Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 41 to 60 of 73

Thread: Televizoare cu preturi bune

  1. #41 SP
    Member Sepy's Avatar
    Am vazut acel LG ... am ambele in lista de dorinte dar totusi cred ca LG e mai slab calitate/pret

  2. #42 SP
    VIP Member asatgmures's Avatar

  3. #43 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    HDR lipsă

  4. #44 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    HDR lipsă
    Cica are HDR activat prin ultimul update de software. Totusi nu recomand sa se mearga pe ...''cica''...
    HDR-Capable Displays - AVS Forum | Home Theater Discussions And Reviews

  5. #45 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Din ce am citit nu prea ai cum sa faci update la un TV care nu vine cu HDR din fabrica, tehnologia din ecran nu ar permite un simplu update de software. Plus ca ai avea nevoie de HDR in modul Game

    LE: No wider colour space or HDR support

  6. #46 SP
    VIP Member asatgmures's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    HDR lipsă
    normal ca n-are, am zis de unul cu hdr cu aceeasi diagonala pe thread-ul de ps4 pro, dar ai zis ca la banii aia iti iei masina

  7. #47 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Dacă știi ce să cauți găsești ceva bun la un preț rezonabil, vezi acel Panasonic recomandat de DigitalFoundry
    http://www.hdtvtest.co.uk/news/tx50d...1607034309.htm
    http://m.marketonline.ro/televizoare...e-pMyo1PDMm-l/

  8. #48 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Foarte bun pentru Pro
    Samsung KS9002T 4999 lei

  9. #49 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Nu vreau sa deschid un thread nou asa ca intreb aici.

    Am un TV Samsung UE40D5800. Cum am renovat prin casa, l-am bagat in cutie. Nu stiu cum naiba da suportul lui a ajuns prin alte parti si cand sa-l montez la loc, observa ca e tot crapat de la mijloc. Nu pot sa pun TV-ul pe el pentru ca sta inclinat, am inceercat sa-l lipesc si etc dar degeaba, l-am bagat inapoi in cutie. Nu stiu unde l-am pus ca sa ma uit pe el sa vad daca are vreo denumire/serial number dar arata ca cel din poza.

    Am cautat pe la noi stand/suport TV dar gasesc numai din acelea de perete, nici nu stiu daca asa le spune....
    Stiti cumva de unde pot sa cumpar in romania? De pe ebay, platesc mai mult transportul.

    Samsung 40" TV Stand - Complete - Compatable With Some 40" 42" 46" Samsung TV's | eBay
    Attached Images Attached Images base-stand-bn61-07057x-samsung-ue46d6547-ue46es6140-ue46d6540.jpg

  10. #50 SP
    Member miculas10's Avatar

  11. #51 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Cel mai mic pret anul asta prin martie-aprilie la 55KS9000 a fost 5000 de lei la Altex/Media Galaxy.

  12. #52 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Baieti, imi puteti recomanda un tv bun ca monitor? Ceva la maxim 3000 lei?

    ---------- Post added 19-09-2017 at 11:54 ----------

    Stiu ca este dublu-post, dar il rog pe Monky sa ma ierte, am gasit asa ceva :

    https://www.pcgarage.ro/televizoare-...negru-full-hd/

    Sunt curios daca genul asta de TV are un input lag ok si pentru jocurile pe PC, apoi ce fel de conectare la PC are fiindcadin ce am vazut pe net, are doar conector VGA (lipsa pe placa mea video GTX 1070), iar din spusele unora, imaginea afisata prin acel conector VGA nu e tocmai stralucita.

  13. #53 SP
    Member chris diaz's Avatar
    https://www.pcgarage.ro/monitoare-le...ms-black-grey/

    Monitor LED Philips BDM4350UC/00 42.5 inch 5ms black-grey

    Are rezolutie 4k, diagonala de 108 cm, refresh-rate de 160 Hz, la numai 2466 lei. Cred ca ma voi orienta spre acest monitor.

  14. #54 SP
    Member miculas10's Avatar

  15. #55 SP
    Member Aliosa's Avatar
    http://carrefour.ro/promotii/hiperma...-oled55b6j-lg/ 5.999 lei (model 2016).
    In Carrefour Mega Mall si modelul acesta LG OLED TV - E6 | LG România la 6,999 lei (redus de la 8,999 lei, model tot 2016, cu soundbar integrat, desi nu stiu cat se merita si 3D pasiv). Pentru acesta scria ca promotia este valabila pana pe 24.01.

  16. #56 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Televizor OLED Smart LG OLED55B9SLA, Ultra HD 4K, HDR, 139 cm 5.500 lei |Altex

    Cred ca este un pret bun

  17. #57 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    La eMag cu Genius e reducere 20% la el. 4400 lei.
    Expira azi la 12 noaptea promotia asta.

  18. #58 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu stiu cat de bun este, dar...e OLED de 55" la 4k lei

    Televizor Philips 55OLED705/12, 139 cm, Smart Android, 4K Ultra HD, OLED

  19. #59 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Nu stiu cat de bun este, dar...e OLED de 55" la 4k lei

    Televizor Philips 55OLED705/12, 139 cm, Smart Android, 4K Ultra HD, OLED
    Modelul este 2021, are super pret si se merita sa fie luat de la EMAG in momentul de fata. Dan Cadar i-a facut un review cu un Xbox X

  20. #60 SP
    Junior Member Fallen's Avatar
    Aveti 120hz doar pe 1080p. In 4k merge doar 60hz pt ca n-are hdmi 2.1, cel putin asta am reusit eu sa aflu in ultima ora.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri cu preturi bune By paunionut in forum Console Club
    Replies: 9957 Last Post: Yesterday, 19:46
  2. Componente PC cu preturi bune By MonkY in forum Hardware
    Replies: 42 Last Post: 07-03-2021, 12:01
  3. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts