Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 20 of 47

Thread: Hobby-urile gamerilor

  1. #1 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar

    Hobby-urile gamerilor

    Nu am vazut un thread asemanator asa ca am facut eu .

    Ce hobby-uri aveti ? Ce va place sa faceti cand cu jucati un joc.

    Incep eu : ciclism , baschet si colectionez roci si minerale ( imi puteti vedea colectia :http://www.consolegames.ro/forum/f60...r/index20.html )

    Voi ce hobby-uri aveti ?

  2. #2 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    My hobbies : Jocurile (binen-teles) , Cantatu la chitara (bass) , skateboarding si trasu cu arcul si cred ca anu asta ma apuc si de snowboarding . How about u ?

  3. #3 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Am zis in afara de jocuri , dar n-are nimic.
    Bravo , tine-o tot asa !

  4. #4 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Automobilism. Tot ce tine de auto, de la machete pana la mecanica. Apoooi ar urma fotografia. Trekking, tenis, sport pur si simplu. Gastronomia este iar un hobby, de la gatit pana la savurat.

    Colectii: carti de joc clasice, trading card games, timbre (ca noi toti), bancnote, pixuri, jucarii de la kinder, jucarii cu pokemon, cartele de metrou, etc

  5. #5 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Inot, snowboarding, calatorii, condus(nush de ce, dar ma relaxeaza),

  6. #6 SP
    Banned doink's Avatar
    fotbal,inot,tenis

  7. #7 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Coelectionez tampenii... am mai avut hobbiuri la viata mea, dar au fost trecatoare (de exemplu acum parca mi se ia de acvaristica si vreau broasca testoasa.. fitze de copil de 12 ani la varsta de 23) insa INTOTDEAUNA am colectionat chestii.
    De la timbre, la jocuri, la ambalaje, la comic books.

    Acum incerc o noua chestie.. mi-am cumparat o macheta de cladire care trebuie construita.. sa vad cum evolueaza Maquetas y kits para la reproducci�n de monumentos a escala y mosaicos de cer�mica.

  8. #8 SP
    Member Snoopz's Avatar
    domeniul auto ,baschet,handball,muzica(piano & guitar rullz)

  9. #9 SP
    Member dogdan's Avatar
    fotbal ,inot,snowboarding,iesitu cu prietenii in oras,club,discoteca,

  10. #10 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Vedeti ca nu numai jocurile sunt hobby-ul vostru . Vad ca va place sportullol .
    Postati in continuare !

  11. #11 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    Basket , karting / pocket races , Punk / Emo Culture (ma refer la imbracaminte xD )

  12. #12 SP
    Member dogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Vedeti ca nu numai jocurile sunt hobby-ul vostru . Vad ca va place sportullol .
    Postati in continuare !
    astea sunt mini-hobbyuri pe langa hobby-ul nostru principal adica gamingul.

  13. #13 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Femeile, jocurile, sportul, femeile.

    ---------- Post added at 12:29 AM ---------- Previous post was at 12:28 AM ----------

    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Coelectionez tampenii... am mai avut hobbiuri la viata mea, dar au fost trecatoare (de exemplu acum parca mi se ia de acvaristica si vreau broasca testoasa.. fitze de copil de 12 ani la varsta de 23) insa INTOTDEAUNA am colectionat chestii.
    De la timbre, la jocuri, la ambalaje, la comic books.

    Acum incerc o noua chestie.. mi-am cumparat o macheta de cladire care trebuie construita.. sa vad cum evolueaza Maquetas y kits para la reproducci�n de monumentos a escala y mosaicos de cer�mica.
    Foarte frumoasa macheta. De unde poti cumpara asa ceva?

  14. #14 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Eu colectionez trading cards , colectionam de cand eram mic carti cu Pokemon , fotbalisti apoi cu motociclete , Yu-gi-oh , Duel Masters , si mai recent World Of Warcraft TCG

  15. #15 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Femeile, jocurile, sportul, femeile.

    ---------- Post added at 12:29 AM ---------- Previous post was at 12:28 AM ----------



    Foarte frumoasa macheta. De unde poti cumpara asa ceva?
    Eu am luat din vacanta din Barcelona. La noi nu cred ca se gasesc dar astia au pe site acolo pusi cativa distribuitori (chiar si la unguri si la bulgari) deci ai sanse sa poti cumpara de aproape.

  16. #16 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Eu am luat din vacanta din Barcelona. La noi nu cred ca se gasesc dar astia au pe site acolo pusi cativa distribuitori (chiar si la unguri si la bulgari) deci ai sanse sa poti cumpara de aproape.
    Mersi. Am cautat/gasit si pe un site din Anglia. Vad ca nu trimit in Romania. O sa imi iau cand ajung acolo. Mersi inca o data Khan.

  17. #17 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Hobbyul meu inafara de gaming este bicicleta.Apoi imi mai plac masinile, telefoanele mobile, berea,sexul si ascultatul muziciiAm o colectie de bani "mostenire" de la tata.
    De la 1 iunie "colectionez" inelele de la dozele de bere si doapele de la sticlelel de vin, dont know exactly whay ...

  18. #18 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  19. #19 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Hobby-uri:Tenis (camp/picior),Ping-Pong,Basket,EUROPOLIS lol ,Citit ...

  20. #20 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    yoyokid bine ca mi-ai amintit ca uitasem de : yo-yo si rummy

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Lego ca si hobby in Romania By Olog in forum Offtopic
    Replies: 92 Last Post: 06-04-2022, 19:57
  2. Hard disk-urile ne spioneaza! By MonkY in forum Stories & Other News
    Replies: 4 Last Post: 20-02-2015, 01:48
  3. Replies: 17 Last Post: 03-05-2012, 20:59
  4. iPad-urile si iPhone-urile primesc inca un GamePad By MonkY in forum Stories & Other News
    Replies: 6 Last Post: 04-01-2012, 15:53
  5. Coltul gamerilor By kaoru in forum Console Club
    Replies: 3 Last Post: 06-04-2010, 14:26

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts