Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Recomandari tableta grafica

  1. #1 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

    Recomandari tableta grafica

    Salutare colegi. Un prieten de-al meu ar dori sa vanda o tableta si am zis sa va intreb pe voi daca e o oferta buna sau nu, sau daca pot gasi ceva mai bun la aceeasi bani. El are un "Wacom bamboo Fun Medium Pen & Touch CTH-661" si doreste sa il vanda cu 360 de lei. Singura problema e ca nu are pen (sau stylus sau cum se numeste?). Artillery m-a ajutat (merci inca odata) si mi-a spus ca un pen nou nout pentru tableta aceasta ar fi undeva la 20-22 de dolari. Vreau sa stiu daca merita tableta mentionata chiar si fara stylus. Daca nu, ce imi recomandati? Multumesc anticipat

  2. #2 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Poti sa iti cumperi linistit modelul asta Wacom Bamboo Pen CTL-470K-EN Lista de preturi - cel mai mic pret

    Este acelasi lucru, fara functia finger touch. Uita-te la numarul senzorilor de presiune, cam asta conteaza in bugetul asta. Nu merita tableta respectiva 360 lei, in conditiile in care cu 399 lei iti poti cumpara una mult mai interesanta

    Tableta grafica Wacom Bamboo Pen & Touch, 147x92mm, 2540 lpi

  3. #3 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    merci pentru sfaturi, O ultima chestie. A mai cumparat cineva de pe Vexio.ro? M-ar tenta sa cumpar chiar tableta recomandata de trickz, dar nu am mai auzit niciodata de acel site.

  4. #4 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Guys, sorry ca dezgrop thread-ul, dar alte recomandari inafara de cele de mai sus aveti ?
    Sunt pentru o prietena, pentru a face design, sigle samd. Ea a auzit de Intuos. Ce ziceti de aceasta tableta, in comparatie cu cele 2 recomandate mai sus ?

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    razvanrazy: e acelasi lucru. Seria Bamboo de la Wacom a devenit Intuos, iar Intuos 5 acum se numeste Intuos Pro. Seria Cintiq ramane la fel.

    ---------- Post added 18-10-2013 at 15:37 ----------

    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    merci pentru sfaturi, O ultima chestie. A mai cumparat cineva de pe Vexio.ro? M-ar tenta sa cumpar chiar tableta recomandata de trickz, dar nu am mai auzit niciodata de acel site.
    Scuze pt. intarziere... dar acum am vazut mesajul tau. Da, am cumparat eu de multe ori de pe Vexio.ro. Sunt aceeasi firma si pt. pcone.ro si eurosoft-computers.ro. Pana acum nu am avut probleme si au preturi decente.

  6. #6 SP
    Junior Member zhenfeng's Avatar
    as dori si eu sa-mi cumpar o tableta cat mai repede si dupa multe cautari ma gandeam ca asta ar fi cea mai buna la banii pe care ii am https://www.xp-pen.com ,acuma vreau sa va dati si voi cu parerea sau sa-mi ziceti daca stiti ceva mai bun pana in 400ron . mersi

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Tableta grafica nu se pupa cu Photoshop By zinodaur in forum Hardware
    Replies: 3 Last Post: 04-12-2010, 22:06

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts