+ Reply to Thread
Page 44 of 45 FirstFirst ... 34 42 43 44 45 LastLast
Results 861 to 880 of 888

Thread: Politica - tichie de margaritar

1. #861 SP
    Senior Member cryyo's Avatar
    La analiza pertinent-economica a lui Monky, adaug si eu urmatoarele: se cheltuie in draci si pe dinti, daca pui la socoteala galetile si pungile, economia s-a dus de mult in cap !
    La agricultura nu ma pricep, cu privire la gaze...doar ma trece.

2. #862 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Tu faci un ateu sa devina credincios. Am avut un prieten ateu, după ce ți-a citit tâmpeniile, a exclamat: Dumnezeule Mare!!! Si-a făcut și cruce!!! Minunea de la Reșița am numit-o.

3. #863 SP
    Member marv's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Ca rusine oricum nu cred ca au.
    Au rusine, cum sa nu aiba:

4. #864 SP
    Member
    ce specimene triste exista pe planeta asta. decat sa ma bucur la mizeria aia de gratar (carne care si-asa e de o calitate indoielnica) facut intr-un depozit pe pamant/praf cu lautareasca la discretie mai bine imi pun streangul de gat.
    merci marv pt reminder.

5. #865 SP
    Dant3, ce prieteni ai avut! Ii mai ai si acum, sunt la fel de cretini? Cum, mah, citesc o tampenie, cum ar fi a mea, isi fac o cruce si se convertesc?!?! : )))

6. #866 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Esti asa de troll incat ai uitat cum se face...

Sent from my Mighty Mate 9.

7. #867 SP
    Grey, esti asa de admin, incat am uitat ce ai scris.
    Ma lasi? Sunt plictisit de astfel de reactii. Cand nu convine ceva, apare invariabil, taxarea cu 'troll'.

Daca ai bunavointa sa explici ce intelegi tu, prin 'troll'.

8. #868 SP
    Sărac Espiritus's Avatar
    ^ Troll e unu' care face pe prostu' ca sa ii enerveze pe ceilalți. Ce înseamnă noaptea ca hoții?

9. #869 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ce înseamnă Ciuma Roșie?

10. #870 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Iti explic doar daca-mi zici ce inseamna "noaptea ca hotii". Trol ieftin ce esti

Sent from my Mighty Mate 9.

11. #871 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Ia de aici „A luat o dată o mită. Acuma nu îi distrugem toată viaţa. Aşa a fost în tranziţie”

Adunătură de hoții.

http://m.gandul.info/stiri/amendamen...video-16239514

12. #872 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    S-a stricat si asta la cap, il credeam destept acum mult timp. Chiar asa mult o iubeste pe Udrea? Zici ca-i fii-sa nelegitima

13. #873 SP
    Senior Member Rasko's Avatar

14. #874 SP
    Administrator MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    S-a stricat si asta la cap, il credeam destept acum mult timp. Chiar asa mult o iubeste pe Udrea? Zici ca-i fii-sa nelegitima
    Intrebarea e daca a fost vreodata normal (si da, prima oara l-am votat si eu, in disperarea de "altceva")... Cat despre Udrea, nu stiu daca ati citit ce "amendamente" are, dar se pare ca sunt targetate nu doar pt. ea, cat si pentru cele doua fiice... O sti el ceva

15. #875 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ba, imi place sa cred ca da, desi poate sunt un pic naiv, dar il consider cel mai bun presedinte de pana acum (desi, daca te uiti la lista iti dai seama ca nu inseamna mare lucru ). Macar era respectat si bine vazut in afara, which is something rare nowadays.

16. #876 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Sa șters la cur cu toată cariera lui după afirmația aia, pai cam asta ar fi și problema " în lipsă de altcineva " un lucru e cert cum ajung la putere, cum se umple de bani. Eu l-am votat de două ori deci... E gravă situația dacă au ajuns să ceară compasiune pentru asemenea fapte, adică noi suntem răi că nu îi înțelegem, pai dacă este așa doar nu o să ne distrugem toată viața plătind taxe. Nu ?

17. #877 SP
    Espiritus, te enervezi?? Sampanie : )))

Dant3, nu esti familiarizat cu behaelile celor din Victoriei, motiv pt care ai citat inexact.

Lasa ma Grey, textul tau e de o inestimabila voaloare, o sa apara in ANALele posturilor de pretutindeni. Chiar cronicarii o sa-l pomeneasca.

PS. Poate nu v-ati prins, nu eu am strigat noaptea ca imbecilul, sloganurile cu pricina.

18. #878 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Tu nu ai strigat "noaptea ca imbecilul", ai votat ca unul.

19. #879 SP
    Esti troll. )))))))))))
    Cu tembelul asta o pot tine pana dimineata.
    De unde dracu stii tu cu cine am votat eu?!?! Esti mama Omida?

Extrem de serios, jur, sa-l opreasca adminii pe Dant3 in a ma provoca... Eu pot continua, nu am nici o probema

20. #880 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cine a început cu provocările? Sau ai cap de pește și uiți ce vorbești? Muta-ti aberațiile pe alt forum, fa-ti un grup pe Facebook și cheamă-ti prietenii care privesc Latrina 3. Nu vezi că ești expirat? Mai învață câteva replici noi, toooot mănânci caramele cu gura plina.

PS: Hai, înjură, jignește, descarcă-te!

+ Reply to Thread
Page 44 of 45 FirstFirst ... 34 42 43 44 45 LastLast