam soarta!
    bineinteles ca ne meritam soarta.

  11. #51 SP
    Member theSrN's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    E beton pretul, dar degeaba, eu pe steam am doar jocuri care s-au activat acolo de pe discul retail, singura exceptie e Batman AA, ala l-am primit voucher cu o placa video. Si oricum l-am cumparat apoi si retail. Nu stiu ce sa zic, probabil sunt eu mai batut in cap, dar eu consider ca am un joc in momentul in care am discul original, steam si alte chestii de astea digitale nu valoreaza nimic pt mine. Nu dati cu pietre, e doar o opinie personala.
    total de acord cu tine in privinta asta. eu de obicei iau pe steam jocuri care nu se mai gasesc retail, sau ofertele la jocuri pe care nu le am si care chiar se merita.

  12. #52 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by TheProfessoR View Post
    total de acord cu tine in privinta asta. eu de obicei iau pe steam jocuri care nu se mai gasesc retail, sau ofertele la jocuri pe care nu le am si care chiar se merita.
    asta merita pe deplin . De regula evit jocurile in format digital doar pentru ca vreau sa am ditamai dulapul prin de jocuri . Da avand in vedere ca primesti 7 GTA-uri la pret de 7 lire jumate....eu spun ca asa oferta nu prea trebe ratata. GTA 4 cica e un mega fail pe PC da o sa cumpar colectia pentru ca nu am jucat Episodes from Liberty City...si nu stiam daca sa il iau pt PS3 sau nu si oricum must have-ul care m-a convins a fost GTA Vice City .

    BTW...cum se cumpara de pe steam? Accepta carte de credit?

  13. #53 SP
    Member FusioN's Avatar

  14. #54 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    GTA 4 nu este mega fail pe pc, din contra este cea mai buna versiune (ah ca nu ai placa video sa il ruleze este alta mancare de peste). Oricum un calculator care sa il ruleze perfect costa cat o consola, nicidecum mai mult. Nici nu mai pomenesc de mod-uri pentru PC.

  15. #55 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Cumparat!
    Abia astept sa joc cate putin din fiecare

  16. #56 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    L-am cumparat si eu. Tot vroiam sa-l iau pentru Xbox, dar asa e mai convenabil

  17. #57 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    boon. am cumparat si eu acel GTA pack si acuma vad ca toate jocurile instalate imi ocupa peste 40 de GB din partitia C unde am doar 28... pot sa schimb undeva de la setari la Steam ca jocurile sa mi le instaleze intr-o alta partitie? Ma gandesc ca m-a intrebat de treaba asta chiar cand am instalat Steam-ul si fara sa citesc nimic am tot apasat ok.ok.next.next.finished :">. Deci ce e de facut? Se poate schimba direct locul de download sau trebuie sa dezinstalez si sa reinstalez Steam-ul in partitia D?

    Si apropo pt cei care mai vor sa cumpere acest super pack...grabiti-va! Mai avem in jur de 20 de ore la dispozitie

  18. #58 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Trebuie sa dezinstalezi Steamul si sa il instalezi pe partitia D. Daca e instalat pe C eu stiu ca vei putea instala jocurile doar acolo pe C.
    Oricum e o chestiune super rapida reinstalarea.

  19. #59 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    Trebuie sa dezinstalezi Steamul si sa il instalezi pe partitia D. Daca e instalat pe C eu stiu ca vei putea instala jocurile doar acolo pe C.
    Oricum e o chestiune super rapida reinstalarea.
    da, dar internetul aicea la englezi ma termina... mai mult de 120 de kb/s nu creste... l-am lasat toata seara si a descarcat numa primele GTA-uri (la vice city e la 70% si la ELC e la 10%). oricum multumesc pentru raspuns

  20. #60 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    La mine, in Romania pe RDS, au venit in medie cu 3,5 MB/s. Inteleg ca tu esti in Anglia?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 20 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Giveaways - Steam/EGS/EA Play/GOG/Uconnect Keys By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 455 Last Post: 20-01-2024, 15:39
  2. Replies: 0 Last Post: 19-06-2011, 21:52
  3. Replies: 20 Last Post: 24-02-2010, 21:02

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts