Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 22 of 22

Thread: Tranzitie de la Desktop la Laptop

  1. #21 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu zic ca daca tot iti iei stand, sa-ti iei unul si cu ventilator... Unele chiar au optiunea de a mari turatia, sau chiar de a-l opri complet. Unele sunt foarte destepte, le poti modifica unghiul... altele sunt simple si nu sunt decat niste pad-uri de pus dedesubt (dar ingreuneaza lucrul pe notebook)... Sunt tone de stand-uri... just choose the one you like

  2. #22 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Am luat saptamana asta un cooler -> Vizo Cooler NB NCL-211 (Negru) Coolere NB /poate pentru unii marca asta nu spune prea mult, dar eu am avut o carcasa in care mi-am pus exclusiv ventilatoare Vizo si am ramas placut impresionat de silentiozitate si fluxul de aer creat/ si un hard extern -> SAMSUNG Promotie HDD Extern G2 Portable, 320GB, 2,5", USB 2.0 (Negru) Hard Disk Extern /pentru inceput eu zic ca e ok, mai ales ca si laptopul are totusi 500 de gigi/.

    Si cu asta zic ca tranzitia s-a cam incheiat Ma batea gandul sa iau si un 2.1, dar dupa aia poate ma tenteaza si un monitor si atunci as fi putut zice ca degeaba am renuntat la desktop. Deci avem laptopul, husa, stand+cooler, mouse+pad, HDD extern si un router de la D-link, 615 parca e modelu, care sa imparta netul intre el si PS3.

    PS: In primul si al doilea post de aici -> [V�nd] Mai multe componente PC - Computer Games Forum se poate vedea si configuratia la care am renuntat in urma tranzitiei. Nu era ceva de ultima generatie, dar adevaru e ca inca de la inceput m-a interesat mai mult sa am un sistem echilibrat /in care nicio componenta sa nu fie cu mult mai buna sau mai slaba decat restul/ si cu un WM impecabil. Gata, se poate inchide threadul si sper ca nu v-am plictisit prea tare

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Scoruri futuremark laptop / desktop PC By rodarkone in forum Hardware
    Replies: 1 Last Post: 29-09-2012, 07:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts