Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 61 to 80 of 80

Thread: Ghid de cumparaturi componente, calculatoare, notebooks, smartphones - din Romania!

  1. #61 SP
    Member Florix09's Avatar
    Well.. daca tot cumpar ceva.. sa cumpar ceva bun si eficient.
    Am sa merg pe varianta asta: UPS APC BE700G-GR - PC Garage
    Multam' de raspunsuri baieti !

  2. #62 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    eMag da reducere la 2 rutere:


    Iti multumim pentru ca esti alaturi de noi.

    Pentru a iti rasplati fidelitatea, iti oferim un cod de 30% reducere pe loc la oricare dintre routerele
    de ultima generatie de mai jos.

    Cele doua routere dispun de noua tehnologia Dual Band, care iti asigura o viteza Wireless mult peste cea
    a routerelor clasice - atunci cand te conectezi cu mai multe dispozitive in acelasi timp.

    --------------------------------------------------------
    Codul tau de reducere este:

    ✁------------------------------------------------------

    Foloseste-l acum. Expira pe 14 iulie.

    ASUS RT-N53
    N600
    299,99
    209,99 (cu reducere)

    ASUS RT-N56U
    N600, USB, Gigabit
    489,99
    342,99 (cu reducere)


    Pentru a obtine reducerea, incarca acest Card Cadou direct in cosul de cumparaturi, in campul “Adauga card nou”.
    Atentie: Codul de reducere este valabil doar pana la data de 14 iulie 2013 (inclusiv), in limita stocului disponibil.
    Reducerea este valabila doar pentru cele doua produse prezentate mai sus, in cadrul acestui e-mail.

  3. #63 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Si de la mine unul : 4162-7317-8487-9336
    L.E:Toate codurile sunt lafel ? Lol

  4. #64 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    smecheria e sa vanda modelele alea de routere de pe stoc. Am si eu un cod identic...

  5. #65 SP
    \ tudyniuz's Avatar

  6. #66 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    A vazut cineva pe undeva monitoare 1440p sau 1600p la preturi mai decente?

  7. #67 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Monitor LCD Dell 27'', Wide, DVI, HDMI, Negru, UltraSharp U2711 T27U2711G303-271732958-271749207-271765291-27 - eMAG.ro -20% OFF.Ar trebuii sa intre pe stoc luna asta sau cel tarziu la inceputul luni viitoare.E un monitor foarte ok daca stai sa il pigulesti putin la setari.

  8. #68 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Exact pe asta l-am gasit si eu, doar ca o idee mai ieftin pe amazon.

  9. #69 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Imi puteti recomanda un router cat de cat decent la un pret micut? Thanks!

    Ma intereseaza sa acopere cei 35m pe care-i am la garsoniera si sa nu leneveasca pe wi-fi.

  10. #70 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Imi puteti recomanda un router cat de cat decent la un pret micut? Thanks!

    Ma intereseaza sa acopere cei 35m pe care-i am la garsoniera si sa nu leneveasca pe wi-fi.
    D-Link DIR-605L la 112 RON: D-Link Router Wireless N 300Mbps, 4 porturi 10/100, DIR-605L - Routere Wireless

  11. #71 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Mersi! Sunt de incredere cei de la ProStore? Nu am mai auzit de ei.

  12. #72 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    A inceput azi la eMag promotia "Crazy Days" (17-21 Octombrie)
    Au inceput zilele ofertelor tari la eMAG!
    Au început zilele ofertelor tari la eMAG!

    Am pregătit pentru tine sute de reduceri de senzație la cele mai căutate produse: televizoare, tablete, laptopuri, electrocasnice, telefoane și multe altele!

  13. #73 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Vedeti ca aveti in noaptea aceasta promotii la eMag de Haloween asa cum se intampla de Black Friday: eMAG Newsletter

  14. #74 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pentru cei care au de gand sa-si cumpere un TV LED, la PCGarage in acest weekend primiti cadou un smartphone (un Samsung S5570i Galaxy mini Grey). Oferta o aveti aici: Smartphone cadou la TV-urile LED din stoc.

  15. #75 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Tableta Android 7" + Husa + Tastatura la 259 RON la Metro:
    Tableta 7’’ Dual Core GoClever Terra R70L+husa si tastatura - METRO Magazin Online : De la hartie la laptopuri! Adauga-ne la favorite!

    Procesor Dual Core 1GHz
    Display Capacitiv Multitouch 7’’
    Husa si tastatura incluse
    • memorie RAM 512MB DDR3
    • memorie internă
    • slot card microSD (suportă până la 32GB)
    • porturi: micro USB OTG, mini HDMI
    • cameră web
    • Wi-Fi 802.11 b/g/n
    • sistem de operare Android 4.1
    Garantie: 24 luni
    Attached Images Attached Images ro_pim_652285001001_01.jpg

  16. #76 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Intrucat Media Galaxy implineste 10 ani, se anunta reduceri serioase (perioada 27 februarie- 2 martie 2014):
    • până la 90% la accesorii şi căşti
    • până la 60% la frigidere, aragazuri, maşini de spălat vase, maşini de spălat rufe, combine frigorifice etc.
    • până la 50% la camere foto, jocuri, produse de îngrijire personală, roboţi de bucatarie, aspiratoare, espresoare, mixere etc.
    • până la 30% la produse audio-video
    • până la 20% la televizoare şi laptopuri
    • până la 10% la smartphone-uri şi tablete
    • pana la 50% la jocuri
    Give it a try: MEDIA GALAXY | Cea mai variata gama de produse Cea mai variata gama de produse - televizoare, Smart TV, Led TV, smartphone, telefoane mobile, camere foto, tablete, jocuri PC, console, laptopuri de ultima generatie, cele mai noi gadgeturi, muzica, fil

  17. #77 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    sunt nedumerit
    Attached Images Attached Images ip.jpg

  18. #78 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Ma_Plictisesti View Post
    sunt nedumerit
    Nu s-au activat toate promotiile (e posibil ca la iPhone 5S nici sa nu fie asa ceva).
    Cred ca mare parte din ele le gasesti aici: MEDIA GALAXY | Catalog Media Galaxy Cea mai variata gama de produse - televizoare, Smart TV, Led TV, smartphone, telefoane mobile, camere foto, tablete, jocuri PC, console, laptopuri de ultima generatie, cele mai noi gadgeturi, muzica, film, electroc.

  19. #79 SP
    Admin MonkY's Avatar
    In caz ca vrea cineva, am primit un cod de reducere de 10% la electronice si electrocasnice pe eMAG.ro - cea mai variata gama de produse. E doar pentru perioada 28 - 31 Martie 2014.

    Acesta este "7356-9362-4893-2786". Daca il folositi, va rog sa postati aici ca sa nu mai incerce si altcineva. Nu cred ca este nominal, dar totusi...

  20. #80 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Altex are un mic Black Friday de primavara. Newsletterul accesibil aici (probabil temporar).

    Exemple:
    Kit tastatura si mouse fara fir MYRIA DT-0424, USB, negru - discount 40%
    Mouse Wireless LOGITECH Zone Touch T400, USB - Unifying, rosu - discount 70%
    Casti PC Microsoft LifeChat LX-6000, USB, negru - discount 60%

    Aruncati si voi un ochi pe oferta si postati aici daca mai gasiti chestii interesante

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4

Similar Threads

  1. Replies: 215 Last Post: 28-02-2019, 01:39
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts