Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 405 of 501 FirstFirst ... 305 355 395 403 404 405 406 407 415 455 ... LastLast
Results 8,081 to 8,100 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #8081 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    cRs,cBs,=Flavius= tot unaban he,please

  2. #8082 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    cRs,cBs,=Flavius= tot unaban he,please
    asta nu are ocupatie

  3. #8083 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    ban he
    consol3, no offense, dar e a nu stiu cata oara cand vad greseli mari de gramatica cand scrii in engleza. Daca nu stapanesti atat de bine limba, de ce insisti sa scrii in engleza?

  4. #8084 SP
    Member LeGenD's Avatar
    trist dar adevarat....

  5. #8085 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Eu credeam ca a zis intentoinat "ban he" lol

  6. #8086 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Quote Originally Posted by Jacobi View Post
    Eu credeam ca a zis intentionat "ban he" lol
    ti-e foame?
    iara gresisi "intentoinat"

  7. #8087 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Acum fac un job pe Mturk si am gasit o poza cu teatrul de stat din Oradea :X.

  8. #8088 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    To many grammar nazis around here... Nu zic ca este bine nici sa o tot tii in greseli, dar omul se mai grabeste, este mai relaxat cand posteaza pe un forum (caci suntem pe un forum nu la ora de Limba si Literatura Romana...), se mai intampla greseli/typo-uri ici colo nu trebuie sa i se sara in cap de fiecare data, cu exceptia cand ii vorba de vreun nume/titlu sau a unei informatii generale care ar putea afecta pe alti in rau...

  9. #8089 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Lumea e rea... n-ai ce face.

    Si app. Strike105X corect este : "too many ....blablabla."

  10. #8090 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Quote Originally Posted by Strike105X View Post
    To many grammar nazis around here... Nu zic ca este bine nici sa o tot tii in greseli, dar omul se mai grabeste, este mai relaxat cand posteaza pe un forum (caci suntem pe un forum nu la ora de Limba si Literatura Romana...), se mai intampla greseli/typo-uri ici colo nu trebuie sa i se sara in cap de fiecare data, cu exceptia cand ii vorba de vreun nume/titlu sau a unei informatii generale care ar putea afecta pe alti in rau...
    nu era neaparat o observatie,era un fel de "gluma"
    Ps: Daca a deranjat pe cineva scuze

  11. #8091 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Sper la randul meu sa nu fiu inteles gresit intentia mea nu era sa jignesc pe nimeni, acesta este un loc/refugiu cu gameri pentru gameri unde ar trebui sa ne relaxam/simtim bine, de aceea ziceam ca ar trebui lasata mai moale si cu gramatica, am avut/avem parte de destula "bataie de cap" cu ea cu toti la scoala/servici lol.

  12. #8092 SP
    Member LeGenD's Avatar
    si eu sunt analfabet...dar am noroc ca-s mult prea destept....ma sperie asta cateodata.

  13. #8093 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Quote Originally Posted by Strike105X View Post
    Sper la randul meu sa nu fiu inteles gresit intentia mea nu era sa jignesc pe nimeni, acesta este un loc/refugiu cu gameri pentru gameri unde ar trebui sa ne relaxam/simtim bine, de aceea ziceam ca ar trebui lasata mai moale si cu gramatica, am avut/avem parte de destula "bataie de cap" cu ea cu toti la scoala/servici lol.
    ok,ok,am avut toti parte de gramatica si altele la scoala...dar unii inca nu stiu sa scrie cu "-" si asta e grav

  14. #8094 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Strike105X: daca suntem gameri nu inseamna ca trebuie sa ignoram limba romana si sa ajungem la posturi imbecile ca pe IRC sau pe hub-uri si forumuri de 2 lei. Noi am creat CG-ul tocmai pentru a demonstra ca a fi consolist/gamer nu este automat o asociere cu niste specimene aflate undeva la marginea societatii. Daca ani de zile un gamer era asociat cu individul care isi pierdea viata printr-un internet cafe jucand non-stop CounterStrike... well, cred ca noi putem demonstra si contrariul.

    Referitor la partea cu "acesta este un forum... ar trebui lasata mai moale si cu gramatica"... sorry, dar daca pe un forum nu iti poti rapi 2 secunde ca sa recitesti si sa repari ceea ce ai scris, atunci ma indoiesc ca in real-time te descurci mai bine. Sa nu mai vorbim de faptul ca tot ceea ce ai scris pe un forum va ramane scris forever. Si ma indoiesc ca iti va face placere sa revii peste 10 ani sa vezi ce aberatii ai scris

  15. #8095 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Nu stiu de ce dar nu merg tastele cateodata am problema asta mai ales la <Space>.
    Recitesc postul mereu insa acum am facut exact ca in chestia aia cu "nu conteaza ordinea cuvintelor doar prima si ultima sa fie la locul lor".

  16. #8096 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Quote Originally Posted by Jacobi View Post
    Nu stiu de ce dar nu merg tastele cateodata am problema asta mai ales la <Space>.
    Recitesc postul mereu insa acum am facut exact ca in chestia aia cu "nu conteaza ordinea cuvintelor doar prima si ultima sa fie la locul lor".
    Probabil ai mancat/baut ceva deasupra tastaturii si a cazut pe ea incearca sa o curati.

  17. #8097 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Jacobi View Post
    Nu stiu de ce dar nu merg tastele cateodata am problema asta mai ales la .
    Logitech Internet 350 Black Tastatura - PC Garage - Tastatura pe care o folosesc de ani de zile (din cand in cand o schimb cu una identica - si asta dupa ce am renuntat la tastaturi de 3-400 RON). Never missed a SPACE. Si e doar 50 RON or so...

  18. #8098 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Logitech Internet 350 Black Tastatura - PC Garage - Tastatura pe care o folosesc de ani de zile (din cand in cand o schimb cu una identica - si asta dupa ce am renuntat la tastaturi de 3-400 RON). Never missed a SPACE
    are laptop

  19. #8099 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Scrisul corect din punct de vedere gramatical ar trebui sa fie la fel de "natural" ca si mersul, sunt reguli ce le-am invatat cand eram mici (atunci cand mintea e inca "frageda" si asimileaza totul foarte bine). Mi se pare groaznic atunci cand vad posturi de genul asta http://www.consolegames.ro/forum/219611-post1.html. A gresi e omeneste, insa cand vezi asa ceva parca iti vine sa te dai cu capul de toate zidurile

    Si nu, scrisul corect nu te face nici mai educat, nici mai elevat, nici mai elegant, nici ce vreti voi, pur si simplu te face om

  20. #8100 SP
    Member Tsutsy's Avatar
    uneori sa gresesti te face sa fi om ..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 405 of 501 FirstFirst ... 305 355 395 403 404 405 406 407 415 455 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10179 Last Post: 23-02-2024, 13:13
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts