Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 2 of 2

Thread: Threadul unde filozofam/ discutam

  1. #1 SP
    is the man! trickz's Avatar

    Threadul unde filozofam/ discutam

    Imi amintesc ca mai era un topic in genul acestuia dar nu il gasesc so..

    O sa incep acest topic cu cateva informatii despre o teorie cu care m-am intalnit recent,

    Descoperirea din Bucegi - Forum Roportal

    Cartea respectiva se gaseste in librarii sau pe scribd. Desigur, scriitorul era la inceput si se observa acest lucru in prima carte dar continuarea/ urmatoarele carti scrise de el sunt total diferite, mai mature si organizate.

    SF sau realitate, depinde doar de ce crede fiecare... eu cred ca este real. De ce? Orice persoana deschisa simte cand pierde energie sau cand castiga. Orice persoana care a petrecut mai mult timp in natura poate zice ca exista locuri unde te simti revigorat, instant. Mereu m-am intrebat, insa, care ar putea sa fie motivul?

    De asemenea, recomand oricui doreste sa poarte o discutie asupra vietii omului/ originii/ starii supreme de evolutie, sa citeasca "12 zile - Radu Cinamar". Se gaseste pe scribd si in librarii.

  2. #2 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Vreau in cel mai scurt timp sa ma apuc de citit ''A cincea fiola''.
    Cand faci analizele ti se iau 5 fiole de sange dar ei au nevoie doar de 4, a 5-a fiind etichetata si dusa intr-un laborator unde se inregistrau datele persoanei, grupa de sange si starea organelor.Daca era pe moarte un om important, presedinte, seic, guvernator sau un unul cu foarte multi bani si avea nevoie de un organ sanatos care sa fie compatibil cu el se cauta cel mai apropiat om de rand compatibil si disparea subtil.Aceste evenimente s-ar fi intamplat si in Moldova.A citit careva cartea?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Threadul pasionatilor de fotografie By MonkY in forum Foto & Video
    Replies: 81 Last Post: 01-10-2021, 23:37
  2. Threadul pasionatilor de video/film By tudyniuz in forum Foto & Video
    Replies: 14 Last Post: 22-09-2019, 20:00
  3. Threadul maniacilor de cafea, espresso, cappuccino, ceai By MonkY in forum Health, Food & Sports
    Replies: 214 Last Post: 18-05-2017, 12:57
  4. De unde sa cumpar Ps3? By DIAVOLINO in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 31 Last Post: 23-01-2011, 19:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts