Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 24 of 24

Thread: Recomandare PC pentru Gaming pe componente

  1. #21 SP
    Member Daghiu98's Avatar
    Daca te-ai fii uitat mai bine ai fii vazut ca nu aveam nevoie de parerea ta, fiindca nu am mai discutat nimic pe acest thread de 3 saptamani, dar ce sa-ti cer, ca si pe threadul lui Dante ai venit cu o oferta pentru +1 mai mult deoarece nu ar fii acceptat niciodata oferta aia el avand alta mai mare pe care a refuzat-o plus ca acolo el nu a mai dat UP de anul trecut. Cat despre bani, fiecare cu ce buget are, nu suntem toti mari afaceristi sau milionari ca tine, si eu mi-am dorit PS4 si stiu ca nu mai merita bani aruncati in PC, dar deocamdata nu se poate, raman fara calculator deoarece pe al meu trebuie sa i-l dau altcuiva si daca imi cumpar altul, zic sa-l fac bunicel macar. Ma opresc aici, nu vreau cearta si sanctiuni din cauza unora ca tine, cand ne mai intersectam pe forum evita-ma te rog.

    EDIT: Cred ca ar fii cazul sa nu mai jignesti deoarece nici eu nu am facut-o, mai ales la ce nume ai...

  2. #22 SP
    Member noss <3 ciorica's Avatar
    Quote Originally Posted by Daghiu98 View Post
    Daca te-ai fii uitat mai bine ai fii vazut ca nu aveam nevoie de parerea ta, fiindca nu am mai discutat nimic pe acest thread de 3 saptamani, dar ce sa-ti cer, ca si pe threadul lui Dante ai venit cu o oferta pentru +1 mai mult deoarece nu ar fii acceptat niciodata oferta aia el avand alta mai mare pe care a refuzat-o plus ca acolo el nu a mai dat UP de anul trecut. Cat despre bani, fiecare cu ce buget are, nu suntem toti mari afaceristi sau milionari ca tine, si eu mi-am dorit PS4 si stiu ca nu mai merita bani aruncati in PC, dar deocamdata nu se poate, raman fara calculator deoarece pe al meu trebuie sa i-l dau altcuiva si daca imi cumpar altul, zic sa-l fac bunicel macar. Ma opresc aici, nu vreau cearta si sanctiuni din cauza unora ca tine, cand ne mai intersectam pe forum evita-ma te rog.
    ce ziceai? nu conteaza ..uitandu'ma la profilul tau realizez ca n'are nici un sens sa ma distrez pe seama ta, nu de alta dar pe urma am sedinta cu parintii,o seara placuta

  3. #23 SP
    Member Daghiu98's Avatar
    Stai linistit ca nu te joci doar CS cu 2000 de lei, cand nu o sa mai duca jocurile noi o sa cumpar si consola intr-un final.

    Inca un EDIT: Macar eu, la 17 ani ai mei, stiu sa scriu corect din punct de vedere gramatical spre deosebire de tine, care te dai mare adult si nici macar nu stii ca o propozitie se incepe cu litera mare, acuma o sa vii cu motive ca erai pe telefon, ca vroiai sa scrii repede etc. Cu asta chiar am incheiat, o seara placuta si tie.

  4. #24 SP
    Member noss <3 ciorica's Avatar
    Quote Originally Posted by Daghiu98 View Post
    Stai linistit ca nu te joci doar CS cu 2000 de lei, cand nu o sa mai duca jocurile noi o sa cumpar si consola intr-un final.
    ok, ok spor la joaca , salut

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Recomandare Tastatura de Gaming! By Cata96 in forum Hardware
    Replies: 20 Last Post: 06-09-2017, 18:50
  2. Replies: 38 Last Post: 06-12-2014, 14:47
  3. Replies: 22 Last Post: 01-10-2014, 00:24
  4. Recomandare casti gaming By Hazer in forum HiFi
    Replies: 5 Last Post: 19-10-2011, 13:54
  5. Recomandare Piese PC Gaming By PwJBoy in forum Hardware
    Replies: 10 Last Post: 25-09-2011, 22:16

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts