Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: DVD-uri de toate zilele

  1. #1 SP
    Junior Member pheidippides's Avatar

    DVD-uri de toate zilele

    Salut. Zic si eu ca ar fi bine sa schimbam informatii cu privire la preturile cu care ne cumparam dvd-urile pentru... a ne mai aerisi hardul de pc . Eu tocmai mi-am luat astazi 10 bucati de la muzica, dar nu de la primul stand (unde verbatimurile dual layer erau 8 ron/buc), ci de la unul ceva mai in spate, acolo unde le-am luat la 6 ron/bun. Nepricep�ndu-mă, eu zic că e un preţ bun, dar poate altii stiu locuri mai bune din punct de vedere al pretului

  2. #2 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    yep.. si propun sa deschidem si un thread intitulat "stickurile noastre de la SONY de toate zilele" pentru a.... asculta muzica pe PSP

  3. #3 SP
    Junior Member pheidippides's Avatar
    khan, daca ai fost subtil-ironic, putea sa spui de-a dreptul ca threadul iti pare o prostie, si-l inchideam.

  4. #4 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    yep.. si propun sa deschidem si un thread intitulat \"stickurile noastre de la SONY de toate zilele\" pentru a.... asculta muzica pe PSP
    aoleo... tocmai am dat 100 lei pe unul de 4gb si au bagat la nujhceshop online o oferta de 8gb la 100... demn Cum mai ascult eu muzica pe psp?((

  5. #5 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Si folosesti dual-layer-urile pentru ?

  6. #6 SP
    Junior Member pheidippides's Avatar
    ok, remarc spiritualitatea unora dintre voi. remarc si ca am fost neinspirat cu acest thread. cineva mi-a spus ca n-ar fi o idee rea, dar se pare ca a fost. se poate inchide.

  7. #7 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Eu am intrebat la ce le folosesti?

    Ontopic : Langa Mega Image Baba Novac este un magazin mic de dvd/cd-uri unde gasesti dual layer de la 3 (omega) ron la 6 ron (verbatim)

  8. #8 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by pheidippides View Post
    khan, daca ai fost subtil-ironic, putea sa spui de-a dreptul ca threadul iti pare o prostie, si-l inchideam.
    da man intr-adevar am fost ironic dar intr-un mod constructiv.

    Si-asa o sa ne tot trezim cu intrebarea "unde sunt blank-uri ieftine" ...mi se pare corect si de bun simt ca aceasta intrebare sa se puna la sectiunea 'Hardware' si nu la 'Xbox 360' deci ai facut o alegere de bun simt din punctul meu de vedere.

    ontopic: Magazinul Muzica - the dual-layer heaven.

  9. #9 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Guys, nicaieri nu s-a vorbit in acest thread despre ceea ce va imaginati voi, asa ca nu fiti rautaciosi. Toti cumparam DVD-uri, pentru diverse. Backup poze, muzica, filmele de familie... backup la datele importante, etc... Este la sectiunea hardware, si e o intrebare pertinenta. La urma urmei am avut stire despre blankuri BluRay... cred ca toti ne-am dori sa stim o metoda super sigura de stocare si care sa nu ocupe o biblioteca intreaga.

    Eu unul am ajuns la concluzia ca mai ieftin si mai eficient pe termen lung ies cu HDD-uri decat cu DVD-uri. In plus, poti rescrie de cate ori doresti... il poti vinde/upgrada. E mai sensibil, dar pus la loc bine, e la fel de ok ca si pe DVD-uri. Just my opinion...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 5 Last Post: 20-05-2012, 22:19

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts