Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 55 of 55 FirstFirst ... 5 45 53 54 55
Results 1,081 to 1,086 of 1086

Thread: Un TV nou pentru consola mea!

1. #1081 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Legat de plastic incins, tin minte ca asa a mirosit si B6-le meu la inceput pentru scurta vreme apoi a disparut. Tv-ul functioneaza ok si dupa aproape 4 ani.
    Am vazut ca au mai raportat cativa asta legat de CX pe avsforum. Eu n-am patit asta cu al meu CX, dar din cate stiu nu e nicio problema. O sa dispara dupa o vreme.

2. #1082 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    De curiozitate: efectul de Burn In la oled-uri este acoperit de garanție (dacă apare în primii 2 ani bineînțeles)?

3. #1083 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    LG s-ar zice ca îți schimbă panoul fara probleme daca ai burn in, deci LG acoperă dar nu si Sony, Panasonic etc. LG fabrică panourile deci probabil isi permit!

4. #1084 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Teoretic nu, insa toate postarile pe care le-am citit pe diverse forumuri spun ca LG le-au inlocuit televizoarele pentru burn in. Cei cu Sony/Panasonic/Philips sunt mai putin norocosi.

5. #1085 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Got it. Nu e panică atunci, eu oricum voi lua și garanție extinsă să fiu acoperit. Acum să văd când îl mai prind la 4k RON...

6. #1086 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    La 4000 ron prea curând nu cred ca il vei găsii! Cu ceva noroc poate la anul prin vara la ceva deal!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 55 of 55 FirstFirst ... 5 45 53 54 55