Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 41 to 60 of 80

Thread: Ghid de cumparaturi componente, calculatoare, notebooks, smartphones - din Romania!

  1. #41 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Ba chiar eMag-ul se pregateste de ceva masiv ( in sensul ca se astepta la minim 200.000 de vizite unice). buhnici.ro a venit cu poze deja din depozitele lor si se pare ca au marfa deja pregatita de comanda/livrare, au anuntat pe anumite site-uri ca se astapta ca serverele sa nu mai cada datorita investitiilor in infrastructura IT si mai avem si ghidul Black Friday :
    http://blog.emag.ro/2012/11/raspunsu...e-black-friday

    Ma rog oricum nebunia a prins amploare, vrand / nevrand se va face o vanzare masiva online incepand din aceasta noapte pana aproximativ Marti.

  2. #42 SP
    Admin MonkY's Avatar

  3. #43 SP
    Member theSrN's Avatar
    also
    Attached Images Attached Images emag.jpg

  4. #44 SP
    Admin MonkY's Avatar

  5. #45 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Altex - FIECARE ZI ARE O OFERTA DEDICATA FANILOR DE PE FACEBOOK
    http://www.facebook.com/AltexRomania...90322544333196

  6. #46 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Parerea mea e ca ai gresit aici. Ambele site-uri pe care le-ai dat aveau link-uri afiliate, deci orice cookie ar fi ramas de la link-ul de afiliat cg s-a dus pe apa sambetei.

  7. #47 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Ovidiu View Post
    Parerea mea e ca ai gresit aici. Ambele site-uri pe care le-ai dat aveau link-uri afiliate, deci orice cookie ar fi ramas de la link-ul de afiliat cg s-a dus pe apa sambetei.
    Oricum man, in curand cred ca o sa scot de tot emag, altex & co... Nu produc mai nimic, in schimb mananca o groaza de viteza si de multe ori nici nu se afiseaza.

  8. #48 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Din contra, cred ca treaba cu affiliate marketing ar trebui sa fie permanenta si in genul unui post cu cele mai interesante chestii saptamanal. Poate nu neaparat cu bannere dar un articol cu goodies ce au o reducere ok ar trebui, cel putin in opinia mea.

  9. #49 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    DOMO - MEGA LICHIDARE TELEVIZOARE - Reduceri de pana la 40%, pe loc, la televizoare, sisteme home cinema, DVD si Blu-ray playere din promotie!
    Promotie valabila pentru comenzile online si telefonice in perioada 29.01 - 08.02.2013 (in limita stocului)

  10. #50 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Media Galaxy
    CADOU Playstation 3 Slim(in poza este SuperSlim, despre el este vorba) la toate ultrabookurile din promotie! (la Media Galaxy)

  11. #51 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    PC Garage - Mega discounturi aprilie
    170 de produse cu pana la 70% reducere.
    Campanie valabila pana la 10.04.2013 ora 18:30 Hmm... Atunci se termina aprilie?
    Mega discounturi aprilie

  12. #52 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Evomag - pana la 70% discounturi intre 22-29.04
    evoMAG.ro - Newsletter

  13. #53 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Reduceri frumoase
    Altex

  14. #54 SP
    Admin MonkY's Avatar
    In perioada 1 - 30 Iunie daca-ti iei un iPad 4 (cu 32, 64 sau 128GB), primesti cadou un Apple TV: iPad cu ecran Retina - iPad - iSTYLE Bucharest - Apple Premium Reseller - Magazin, Service, Training

  15. #55 SP
    Member Florix09's Avatar
    Baietii, am nevoie de un ajutor..
    Doresc sa cumpar pt. intregul sistem de electronice un prelungitor foarte bun, cu buton, si care sa aiba ANTI-SOC/ANTI-PRESIUNE/ANTI-FULGER sau cum e mai corect spus.
    Nu conteaza pretul. conteaza sa fie puternica si sa tina 3 4 ani...firma germana presupun ca e cea mai buna..
    Cei care stiu sa lase un link cu un site. preferabil RO

  16. #56 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu am asa ceva, luat in urma cu vreo 6 ani
    http://m.altex.ro/prelungitor-belkin-f9m820qy2m
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1370169154715.jpg

  17. #57 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Un UPS nu te intereseaza ? Chiar daca cade curentul mai ai energie pentru 15-30min

  18. #58 SP
    Member Florix09's Avatar
    Multumesc Dant3 !
    Trefla, daca e ceva bun.. dc nu .. lasa mi un link

  19. #59 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Desi suntem off-topic (aici se prezinta oferte speciale si preturi bune) o sa-ti raspuns si eu pe scurt: Nu exista nimic mai bun la protectie decat APC!
    Minimul necesar ar fi prize cu protectie de genul: Priza/prelungitor APC SurgeArrest Essential P5BT-GR - PC Garage sau Priza/prelungitor APC PF8VNT3-GR - PC Garage. Recomand insa un UPS (pe care-l si poti controla prin PC). Minimul este asa ceva: UPS APC BE700G-GR - PC Garage dupa care UPS APC Back-UPS Pro 900VA - PC Garage. Ai de unde alege... totul tine de buget.

  20. #60 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Mergi pe cea a zis Monky si o sa fi multumit 100% cu unul din UPS-urile alea.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 215 Last Post: 28-02-2019, 01:39
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts