Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 88

Thread: Ce lucruri ati face daca ati putea calatori prin timp?

  1. #1 SP
    SAY
    Member SAY's Avatar

    Lightbulb Ce lucruri ati face daca ati putea calatori prin timp?

    Eu unul,singurul lucru la care ma gandesc si cred eu ca ar fi cel mai indicat de facut pt noi,muritorii de rand ar fi sa iau numele LOTO castigatoare de la 6/49 si sa ma intorc cu o saptamana in trecut sa joc acele numere.


    Voi ce ati face?

  2. #2 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Cred ca ma-si intoarce in timp sa vad cum sau facut piramidele.

  3. #3 SP
    Member alalalt's Avatar
    As impiedica nasterea lui paris hilton.

  4. #4 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    As face in asa fel incat Nintendo sa fi dus la bun sfarsit contractul cu Sony, si sa vad ce ar fi iesit dintr-un SNES cu CD-Rom.

  5. #5 SP
    Member Arslany's Avatar
    M-as duce sa vad cum se antrenau legendele sportului in perioada junioratului.

  6. #6 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Daca as putea calatori in timp, mi-as face o firma de time traveling si as face pachete de calatorii cu evenimentele importante ce s-au intamplat, asa as si castiga ceva bani.

    P.S. Mi-a adus aminte de doua faze din Human Giant:




  7. #7 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    M-as duce cu Donely la piramide...

  8. #8 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    piramide ftw si as participa la toate evenimentele mari ale omenirii

  9. #9 SP
    Manager paul's Avatar
    M-as duce in anul 1 sa vad daca chiar exista Iisus.

  10. #10 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    As incerca sa stopez aparitia manelelor

  11. #11 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    As incerca sa stopez aparitia manelelor
    hell yeah. qft.

  12. #12 SP
    Admin MonkY's Avatar
    M-as intoarce sa-i capacesc pe aia care au facut piramidele ca sa nu mai aiba Donely si DonAdryan ce sa vada

  13. #13 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    M-as intoarce sa-i capacesc pe aia care au facut piramidele ca sa nu mai aiba Donely si DonAdryan ce sa vada
    Asa mare faraon !

  14. #14 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Ce as face? Nimic. Timpul a curs cum i'a fost stabilit sa curga si orice vizita de acest gen ar trebui sa aiba efectul de a schimba istoria. Daca as avea acces la posibilitatea de a calatori prin timp, probabil as fi tentat sa elimin din evenimentele negative din viata mea, lucru care nu cred ca ar avea un efect pozitiv, per total. Cred, insa, ca as calatori inainte in timp, pana la momentul revelarii vietii extraterestre catre marele public, pana la momentul cand o calatorie pana in america va fi mai banala decat una catre metro acum, unde oamenii vor reajunge la intelepciunea trecuta, cand puteau zbura si comunica telepatic. Teoretic, voi avea un soc atunci deoarece nu voi apartine acelei perioade, voi fi precum carul in acul cu fan dar, la varsta actuala, cred ca imi permit sa imi asum riscul.

  15. #15 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Ce lucruri ati face daca ati putea calatori prin timp?
    ...l-aș �mpușca �n cap, de la semidistanță, de patru/cinci ori, pe cel care a adus masturbarea fonică �n Romania, numită manea.

  16. #16 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    l-as invata pe ronan ce inseamna sa ai cei 7 ani de acasa

  17. #17 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    as da noroc cu cel care a scris povestea numita Biblie si l-as felicita pentru initierea in arta manipularii.

  18. #18 SP
    Member I-Ray's Avatar
    m-as intoarce in timp sa vad un concert Bob Marley; si, la fel ca SAY, as lua numerele castigatoare la LOTO, si le-as pune cu o saptamana inainte; si m-as intoarce in timp pana la crearea piramidelor ( suntem deja 3 )

  19. #19 SP
    Banned Chifteluta's Avatar
    Organizez excursie in timp, in perioada constructiei piramidei lui Kheops. Cazarea la Al Geabr. Vizita la resedinta lui Harun al Rasid, cules de grau pe malul Nilului. Avans 300 euro. Contact pe PM. Adica pe mesaj privat .

  20. #20 SP
    Member I-Ray's Avatar
    Quote Originally Posted by Chifteluta View Post
    Organizez excursie in timp, in perioada constructiei piramidei lui Kheops. Cazarea la Al Geabr. Vizita la resedinta lui Harun al Rasid, cules de grau pe malul Nilului. Avans 300 euro. Contact pe PM. Adica pe mesaj privat .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce joc ai face daca ai putea? By TheQuen in forum Console Club
    Replies: 29 Last Post: 04-12-2013, 17:24
  2. Replies: 2 Last Post: 29-09-2013, 16:15
  3. Cu ce RTS-uri v-ati pierdut cel mai timp? By Bobby in forum Jocuri PC
    Replies: 52 Last Post: 25-11-2011, 12:18
  4. Ca ce personaj ati face cosplay ? By zinodaur in forum Console Club
    Replies: 92 Last Post: 11-07-2011, 02:35
  5. Replies: 9 Last Post: 10-03-2009, 18:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts