Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 43 of 63 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 53 ... LastLast
Results 841 to 860 of 1241

Thread: Politica - tichie de margaritar

  1. #841 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Homo religiosus!
    Cand spiritualitatea te patrunde, cel mai potrivit e sa vari in mocirla politica, numele Hristos.
    Baravos, rezistentilor!
    http://m.ziare.com/stiri/rezist-si-d...-1461896-font3

  2. #842 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^ Iar al doilea cel mai potrivit lucru e sa vari mocirla morala pe un forum fata de limitatii aia care vara mocirla politica de Paști.

  3. #843 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Pui semnul egal intre, ce fac unii, cu eventuale comentarii?!?!
    Nu poti sa faci diferenta?

  4. #844 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    A inviat si cryyo odata cu sarbatoarea aferenta?

  5. #845 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Adevarat a Inviat!

  6. #846 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar

  7. #847 SP
    Banned cryyo's Avatar
    In cazul asta, veniti de luati lumina. 😛

    In seara asta la Antena 3, teoretic, Oprea o da 'in gat' pe Kovesi. Nu ma astept la prea multe, dar sper sa o faca, macar din motiv revansard.

    DNA i-a inventat o culpa aiuristica, ca ar fi vinovat de moartea poliţistului Gigină. Dososarul, fiind de fapt un pumn in botul lui Oprea pt ca a sustinut guvernul Ponta.

  8. #848 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    I-auzi, sa ne uitam cu totii la Antena 3 diseara. Abia astept, va invit pe toti la mine, spargem seminte si bem bere.

  9. #849 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Nu am spus sa va uitati, ci ce se intampla, dar tu ce sa intelegi!!!

  10. #850 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    De unde știe o persoana erudita ce se întâmplă la Antena?

  11. #851 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Niște borfași ordinari, care fură din banii mei, din bani părinților mei și al copilului meu vor s-o dea în gât pe Kovesi.
    În gât că ce?
    Nimeni nu a prezentat vreo dovadă palpabilă. Toți spun că au fost ei nu știu unde și au văzut nu știu ce.
    Doar o mișcare pentru creduli și pentru spectatorii Antena 3. Exact cum a fost și cu prostul ăla de Ghiță.

  12. #852 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Ignorantul din mine nu se poate abtine: ce este antena 3?

  13. #853 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Espiritus, o urmareste. : ))))))
    Ai vrut sa faci pe desteptul, dar ti-a iesit aiurea...

    Dant3, putin lucru cu "va rog", daca nu te pui in genunchi, degeba

  14. #854 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    I-auzi, sa ne uitam cu totii la Antena 3 diseara. Abia astept, va invit pe toti la mine, spargem seminte si bem bere.
    Ne scade exponential IQ-ul, e bine la Antena 3, ai ce vedea frate.

  15. #855 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Este incredibil cum reușește un singur "pesedist" sa va enerveze atât de des, cu aceleași replici.

    LE: Dați va rog "quote", sa vada si "ochidevultur"
    Bai, lasa-ma in pacea mea aici, si-asa va citesc voua comentariile si doar imi imaginez ce nebunii scrie
    Vad ca se vorbeste de Kovesi - pai ce sa-i faca ma pestisorii astia? Se agita in acvariu pe la antene ca stiu ca e cu ochii pe ei, "rechina". Manca-i-ar cu fulgi cu tot.

  16. #856 SP
    Admin MonkY's Avatar
    In ritmul asta, nu o sa mai conteze cine pe cine va "da in gat": În trei luni și jumătate, Guvernul a împrumutat aproape 40% din cât a luat România de la FMI în 2009. Punem si faptul ca tot cresc artificial salariile (a se citi "din burta" si fara o baza solida), se cheltuie in draci pe rahaturi (gen clopote, statuete si oua de Pasti de sute de mii de euro - bucata!)... si daca am inteles corect, de luna viitoare vine prima lovitura mai serioasa - mai exact: creste pretul la gaze cu 23-28%. Cu agricultura deja e dezastru (inghetul venit in Aprilie a lovit din plin)... Nu sunt de obicei asa pesimist, dar sincer in ritmul asta cam pe la sfarsitul anului, daca nu se intampla vre-o minune, cred ca o sa incercam sa vindem tara la rusi or something. Sau sa o amanetam ca grecii...

  17. #857 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai... cam asta merita romanul de rand. Ce sa-i faci, vorba n-o asculta, faptele nu le vede... vai de fundul lui.

    Iaca.
    http://adevarul.ro/locale/timisoara/...d16/index.html

    Amendă de 900 de lei pentru timişoreanul care a pus pe Facebook fotografiile cu maşinile parcate ilegal de Poliţia Locală

  18. #858 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Asta e o chestie tipica "razbunarii romanesti". Stii ca n-ai dreptate, dar tot te bati cu omul. Si daca nu-i de acord cu tine, ii si arzi o amenda. Sper ca tipul respectiv sa ceara daune in instanta... dar niste sume serioase, care sa le fie imputate militienilor din propriile salarii. Poate asa or sa simta si ei ceva. Ca rusine oricum nu cred ca au.

  19. #859 SP
    Banned cryyo's Avatar
    La analiza pertinent-economica a lui Monky, adaug si eu urmatoarele: se cheltuie in draci si pe dinti, daca pui la socoteala galetile si pungile, economia s-a dus de mult in cap !
    La agricultura nu ma pricep, cu privire la gaze...doar ma trece.

  20. #860 SP
    Member marv's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Ca rusine oricum nu cred ca au.
    Au rusine, cum sa nu aiba:


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 43 of 63 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 53 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 1 Last Post: 28-07-2013, 11:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts