Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 115

Thread: Recomandare telefon

  1. #1 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Recomandare telefon

    Un telefon bun care sa nu depăşească 1500 lei

  2. #2 SP
    Member PayneKiller's Avatar
    Iti recomand un HTC One S. Telefonul ruleaza orice aplicatie perfect, ai feelingul de produs calitativ, nici nu stiu de ce este asa ieftin. Telefon mobil HTC One S, Metalic Grey HTC One S Metalic Grey - eMAG.ro

  3. #3 SP
    Member dragos_mihaiy's Avatar
    Daca vrei un telefon fluent fara lag iti recomand un LG Nexus 4,il am de aproape o saptamana si sunt foarte multumit de el.Smartphone LG Google Nexus 4 8GB Black - PC Garage

  4. #4 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    La nexus ma gandeam si eu

  5. #5 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nu-ti lua nexus, il are prietena mea si a mers bine o perioada de timp, acum numai probleme si lag are. imi pare rau dar ti-as recomanda doar iPhone, eu il am pe al meu de vreo 9 luni si crede-ma ca instalez toate prostiile pe el si se misca perfect. la banii aia gasesti un 4s neverlocked si intretinut foarte bine.

  6. #6 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Te cred, dar vreau un telefon cu garanţie cel putin un an

  7. #7 SP
    Banned cryyo's Avatar
    One S e o propunere excelenta cu conditia sa fie modelul Z520 (vezi pe cutie).
    Vezi ca cei de la HTC s-au dedat la o mica/mare manareala si nu au vandut in toate tarile acelas model de One S.
    Telefonul e de exceptie cu conditia sa fie cel echipat cu procu Snapdragon S4. Date pe net pt detalii.
    Teluri de la Apple sun o optiune f buna chiar daca pare o obsesie a celor care le promoveaza produsele.

  8. #8 SP
    Member florent's Avatar
    Iphone 4 de 8GB este 16 milioane la Vodafone , ti-l decodeaza gratis, suport urias pentru accesorii si aplicatii , daca sunt probleme service-ul ti-l schimba cu altul nou ( nu ca la alte marci unde ti-l repara pana in panzele albe )
    Recomandarea mea : Iphone

  9. #9 SP
    Member RELOADED9's Avatar
    Iphone 5 gasesti chiar impecabile la 1500. Cauta pe okazii, mercador, tocmai etc.

  10. #10 SP
    Junior Member cozonacel's Avatar
    nokia lumia 900 ... acuma cum vrei tu cu android sau windows phone , eu am un lumia 520 si sunt destul de multumit singuru dezavantaj e lipsa de aplicatii

  11. #11 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Eu iti recomand Nexus 4. Il am de aproximativ 3-4 luni si functioneaza perfect: nu am lag deloc, ruleaza android 4.3, bateria duce o zi de munca asidua lejer, sta excelent pe partea de update-uri, are o constructie buna, se simte solid in mana.

  12. #12 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Am un s3 care vreau sa-l vand si ma bate gandul sa- mi iau un note 1 sau note 2, se merita sau nu?

  13. #13 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Note 1 nu, este cu o generatie in urma. Note 2, doar daca ai nevoie de ceva mai mare. Eu as mai strange bani si as lua Galaxy S4, Note 3 sau alte telefoane de la alte companii (HTC, Sony, poate chiar LG).

  14. #14 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu lua Note 1 pentru ca e prea vechi, nu lua Note 2 pentru ca e prea mare si rezolutia prea mica. Daca tot vrei ecranul imens, ia Note 3 daca te incadrezi cu bugetul. Daca nu, fa cum a zis colegul mai sus.

  15. #15 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Dant3, poate ne spui si noua la ce te-ai hotarat

  16. #16 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Samsung Galaxy S4 sau Nokia Lumia 1520?
    Attached Images Attached Images samsung-galaxy-s-4-i9500-black-mist.jpg nokia-lumia-1520-1.jpg

  17. #17 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Lumia 1520 fara discutii !

  18. #18 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Malach HaMavet View Post
    Samsung Galaxy S4 sau Nokia Lumia 1520?
    Apple iPhone 5.

  19. #19 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Quote Originally Posted by EspiritusSanctus View Post
    Apple iPhone 5.
    Am deja unul! Ce sa fac cu al doilea?

  20. #20 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Ai luat in considerare si Nexus 5? Momentan e singurul mobil cu care mi-as inlocui S3-ul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Recomandare casti telefon By clax_117 in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 3 Last Post: 13-03-2013, 22:52
  2. Recomandare Telefon Android. By Cristy in forum Android
    Replies: 10 Last Post: 02-01-2013, 15:40
  3. Recomandare telefon By dragos_mihaiy in forum Android
    Replies: 8 Last Post: 26-12-2012, 22:32
  4. Recomandare telefon Android By Madk91 in forum Android
    Replies: 12 Last Post: 07-12-2012, 18:10
  5. Recomandare telefon By paunstefan in forum GSM
    Replies: 11 Last Post: 09-10-2011, 14:20

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts