Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 15 of 15

Thread: Telefoane si tablete cu preturi bune

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Telefoane si tablete cu preturi bune

    Well, daca tot avem http://www.consolegames.ro/forum/f60...-preturi-bune/, avem http://www.consolegames.ro/forum/f29...-preturi-bune/, de ce nu ar fi si ceva dedicat pentru smartphones si tablets? Prin urmare, postati aici va rog ce gasiti la super oferta (dar neaparat sa poata fi achizitionat din Romania).

    Ia sa vedem ce gasim...
    Attached Images Attached Images tablets-smartphones-discounts.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Reducere si mai mare la iPad Mini cu Retina:

    iPad mini, Ecran Retina, 16GB, Wi-Fi, Space Grey - 1.549 RON (reducere 320 RON)
    iPad mini, Ecran Retina, 16GB, Wi-Fi, Silver - 1.549 RON (reducere 320 RON)
    Attached Images Attached Images ipad_mini_retina_space_grey.jpg ipad_mini_retina_white_silver.jpg

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Foarte bun pretul la Telefon mobil LG Nexus 5 D821 4G, 16GB, Black - 1279 RON!

    ---------- Post added 25-06-2014 at 08:22 ----------

    Tableta Google Nexus 7 cu procesor NVIDIA® Tegra® 3 Quad-Core 1.2GHz, 7", 1GB DDR3, 16GB, Wi-Fi, GPS, Android 4.1, Brown - doar 399 RON!

    ---------- Post added 25-06-2014 at 08:29 ----------

    Si in sfarsit un pret mai decent la iPhone 5S: Telefon mobil Apple iPhone 5S, 16GB, Gold - 2199 RON (discount 20%)

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar

  5. #5 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    M-am uitat si eu la ea dar par banii aruncati degeaba...

  6. #6 SP
    Admin MonkY's Avatar
    E destul de OK la banii aceia. Pentru un copil mic, fara pretentii, eu zic ca merge.
    Oricum, deja e stoc epuizat! Dar am inteles ca e posibil ca eMag sa mai updateze stocurile... so beware!

  7. #7 SP
    Member Buyk's Avatar
    Ma rog sa faca update la Nexus 5 pfffff.

  8. #8 SP
    Admin MonkY's Avatar
    E Pink Night Shopping la Domo, cu reduceri de pana la 50%. Aruncati un ochi, poate va incanta ceva: Audio-Video, Electronice, Electrocasnice, It&C | Domo

  9. #9 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Super pret pentru Telefon mobil Nokia 630 Lumia, Dual SIM, Black - 499 RON (redus de la 699 RON).

  10. #10 SP
    Admin MonkY's Avatar

  11. #11 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Cum sunt telefoanele astea Huawey P7? Cineva le lauda mult dar voi ce parere aveti de ele comparandule cu alte smart-uri de acelasi nivel ca si Samsung sau Sony Xperia?

  12. #12 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Te referi la Telefon mobil Huawei Ascend P7, 16GB, 4G, Black? E decent, mai ales la banii aceia. Stiu ca vroiam sa-mi iau eu un P6 la un moment dat, cu dual sim... si semana al naibii de mult cu un iPhone

    ---------- Post added 21-11-2014 at 07:43 ----------

    Eu pana la urma am luat asta: Telefon mobil Nokia 730 Lumia, Dual Sim, 8GB, Grey - eMAG.ro. La 750 RON, dual SIM, AMOLED, 1GB RAM... mi se pare super.

  13. #13 SP
    Member sollo's Avatar
    Si eu am lua no,ia 730, pacat ca nu era pe green, dar ii schimb capacul. Acum sa vad cum ma descurc cu WP, dar bine ca o sa am net gratis cu a 2a cartela

  14. #14 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pentru doritori, cred ca este cel mai ieftin telefon cu ecran de 120Hz, si cu specificatii mai mult decat decente. Smartphone Xiaomi Poco X3 NFC, Display 120Hz, Snapdragon 732G, 128GB, 6GB RAM, Dual SIM, 4G, NFC, 5-Camere, Fast Charging 33W Shadow Grey - 1199 RON

  15. #15 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    https://mi-home.ro/poco-x3-pro-8gb-256gb-frost-blue

    Se lansează și la noi Poco X3 Pro. Are reducere 100 de lei până mâine, ceea ce îl aduce aproape de prețul early bird din celelalte țări (250 de euro). Din păcate singura culoare disponibila e albastru, de departe cea mai urâtă variantă.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Componente PC cu preturi bune By MonkY in forum Hardware
    Replies: 42 Last Post: 07-03-2021, 12:01
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts