Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 43

Thread: Componente PC cu preturi bune

  1. #21 SP
    Member legokid220's Avatar
    salut, as vrea sa.mi iau o tastatura de pc tip laptop. unde gasesc sau cum le spune la tastaturile de genul?

  2. #22 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Cred ca vrei low-profile. Wireless sau cu fir, in caz de wireless vrei bluetooth sau nu? Buget?

  3. #23 SP
    Member legokid220's Avatar
    Nu vreau ceva extraordinat.. bugetul sa fie unul de buzunar. Low sau medium.
    Ar fi ok si fara fir. As fi incantat sa-mi arati cateva. te rog!
    aaa si un mouse daca se poat.. unul silentios, unul care sa nu faca minuni.. gaming sau alte chestii.

  4. #24 SP

  5. #25 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Solutia asta o folosesc si eu pentru al doilea PC si pentru testing. E cel mai bun combo care sa ocupe putin spatiu pe birou (dar totusi sa aiba taste mari), sa tina bateria mult, sa foloseasca un singur receiver, sa coste putin si sa fie de calitate. Ah, si sa nu fie shiny (glossy) cum e la moda in zilele noastre... I highly recommend it (am testat vreo 20 de modele pana am ramas la asta)!

    P.S. Singurul lucru pe care-l regret la combo-ul asta e ca nu are niciun fel de led - insa tin bateriile si cate 6 luni, so no worries.

    Pacat ca in Romania nu se comercializeaza produsele Anker... care mi se par geniale si la preturi foarte decente.
    Attached Images Attached Images anker_combo_1.jpg anker_combo_2.jpg anker_combo_3.jpg anker_combo_4.jpg

  6. #26 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hmm, eMag pregateste iar ceva: Teasing revolutia preturilor, 26 ianuarie!

  7. #27 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Placa video Gigabyte nVidia GTX 780, GV-N780WF3-3GD, 3GB GDDR5, 384bit + 1 joc la alegere dintre Far Cry 4, Assassin's Creed Unity sau The Crew | ALTEX


    Este un pret bunicel, eu totusi as merge pe 970, chiar daca este cu 400 lei mai scumpa. Ai ceva avantaje, suport DirectX 12, 4 Gb ram.

  8. #28 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    E bun pretul, eu am dat dublu pe un 780 acum mai putin de un an.

  9. #29 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Da, nu cred ca poti cumpara ceva similar in banii astia. In plus ai jocul la alegere, nu-ti baga pe gat un joc anume.

    Edit: promotia cu jocul nu mai este valabila.

    http://www.geforce.com/PickYourPath

  10. #30 SP
    Admin MonkY's Avatar

  11. #31 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ms mult MonkY, dar din pacate vad ca, desi ofera posibilitatea de a lua in rate cu card Raiffeisen, aceasta optiune nu este valabila si de pe site (desi pe Altex este, iar ei au vreo 4-5 alte carduri de genu), asa ca probabil merg diseara la ei sau la Altex si-l iau din magazin.

    Sorry

  12. #32 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  13. #33 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mouse + keyb + headset + mouse pad... de gaming... Hmm, chiar si no-name si e o afacere buna!

  14. #34 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  15. #35 SP
    Vid
    Member Vid's Avatar
    Ceva recomandare pentru un SSD de 240 GB și o memorie DDR3 de 4 GB? Undeva la 450 - 500 RON să fie. Menționez că ar fi pentru un laptop Dell...

  16. #36 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Am citit ca sunt reduceri la Emag zilele astea (SSD 480 GB la 499 lei ...etc)
    Nu m-am uitat ieri cu atenție, dar campania de reduceri IT & Mobile Days are câteva reduceri foarte bune:
    SSD de 480 GB la 499 lei este un preț extraordinar, nici la Black Friday nu a fost așa.
    SSD SanDisk 240 GB la 286 lei este o altă ofertă foarte bună.
    Zenfone Max coboară la 829 lei, este un phablet Asus decent cu o baterie uriașă de 5000 mAh.
    Reduceri mari la câteva modele de ceas Vector, care încep de la 1.199 lei pentru varianta argintie cu curea neagră de piele.
    Acumulator Asus de 10.000 mAh la 84 de lei. Este în ofertă și unul Samsung de 11.000 mAh cu cablu integrat.
    Telefon LG G4 la 1.699 lei. Telefonul este bun, a fost o generație reușită.
    Monitor Dell P2414 de 24 inchi la 739 lei. Am și eu unul, sunt foarte mulțumit de el, are picior reglabil pe înălțime și poate fi rotit vertical, patru porturi USB, intrări diverse. În plus, primești cadou un webcam. Eu am dat 1100 de lei pe el.
    Routerul TP-Link Touch P5, care conduce topul meu de mai multe luni, este la reducere. Asus N18 este și el la preț bun.
    Toate le gasiti aici Campanie IT&Mobile: Componente PC, Periferice si Software

  17. #37 SP
    Vid
    Member Vid's Avatar
    Ms, între timp am luat deja ce căutam

  18. #38 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Uite ca se poate,preturi foarte bune la englezi si sunt in stoc la momentul postarii

    Overclockers UK sells 1000 RX 480 cards

    OcUK has an exclusive on 4GB Sapphire Radeon RX 480 4096MB GDDR5 PCI-Express Graphics Card and is selling it for £188.99 inc VAT

    Sapphire Radeon RX 480 with 8GB is selling for £219.95 inc VAT and both cards are currently in stock.

  19. #39 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  20. #40 SP
    \ tudyniuz's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri cu preturi bune By paunionut in forum Console Club
    Replies: 9956 Last Post: Yesterday, 11:32
  2. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  3. Televizoare cu preturi bune By MonkY in forum HiFi
    Replies: 72 Last Post: 09-10-2022, 13:08
  4. Replies: 14 Last Post: 06-04-2021, 13:18
  5. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts