Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: Atunci si Acum - Versus - Vedete pe ruinele Centrului Istoric

  1. #1 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

    Post Atunci si Acum - Versus - Vedete pe ruinele Centrului Istoric

    Joi, 8 aprilie 2010, la Foto Cabinet, str. Lipscani nr. 41, a avut loc deschiderea expoziției de fotografie despre cea mai mare durere a Bucureștiului: Atunci și Acum - VERSUS - Vedete pe ruinele Centrului Istoric, un proiect de Eugen Ciocan și Andreea Berecleanu.

    O parte din poze se pot vedea mai jos - no comment
    1. Invitație
    2. Andreea Berecleanu și Eugen Ciocan
    3. Geanina Corondan și Claudiu Bleont
    4. Marcel Iureș
    5. Gabriela Vranceanu Firea
    6. Monica Petricu
    Attached Images Attached Images invitatie_final1.jpg eugen-si-andreea2.jpg corondan-bleontz1.jpg iures1.jpg gabi1.jpg petricu1.jpg

  2. #2 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    No offence, dar, fara costume/recuzita si editare foto, fotografiile propriu-zise sunt foarte slabe... E ceva ce poate face orice fotograf amator cu orice aparat foto, inclusiv cu un telefon.

    RonanN1, explica-mi, plz, sa inteleg. Fotografiile postate de tine, nu fac parte din expozitie ? sunt doar de prezentare ? iar la expozitia propriu-zisa sunt niste fotografii mai bine realizate ?

  3. #3 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    N-ai �nțeles nimic.

  4. #4 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am zis sa nu mai fac alt post, dar nu l-ai vz pe cel editat.

    RonanN1, explica-mi, plz, sa inteleg. Fotografiile postate de tine, nu fac parte din expozitie ? sunt doar de prezentare ? iar la expozitia propriu-zisa sunt niste fotografii mai bine realizate ?

  5. #5 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Razvan, aici e vorba de mesajul transmis, nu de calitatea fotografiilor.

  6. #6 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Am inteles ..mesaj transmis,dar odata ce se transmite prin fotografii,te astepti la ceva de calitate.Destul de slab,am vazut multe poze cu acelasi "mesaj" dar facute de pusti fara pic de experienta si erau cu adevarat uluitoare si postate pe bloguri ..

  7. #7 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Finally, cineva care vede si calitatea "fotografiilor", nu doar mesajul.

    Eu personal, cand ma gandesc la o expozitie de FOTOGRAFIE, nu-mi imaginez ca o sa vad niste poze editate, cu niste vedete. Poze poate face oricine. Fotografii...."putin" mai greu.

    Daca vroiau sa transmita doar un mesaj, trebuia sa printeze niste cuvinte pe foi si sa le expuna undeva...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ce te bucura cel mai mult atunci cand joci un joc ? By colossus in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 07-03-2014, 19:13
  2. Replies: 19 Last Post: 21-09-2011, 19:52
  3. Versus By Nash in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 01-09-2011, 11:34
  4. Stii ca esti gamer atunci cand... By trickz in forum Offtopic
    Replies: 127 Last Post: 21-06-2010, 15:06
  5. GT Versus By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 7 Last Post: 03-07-2009, 00:06

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts