Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 3 of 3

Thread: Smartphone 1200/1300ron

  1. #1 SP
    Member hibrid13's Avatar

    Smartphone 1200/1300ron

    Salutare!

    Ma tot uit in stanga si-n dreapta de vreo luna incoace dupa un smartphone care sa se incadreze in suma asta si nu pot sa ma decid la unul care sa merite 100% banii.

    As dori ca telefonul sa nu fie un Samsung, LG, Iphone, cele de la firmele romanesti sau Huawei si m-am orientat catre piata asta asiatica (mai mult chinezi) pentru ca am vazut cat de bine facute sunt telefoanele si ce spec-uri au in comparatie cu cele arhicunoscute pentru un pret mult mai mic.
    Il vreau in general pentru browsing, aplicatii de stiri, multimedia (ceva Facebook si mesaje), ma intereseaza un display bun pentru a viziona cateva seriale sau videouri pe youtube fara impedimente si imagini saturate, plus cateva joculete (nu ceva foarte mare) din cand in cand. O baterie cat de cat generoasa si 2GB RAM ar fi perfect, pentru ca m-am saturat de lagging, framing, asteptat dupa deschiderea aplicatiilor, blocat in mijlocul activitatii, restarturi, deconectari si alte cele.

    Zenfone 2-ul celor de la Asus (modelul ZE551ML) m-a impresionat cel mai mult din ce am apucat sa citesc si sa vad in format video ca si review (se pliaza cam pe toate dorintele si preferintele mele). Credeti ca merita achizitia? Va deveni de-a lungul timpului un device durabil odata cu niste update-uri stabile, asa incat sa nu fie nevoie sa ma descotorosesc de el dupa 1 an?

    Ce alte recomandari/sfaturi ati avea? (cu cat mai argumentate parerile cu atat mai bine)
    Multumesc

  2. #2 SP
    Member ymess's Avatar
    Oneplus One e la reducere saptamana asta. Daca te-ai saturat de lagging, cred ca oneplus e solutia, ruleaza cyanogen deja. https://oneplus.net/

  3. #3 SP
    Member hibrid13's Avatar
    Din cate vad e out of stock daca incerci un buy, dar da, un oneplus ar fi cu adevarat o nestemata la banii aia. Problema e cu garantia: cum rezolvi o eventuala problema daca e cumparat tocmai de acolo?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Fallout 3 - Updated to 1200 By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 1 Last Post: 04-11-2010, 15:47

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts