Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: Recomandari pentru player audio windows

  1. #1 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar

    Recomandari pentru player audio windows

    Buna, in mare de cand ma stiu cu calculatorul personal am folosit winamp, dar incepe sa-si arete varsta si nu prea sa mai lucrat la el de ceva vreme, imi puteti recomanda un inlocuitor pentru el ?

  2. #2 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Si eu cautam acum cativa ani, dar sincer sa fiu am ajuns sa nu mai stochez muzica si prefer Spotify/Soundcloud/Youtube pentru orice nevoi muzicale, rareori apelez la ceva local caz in care nu ma deranjeaza ceva antic precum Winamp pentru scurta durata. La mine muzica merge de dimineata pana seara pe orice device, mai ales pe PC. Pe toate cele 3 platforme mentionate de mine mai sus poti crea playlisturi si au toate o interfata mult mai placuta, moderna si usor de utilizat. Mai ales Spotify care e probabil cea mai placuta experienta pe care am avut-o pana acum cu un player audio.

    Nu e neaparat legat de subiect ce am zis, dar eram si eu sceptic acum ceva timp vizavi de ascultatul online, dar m-am obisnuit si e extrem de lejer, iar suportul pentru ceva gen Spotify e excelent, update-uri constante, etc. Te-as sfatui sa le dai o sansa si serviciilor de streaming, poate te vor multumi, pe mine m-au multumit din toate punctele de vedere si n-am mai ascultat muzica "locala" de cateva luni bune.

  3. #3 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Din pacate datorita preferintelor mele mai bizare o solutie online nu este tocmai excelenta, am incercat mai demult dar nu mi-a placut.

    PS: acestea fiind spuse mersi pentru sugestie .

  4. #4 SP
    Member Adr!an's Avatar
    Salut, incearca cu Windows Media Player oricare versiune, suna f bine in comparatie cu orice player.

  5. #5 SP
    Member mittyredstar's Avatar
    Recomand Aimp Player....foarte multumit

  6. #6 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Foarte multi au trecut la AIMP dupa ce Winamp a murit. Facut de rusi cu simt de raspundere. Personal inca folosesc Winamp-ul vechi, iar pentru orice altceva folosesc Pot Player. Ai mai putea incerca VLC Player sau FooBar2000...

  7. #7 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    Unde are aimp lista cu radio care o am la winamp?

  8. #8 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Mersi tuturor pentru sugestii, dupa ce m-am uitat la programe si le-am testat m-am decis sa folosesc foobar2k:



    Este simplu, se potriveste bine cu windows 10, si am putut regla sunetul pe baza preferintelor mele.

  9. #9 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Instaleaza winamp si gata, Lasa fitzele

  10. #10 SP
    Junior Member ButchX's Avatar
    Mediamonkey, il poti lua gold gratuit.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 215 Last Post: 28-02-2019, 01:39
  2. Replies: 7 Last Post: 30-06-2014, 00:27
  3. Replies: 2 Last Post: 10-05-2013, 22:50
  4. Replies: 7 Last Post: 17-12-2012, 02:05

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts