Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 40 of 80

Thread: Razy's Gaming Room - Action Figure and Games unboxing and presentation

  1. #21 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    foarte misto - dar recomand

    1. un outro de 3-5 sec (chiar mai mare se pare ca incep cu 12 sec inainte sa se termine clipul) unde sa poata intra recomandarile, pentru ca se suprapun cu contentul ...

    2. (later edit) sunetul plasticelor/pungulitelor ... e un pic deranjant, mai bine muzica de fundal peste sunetul din camera. Sau ... microfon lavaliera, unidirectional si voiceover

  2. #22 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Tks Darkie pentru sugestii.

    1. la unele apuc sa filmez sau sa fac un freeze frame, dar nu reusesc la toate. O sa tin cont de asta. Oricum outro in principiu este de 10-15 sec.

    2. e ceva voit, desi uneori se aud mai tare decat as vrea, caz in care scad destul de mult. Problema este noise-ul pe care-l elimin cum pot. Muzica este in fundal, nu vreau sa acopere nimic din unboxing.

    Voiceover nu voi adauga, pentru ca nu-mi place sa urmaresc astfel de clipuri. Prefer ca toata informatia sa-mi fie transmisa de produs sau un mic text informativ, care sa nu acopere/deranjeze. De cele mai multe ori cand vorbeste cate unu acolo, ori dau pe mute complet, ori il dau foarte incet.

  3. #23 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    New video - Overview Link din Legend of Zelda Skyward Sword.


  4. #24 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    New video - Unboxing The Joker Action Figure (era cazu sa pun si eu mana pe asa ceva)


  5. #25 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Arata bine statueta

  6. #26 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pentru cat de ieftina este, da. Si sculptul si paintul sunt foarte ok realizate.
    Urmeaza un Overview video, in care sa-l prezint mai in detaliu

  7. #27 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    New video - Overview Heath Ledger's Joker



    Am incercat ceva nou, cu text tracking. O sa mai experimentez cu el in viitor. Inca mai am 3 videos filmate si needitate

  8. #28 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    New unboxing video - Days Gone Collector's Edition



    Am incercat niste chestii noi, cu filmarea handheld si focalizare foarte apropiata. Nu am gimble pentru DSLR, asa ca e putin miscata, dar macar se vad detaliile mai bine decat normal

  9. #29 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    New video - Unboxing and Overview The Amazing Spider-Man de la Diamond Selected Toys.

    E filmat de prin februarie, dar efectiv nu am avut timp sa-l editez.


  10. #30 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    New video - John Wick: Chapter 2 Diorama Unboxing and Overview de la Diamond Selected Toys.

    Una din multele statuete primite si filmate in ultimile luni si pe care nu am apucat sa le editez la timp.


  11. #31 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    New video - The Dark Knight - Batman. Primul video dintr-o mini trilogie personala



    Va urma si un mic concurs in curand

  12. #32 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    New video - The Division 2 Dark Zone - Unboxing si Giveaway



    Pentru a participa in competitie este nevoie de urmatoarele lucruri simple:

    1. Sa dai SUBSCRIBE canalului meu de Youtube (click aici)
    2. Sa adaugi comentariul tau la acest video (pe youtube) de Giveaway, cu textul “Particip”
    3. Sa apesi pe CLOPOTELUL de notificari al canalului si sa alegi ALL
    4. Sa dai SHARE acestui Giveaway printr-o postare publica pe reteaua ta sociala preferata (pagina personala de Facebook/Instagram/Twitter)

    Daca ai facut aceste 4 lucruri atunci poti fi sigur ca locul tau a fost inregistrat! Daca in urma extragerii, castigatorul ales nu indeplineste aceste 4 conditii, se va extrage un alt castigator.
    Daca esti deja Subscriber la canal tot ce trebuie sa faci este sa indeplinesti ultimele 3 criterii pentru a intra in competitie.

    Durata concursului este 04 Noiembrie 2019 - 04 Decembrie 2019, castigatorul urmand a fi anuntat public printr-un video pe canalul de Youtube pe 05 Decembrie 2019.
    Mentionez ca acest Giveaway se va desfasura doar pe teritoriul Romaniei.

    Multa bafta tuturor!

  13. #33 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Nice - congrats man

  14. #34 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    New video cu multumiri colegului Iry pentru increderea acordata cand mi-a imprumutat aceasta editie

    Death Stranding Collector's Edition Unboxing


  15. #35 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Concursul continua.

    Toti cei care s-au inscris sau se vor inscrie pana la finalul concursului vor avea sansa dubla (doar de pe consolegames.ro).
    Odata inscrisi, rog PM aici cu userul de youtube pentru a va introduce de 2 ori in tombola

    Momentan au fost introdusi de 2 ori doar AlanPoe si Iry.

    Pentru a participa in competitie este nevoie de urmatoarele lucruri simple:

    1. Sa dai SUBSCRIBE canalului meu de Youtube (click aici)
    2. Sa adaugi comentariul tau la acest video (pe youtube) de Giveaway, cu textul “Particip”
    3. Sa apesi pe CLOPOTELUL de notificari al canalului si sa alegi ALL
    4. Sa dai SHARE acestui Giveaway printr-o postare publica pe reteaua ta sociala preferata (pagina personala de Facebook/Instagram/Twitter)

    Daca ai facut aceste 4 lucruri atunci poti fi sigur ca locul tau a fost inregistrat! Daca in urma extragerii, castigatorul ales nu indeplineste aceste 4 conditii, se va extrage un alt castigator.
    Daca esti deja Subscriber la canal tot ce trebuie sa faci este sa indeplinesti ultimele 3 criterii pentru a intra in competitie.

    Durata concursului este 04 Noiembrie 2019 - 04 Decembrie 2019, castigatorul urmand a fi anuntat public printr-un video pe canalul de Youtube pe 05 Decembrie 2019.
    Mentionez ca acest Giveaway se va desfasura doar pe teritoriul Romaniei.


  16. #36 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    New video cu multumiri colegului DeathWings pentru increderea acordata

    Xbox One X Gears 5 Limited Edition Unboxing.



    Din punctul meu de vedere, cea mai frumoasa editie de colectie de pana acum, atat pentru consola cat si pentru gamepad (care poate fi achizitionat si separat).

    Felul in care este facuta gheata si cum se vede acel craniu sub stratul de gheata, dar si felul in care sunt facute acele crapaturi care au adancime...
    Pe spatele consolei avem un strat cauciucat, asemanator cu cel de grip de pe controller.

    Iar la controller avem tot acele crapaturi cu adancime, dar avem si sigla in relief sub butonul de Xbox, precum si textura de grip pe triggers si "rubberized diamond grip" pe spate pentru aderenta.

    Sunt impresionat de aceasta editie iar pretul de BF de la JRC a fost de neratat

  17. #37 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    New unboxing video - Batman and Joker 1989 80th Anniversary Pop! Unboxing



    O statueta simpatica ce mi-a atras privirea accidental intr-un magazin si nu am putut sa nu o iau

    Nu uitati de Division 2 Dark Zone edition Giveaway. Mai este fix o saptamana iar cei inscrisi de pe acest forum au cate 2 sanse de castig, cu mentiunea ca pentru a putea fi adaugati de 2 ori in tombola, sa-mi dea un PM cu numele de pe youtube

    Detalii despre Giveaway aici!

  18. #38 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mai este doar o zi in care va puteti inscrie. Va astept cu drag

    Toti cei care s-au inscris sau se vor inscrie pana la finalul concursului vor avea sansa dubla (doar de pe consolegames.ro).
    Odata inscrisi, rog PM aici cu userul de youtube pentru a va introduce de 2 ori in tombola


    Pentru a participa in competitie este nevoie de urmatoarele lucruri simple:

    1. Sa dai SUBSCRIBE canalului meu de Youtube (click aici)
    2. Sa adaugi comentariul tau la acest video (pe youtube) de Giveaway, cu textul “Particip”
    3. Sa apesi pe CLOPOTELUL de notificari al canalului si sa alegi ALL
    4. Sa dai SHARE acestui Giveaway printr-o postare publica pe reteaua ta sociala preferata (pagina personala de Facebook/Instagram/Twitter)

    Daca ai facut aceste 4 lucruri atunci poti fi sigur ca locul tau a fost inregistrat! Daca in urma extragerii, castigatorul ales nu indeplineste aceste 4 conditii, se va extrage un alt castigator.
    Daca esti deja Subscriber la canal tot ce trebuie sa faci este sa indeplinesti ultimele 3 criterii pentru a intra in competitie.

    Durata concursului este 04 Noiembrie 2019 - 04 Decembrie 2019, castigatorul urmand a fi anuntat public printr-un video pe canalul de Youtube pe 05 Decembrie 2019.
    Mentionez ca acest Giveaway se va desfasura doar pe teritoriul Romaniei.


  19. #39 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Sincer imi pare rau ca ai doar 100 de abonati.Meriti mult mai mult.
    Daca intr-o zi te vei trezi cu 1000 de abonati, sa te gandesti la crbl2001

  20. #40 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Multumesc de gandurile bune. Nici dpdv calitativ nu sunt "acolo" unde mi-as dori, pentru ca inca am multe de invatat pe partea de filmare/focalizare/editare/tranzitii, samd, dar si ceva investitii mai sunt necesare (alte lumini destul de urgent).

    Dar da, am observat ca-i mai simplu sa postezi 10 clipuri jucandu-te fortnite ca sa ai peste 500 de abonati in cateva zile. But hey, i don't do that

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. YouTube Gaming and YT Profiles By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 14 Last Post: 30-08-2015, 01:55
  2. Replies: 0 Last Post: 26-07-2013, 08:32
  3. Replies: 0 Last Post: 23-06-2011, 22:38
  4. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 23:16
  5. Replies: 0 Last Post: 20-06-2011, 05:30

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts