Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 101 of 501 FirstFirst ... 51 91 99 100 101 102 103 111 151 201 ... LastLast
Results 2,001 to 2,020 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #2001 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Did some1 touched you in the no no place while you were a child?

    Tu sa fi sanatos ce fac fetitele de 13 ani in ziua de azi...la 14 ani una din cartier umbla cu taz din formatia simplu si se mandrea ca a facut sex cu 2 odata...asa ca....blame the inocent little girls.

  2. #2002 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Ca in Sex & the city...cand vorbeau tipele si se mirau ca a facut sex ( una de 16 ani) la care fetita mica..."fac sex oral de la 13"

  3. #2003 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Strike105x View Post
    Apropo a-ti auzit de cuplul divortat care aveau o fetita, si fata a ramas la maica-sa si "mama" aceea si cu sora-sa ce au facut ? au dat fata pe mana pedofilior (probabil pentru bani) erau trei un politist un judecator si un politician. Tatal cand a aflat a omorat-o pe sora "mamei" pe judecator si pe politist. Mai trebuie doar "mama" si politicianul. Acuma ghiciti ce fac politisti o apara pe "mama" il lasa pe politician liber (isi mai ia si bodiguarzi ala) si il cauta pe sot sa-l aresteze. Povestea asta se intampla in Ucraina dar totusi ce tampenie ar trebui sa primeasca tipu ala o medalie si in cel mai rau caz sa bage si pe "mama" si politician in puscarie pe viata dar nu ei ce fac...
    Daca e din cancan sau libertatea nu cred!
    P.S: Va fi bine daca se va aproba si la noi "castrarea" in cazul actelor pedofililor. Degeba le da ani in puscarie... ei cand ies tot pe treaba se pun (e normal ca sunt bolnavi).

  4. #2004 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    apropo de sex oral mi-am adus aminte de o faza il intreaba pe unu din clasa de la mine ce inseamna "sex oral"?
    el:la telefon

  5. #2005 SP
    Member Skaar's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post


    To prove my point nenea asta merita vreo 7-8 Kb: Chris Forcand - Encyclopedia Dramatica
    Ce tare... si eu care credeam ca toti cei de pe 4chan sunt idioti. Se pare ca nu trebuia sa generalizez.

    @Strike105x
    Din Lituania defapt
    IMPRESIONANT! Erou national, dupa ce i-a omorat pe cei ce i-au abuzat fiica - Stirileprotv.ro

  6. #2006 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Tu cati bani ai aruncat la concertele lu Guta pana ai renuntat la manele?
    Hai mai ...ai mai zis odata fraza cu gutza.....incearca si alta fraza ca e deja expirata, stiu ca poti mai mult....you can do it.Ai o acadea pentru efort si o bombonica ca incerci sa dai in bobi.

  7. #2007 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Inca o saptamna si ajung iar in Bucuresti la mine acasa. Plictiseala mare aici la Mangalia si m-am saturat de schimburi cu posta romana. Imi pare rau cu nu prind nici meeting-ul asta

  8. #2008 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Te astept la o bere...sau un Tedi

  9. #2009 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Nu va mai certati degeaba. Eu zic sa va pupati si sa va impacati.

  10. #2010 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ce tare e RonanN1: Consoles: RonanN1 - Player - Romania - Consoles. Gen: mascul !

  11. #2011 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Ce tare e RonanN1: Consoles: RonanN1 - Player - Romania - Consoles. Gen: mascul !
    ...păi sunt male - doar că �n poză e anna.bot

  12. #2012 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    FOTOGRAFII SOCANTE! Supa de fetus uman, delicatesa pentru bogatanii chinezi - Stirileprotv.ro

    Am ramas masca cand am citit si vazut pozele...cum doamne iarta-ma poti face asa ceva.....

  13. #2013 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    ^That is sick indeed...

    Se pare ca gresisem tara ms si daca ii adevarata povestea tipul chiar ca este erou.

  14. #2014 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...păi sunt male - doar că �n poză e anna.bot
    Well, daca esti male, atunci trebuiau sa scrie si ei gen masculin... mascul ma duce cu gandul la cu totul altceva, via Animal Planet

  15. #2015 SP
    Banned Mario's Avatar
    RonnaN1 tu esti bikerul din videoul acela "strt4life"???
    L.E.: mi-am dat seama ca nu esti tu dupa alt video

  16. #2016 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Beware! MrIacob is back

  17. #2017 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Beware! MrIacob is back
    Ohh sh*t

  18. #2018 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    [/sarcasm on]
    MrIacob, ne bucuram cu totii ca te-ai intors.
    [/sarcasm off]

  19. #2019 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Quote Originally Posted by ciprianoss View Post
    [/sarcasm on]
    MrIacob, ne bucuram cu totii ca te-ai intors.
    [/sarcasm off]
    Nu fiti rai , si iertati-l , ca a gresit si el , o data . Greseala e omeneasca , nu ?

    Bun - venit , mriacob .

  20. #2020 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Ce repede se misca lumea

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 101 of 501 FirstFirst ... 51 91 99 100 101 102 103 111 151 201 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10179 Last Post: 23-02-2024, 13:13
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts