Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 20 of 43

Thread: Banner Console Games

  1. #1 SP
    Banned Templier's Avatar

    Banner Console Games

    Salutare ,

    Vroiam sa stiu in ce masura sunteti interesati de a crea un banner pentru Console Games still roll up. Bannerul il putem folosi la diverse activitati pe care am putea sa le avem sau la targuri, daca ne-am mobiliza vreodata.
    Am putea sa facem o cheta sa strangem bani pt roll up. Sa gasim pe cineva care sa il faca si sa ne hotaram la un design.

    Astept parerile voastre!

  2. #2 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ideea nu e rea, dar cred ca o sa cam stea nefolosit. As zice mai intai sa gasim activitati la care ne-am putea mobiliza si abia apoi sa ne gandim si la un banner.

  3. #3 SP
    Banned Templier's Avatar
    putea fi folosit si la lansarea U4 de la MG Orhideea. am vazut ca nu sunt scumpe, cam 200 lei.

  4. #4 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Si unde il expui?

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Templier View Post
    putea fi folosit si la lansarea U4 de la MG Orhideea.
    Si cam cati bani ar fi cerut MG pentru expunerea unui banner in magazinul lor? Pentru ca da, nimeni in tara asta nu iti face un bine moka...

    P.S. Ideea e buna, dar e irelevanta pentru stadiul in care se gaseste CG-ul in momentul de fata. E ca si cand ai vrea sa bagi bani in upgrade-uri la masina (gen un super subwoofer), cand tu nu-ti permiti nici macar sa cumperi benzina pentru a folosi masina zilnic... Da, se va auzi al naibii de bine muzica din masina cu noul subwoofer, dar se va auzi doar in parcare...

  6. #6 SP
    Banned Templier's Avatar
    @ Pizzi

    poate mai facem si noi macar 1 intalnire anuala, mai facem un concurs samd

    @MonkY

    poate ca ma lasau pe mine sa il pun just because
    nu e mult pana la urma si daca ne strangem cativa poate il facem

  7. #7 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Nu man, ziceam unde il expui in MG? Cam greu de crezut ca vor accepta cei de la MG un asemenea banner.

  8. #8 SP
    Banned Templier's Avatar
    il PUTEAM expune in MG la lansarea U4. era un expemplu pe care l-am dat in situatia in care il aveam facut atunci cand am mers cu consola. poate in viitor or sa mai fie evenimente

  9. #9 SP
    Banned Templier's Avatar
    anybody

  10. #10 SP
    Admin MonkY's Avatar
    In afara de tine, mai e cineva care crede ca e necesar sa se dea bani pe un banner? Unii nu doneaza 1 EUR pentru a tine CG in picioare... ce te face sa crezi ca vor da vreun leu pentru un banner? Nu stiu, cateodata cred ca esti prea visator (asa cum ai vazut si in alte proiecte ale tale)... ai prea mari asteptari de la oameni. I lost my faith long time ago...

    P.S. Oricum cred ca acest an va fi ultimul pentru CG... oamenii prefera sa posteze pe Facebook unde nu prea se poate atinge nimeni de ei orice ar face sau spune... prefera sa vanda pe OLX unde la fel, nu-i atinge nimeni si nu-i doare daca le dispare contul... So... asta e.

  11. #11 SP
    Member marv's Avatar
    1. Un banner nu e necesar.
    2. Nu inchideti CG.

  12. #12 SP
    Junior Member mihdum's Avatar
    Eu sunt de putin timp aici si pot rezuma totul in cateva cuvinte: intotdeauna turma va fi mai numeroasa decat elita.

  13. #13 SP
    Banned Templier's Avatar
    @ marv

    2. Money talks

  14. #14 SP
    Banned Templier's Avatar
    va rog sa veniti cu niste imagini pentru un banner. o sa vad daca e sa il fac eu si asta e... daca puteti sa atasati poze cu un design atractiv

  15. #15 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Templier View Post
    va rog sa veniti cu niste imagini pentru un banner. o sa vad daca e sa il fac eu si asta e... daca puteti sa atasati poze cu un design atractiv
    +1 Thanks pentru Ambitie si Optimism!

  16. #16 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Avem oameni talentati la arta si grafica aici, poate ar putea face ei ceva frumos

  17. #17 SP
    Banned Templier's Avatar
    Hai ca am rezolvat si cu banner ul. Daca treceti pe la Comic Con o sa l vedeti
    Multumesc Graft pentru grafica si MonkY pentru ajutor!

  18. #18 SP
    Banned Templier's Avatar
    poza
    Attached Images Attached Images 13282385_10154132098377092_528951315_o.jpg

  19. #19 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Vulpe ce-mi esti...

  20. #20 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Hey, n-arata rau deloc. Cu toate ca lipseste logo-ul, imi place cum arata, NOICE

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  2. Console Fighting Games By MonkY in forum Console Club
    Replies: 13 Last Post: 22-01-2009, 19:06

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts