Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Canal Youtube Gaming PC/PS3

  1. #1 SP
    Junior Member OvYdiu16's Avatar

    Canal Youtube Gaming PC/PS3

    Salut! Eu si cu un prieten ne-am deschis de curand un cont de Youtube unde urcam zilnic materiale din diferite jocuri. Pana acum avem The Evil Within, Serious Sam 3 si Guilty Gear XX2 si vrem sa diversificam foarte mult totul si in curand vrem sa ne extindem si pe PS3.

    Las un link de la canalul nostru. Speram sa va placa!

    https://www.youtube.com/channel/UCDo..._1I0FEwrA/feed

  2. #2 SP
    Member Sopi's Avatar
    error:"This channel does not exist".

  3. #3 SP
    Junior Member OvYdiu16's Avatar
    Da, scuze, nu stiu ce avea. Am schimbat link-ul. Multumesc de observatie!

  4. #4 SP
    Junior Member OvYdiu16's Avatar
    Asteptam pareri/opinii despre canal!

  5. #5 SP
    Banned Venom's Avatar
    In principal este binevenita initiativa, in special cand vrei sa urmaresti un joc fara sa-l cumperi, adica sa te uiti ca la un film. Din pacate stati cam slab la capitolul comentarii. Nu am vazut tot ce aveti, dar cel putin la Evil Within ar trebui sa aveti o atitudine mai serioasa. Luati informatii despre producator, joc, serie, comparatii cu alte titluri similare si inserati-le discret in comentariile voastre pe parcursul jocului. In toate episoadele vazute de mine abordati o caterinca care cel putin pe mine nu ma distreaza, iar cuvintele porcoase pe care le scapati nu fac decat sa deranjeze. Asta nu inseamna ca trebuie sa renuntati, ci din contra, sa va perfectionati, sa ajungeti niste profesionisti si de ce nu, poate sa faceti o cariera din asta. Ma rog, asta este parerea mea, m-am abonat si sper sa nu reziliez abonamentul peste cateva luni din "lipsa de activitate". Aveti voci OK, inregistrarile sunt de calitate, nu pot sa zic decat SUCCES.

  6. #6 SP
    Junior Member OvYdiu16's Avatar
    Multumim foarte mult pentru critica constructiva. Inca suntem la inceput si avem oarecum dificultati de a vorbi liber, am observat si noi asta.
    In ceea ce priveste modul de abordare al jocurilor, noi ne-am gandit sa facem Playthrough comentat, combinatie dintre caterinca, discutii libere, discutii referitoare la joc, nu am vrut sa ne axam de la inceput pe parti tehnice ale jocului/seriei, nu stiu pe cati ar interesa/intelege sa auda ca in ultimul patch s-a marit frame rate-ul si acum ruleaza la 60 FPS (intr-un final) de la 30 FPS si alte aspecte.Iti multumim din nou pentru opinie, suntem constienti ca avem mult de cizelat si lucrat. Mai asteptam si alte pareri!

  7. #7 SP
    Member AngeReveur's Avatar
    Imi place canalul vostru, nu consider ca ar trebui sa aveti o atitutine mai serioasa, fiti naturali . As fi nespus de fericit sa va vad jucand Demon`s Souls sau Dark Souls (1 nu 2). Sper sa aveti un parcurs cat mai lung .

  8. #8 SP
    Junior Member OvYdiu16's Avatar
    Multumim pentru parere! Vom lua in considerare propunerea ta, dar pe viitor. Momentan am vrea sa terminam seriile actuale.

  9. #9 SP
    Banned Venom's Avatar
    Quote Originally Posted by AngeReveur View Post
    Imi place canalul vostru, nu consider ca ar trebui sa aveti o atitutine mai serioasa, fiti naturali
    Cred ca trebuie o atituine mai serioasa avand in vedere ca Evil Within este un joc horror unde nu prea se potrivesc glumele de cartier. Ai observat ca in Guilty Gear baietii sunt mai tacuti datorita faptului ca sunt mai concentrati la gameplay? Nu zic sa nu fie naturali, dar parca ar fi mai interesant daca as auzi un pic de istorie a jocului. Si de ce nu, chiar as vrea detalii tehnice.

  10. #10 SP
    Junior Member OvYdiu16's Avatar
    Quote Originally Posted by Venom View Post
    Cred ca trebuie o atituine mai serioasa avand in vedere ca Evil Within este un joc horror unde nu prea se potrivesc glumele de cartier. Ai observat ca in Guilty Gear baietii sunt mai tacuti datorita faptului ca sunt mai concentrati la gameplay? Nu zic sa nu fie naturali, dar parca ar fi mai interesant daca as auzi un pic de istorie a jocului. Si de ce nu, chiar as vrea detalii tehnice.
    Da, intradevar, la The Evil Within ne cam straduim sa facem o gluma/caterinca in context, si de aceea la episoadele pe care le vom face am decis sa vorbim liber, subiecte legate de joc sau generale, respectiv aleatorii. Iar la Guilty Gear, nu prea vorbim ca suntem concentrati sa facem combo`s sa facem video-ul mai interesant, nu button mashing si spamming, dar da, ne-am dat seama ca si acolo suntem tacuti. Cum ziceam, inca ne straduim, suntem abia la inceput, avem multe de perfectionat. DAR, orice critica, observatie e bine venita!

    ---------- Post added 25-01-2015 at 18:02 ----------

    Mai asteptam si alte opinii!

  11. #11 SP
    Junior Member OvYdiu16's Avatar
    Salutare! Astazi revenim cu un nou episod din The Evil Within! Incepand cu acest episod, vom face vizionarea putin mai interesanta pentru voi, adaugand anumite chestii in plus. Va lasam pe voi sa le descoperiti si speram sa va placa! Vizionare placuta!

    https://www.youtube.com/watch?v=8WtR...ature=youtu.be

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Canal TV gaming By BoDoPSX in forum Console Club
    Replies: 37 Last Post: 26-05-2013, 12:46
  2. Zinodaur GAMING - canal de Youtube By zinodaur in forum Offtopic
    Replies: 37 Last Post: 05-09-2012, 12:41
  3. PlayStation are canal pe Youtube By Bobby in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 18-10-2008, 13:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts