Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 2 of 2

Thread: Sony Xperia T

  1. #1 SP
    Member Sadismek's Avatar

    Sony Xperia T

    După cum probabil știți (dacă sunteți interesați de telefoane high-end), la IFA Kaz Hirai a prezentat 3 noi modele din gama Xperia, și anume: Sony Xperia T, V, J (c�nd o să termine toate literele alfabetului? ). Bine�nțeles, star-ul acestui thread este noul lor telefon flagship, Xperia T, care este cel mai performant din cele 3.

    �ntrebarea vine: c�ți dintre voi sunt interesați să dețină acest smartphone, sau măcar c�ți dintre voi sunt entuziasmați de el? Eu știu că sunt, și cum apare �n Rom�nica la contract, cum �l cumpăr, că și așa mi-a expirat abonamentul.

    Some specs:

    - ecran de 4.55 inch LCD HD, cu rezoluția de 1280x720 pixeli și Mobile Bravia Engine (arată superb IMO)
    - Android ICS, care va primi update la Jelly Bean "�n cur�nd"
    - cameră de 13 MP (!!!), capabilă să filmeze �n 1080p; cea forntală are 1.3 MP
    - sub capotă avem un procesor 1.5GHz dual-core Qualcomm Krait (mulți se pl�ng că n-are Quad, dar hai să fim serioși... Dual-core e o alternativă perfect fiabilă), 1GB RAM și o baterie de 1850 mAh
    - memorie de 16 Gb, cu posibilitatea de a adăuga un microSD și a primi și 50 Gb de salvare in-cloud gratuit
    - măsoară 129.4 x 67.3 x 9.4mm și c�ntărește 139 g
    - vine și cu NFC-tags, și se pune accent mult pe share
    - design schimbat față de vechea gamă Xperia (�n bine, sper)
    - este device-ul oficial al următorului film James Bond, Skyfall

    Sună foarte bine pe h�rtie, și foarte mulți review-eri care au fost la IFA au avut numai lucruri bune de spus despre device-ul japonezilor.

    Site oficial: Xperia T | Android camera phone - Sony Smartphones (Global UK English)

    Niște imagini:
    Attached Images Attached Images xperia-t-message-capture-840x360.jpg xperia-t-message-nfc-transfer-300x288.jpg img0155.jpg download.jpg sony-xperia-t-james-bond-skyfall.jpg

  2. #2 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Un batch de review-uri (și de pe meleagurile noastre, deși George Buhnici mă calcă pe nervi):









    Deci, e un telefon numa' bun pentru mine, un ahtiat după YouTube și multimedia �n general. Cum vi se pare?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts