Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 148 of 501 FirstFirst ... 48 98 138 146 147 148 149 150 158 198 248 ... LastLast
Results 2,941 to 2,960 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #2941 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Pai nu am ascultat prea mult ca azi le-am luat dar cat am ascultat la ele mi se pare ca se aud mai bine decat cele originale cu care a venit MP4-ul !

    Le-am luat de la Selgros , erau singurele in-ear care le aveau.

    Uite 3 poze a ambalajului/cutiei : ( am vrut sa fac un scan dar trebuie sa instalez iar soft-u la scaner ca nu merge si am facut pozele cu web-cam-u )







    Attached Images Attached Images pic-20091122-001.jpg pic-20091122-003.jpg pic-20091122-004.jpg

  2. #2942 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Ca tot ne alegem alt presedinte uitati cum o sa fie Romania cu noul presedinte :



    lol - gata , acum trezirea !




  3. #2943 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Quote Originally Posted by Snoopz View Post
    stie cineva cum se numeste melodia din reclama aia la un parfum(???) ceva de genu' She's the one

    nimeni ?

  4. #2944 SP
    Member Cata25's Avatar

    Asta e?
    Dacă nu e asta caută și tu măcar un link cu reclama, să o ascultăm și noi.

  5. #2945 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata25 View Post
    YouTube- she's the one - robbie willians
    Asta e?
    Dacă nu e asta caută și tu măcar un link cu reclama, să o ascultăm și noi.
    nu-i asta... link n-am

  6. #2946 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Care-i faza cu primul episod din sezonul 3 din House? O sa explice mai tarziu ce s-a intamplat? Sau am deschis eu din greseala alt episod din alt sezon?

  7. #2947 SP
    Member octav's Avatar
    te-ai uitat la meaning?mie mi s-a parut clar. spune-mi ce nu ai inteles , poate te ajut

  8. #2948 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Poi da primul episod e Meaning. Si pac vine fugind, nu stiu cine ce l-a impuscat, ketamina, acuma merge fara cane, sincer ma asteptam la un flashback ceva in care sa explice ce s-a intamplat ca nu am inteles.

  9. #2949 SP
    Member octav's Avatar
    pai te-ai uitat la ultimul episod din sezonul 2?este clar cine l-a impuscat. merge normal, pentru ca i-au dat nu stiu ce anestezie in timpul operatiei, insa are halucinatii.de asta merge si in sezonul 6 la spitalul ala de nebuni. eu cred ca in ultimul episod din sezonul 2, chiar daca el visa, ne prezinta adevarul.

  10. #2950 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by octav11 View Post
    pai te-ai uitat la ultimul episod din sezonul 2?este clar cine l-a impuscat. merge normal, pentru ca i-au dat nu stiu ce anestezie in timpul operatiei, insa are halucinatii.de asta merge si in sezonul 6 la spitalul ala de nebuni. eu cred ca in ultimul episod din sezonul 2, chiar daca el visa, ne prezinta adevarul.
    Oh damn acum am observat ca am sarit ultimele 3 episoade din sezonul 2.
    Nu stiu de ce nu erau aranjate cum trebuie si ultimele la care m-am uitat au fost cele 2 Euphoria.
    Multumesc mult octav

  11. #2951 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Ce magazine/ magazine online de unde imi pot cumpara un monitor lcd imi recomandati (in afara de emag, pcgarage, altex, domo, dc-shop, mediagalaxy si flanco)
    Si daca stiti un vreun monitor bun, cu iesire dvi / component pana in 650 lei, mi l spuneti mie va rog?

  12. #2952 SP
    Member octav's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    Oh damn acum am observat ca am sarit ultimele 3 episoade din sezonul 2.
    Nu stiu de ce nu erau aranjate cum trebuie si ultimele la care m-am uitat au fost cele 2 Euphoria.
    Multumesc mult octav
    nu ai pentru ce

  13. #2953 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Ce magazine/ magazine online de unde imi pot cumpara un monitor lcd imi recomandati (in afara de emag, pcgarage, altex, domo, dc-shop, mediagalaxy si flanco)
    Si daca stiti un vreun monitor bun, cu iesire dvi / component pana in 650 lei, mi l spuneti mie va rog?
    Mediadot sau Shopit ...de pe astea 2 site-uri mi-am facut eu pc-ul si sunt oameni seriosi.

  14. #2954 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Ce magazine/ magazine online de unde imi pot cumpara un monitor lcd imi recomandati (in afara de emag, pcgarage, altex, domo, dc-shop, mediagalaxy si flanco)
    Si daca stiti un vreun monitor bun, cu iesire dvi / component pana in 650 lei, mi l spuneti mie va rog?
    Stonet

  15. #2955 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Ce magazine/ magazine online de unde imi pot cumpara un monitor lcd imi recomandati (in afara de emag, pcgarage, altex, domo, dc-shop, mediagalaxy si flanco)
    Si daca stiti un vreun monitor bun, cu iesire dvi / component pana in 650 lei, mi l spuneti mie va rog?
    Eu iti recomand Emag , au foarte multe monitoare din care sa alegi si sunt foarte seriosi
    Monitoare LCD Acum in stoc Pret sub 650

  16. #2956 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Multumesc tuturor (am ramas fara thanks uri)!
    G3ox, m am uitat deja pe emag. Merci oricum.

    In legatura cu site urile postate, as mai vrea sa stiu daca sunt de incredere in privinta garantiei.

  17. #2957 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    poti incerca si la Intend

  18. #2958 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Pt ca PS3 ul sa poate rula pe un monitor, acesta trebuie sa aiba doar iesire DVI sau sa aiba iesire DVI si sa aiba si HDCP? Sau e aceeasi chestie?
    Acest monitor este compatibil cu ps3 ul? http://www.bettershop.ro/docs/monito...q_t2210hda.pdf

    Sau ca sa formulez altfel intrebarea, ce trebuie sa aiba un monitor ca sa poate rula PS3 ul pe el fara probleme?

    Danke.

  19. #2959 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar

  20. #2960 SP
    Manager paul's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 148 of 501 FirstFirst ... 48 98 138 146 147 148 149 150 158 198 248 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10179 Last Post: 23-02-2024, 13:13
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts