Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 107 of 158 FirstFirst ... 7 57 97 105 106 107 108 109 117 157 ... LastLast
Results 2,121 to 2,140 of 3157

Thread: Ce fel de tara este Romania?

  1. #2121 SP
    Member omega's Avatar
    Totusi a fost ultimul conducator roman care si-a iubit tara.

  2. #2122 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Nu și-a iubit țara, sa iubit pe el, nu e nici o diferență între Ceaușescu și Kim Jong Un, cultul personalități, când îți iubești țara nu îți omori poporul. Nu el a construit ci poporul Român, e ușor de făcut când îi pui arma la cap și îi pui să facă ce vrei tu. Comuniștii au omorât mai mulți oamenii decât naziștii.

  3. #2123 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Chiar nu mai citisem de ceva timp o apologie a Ceausismului. Excelent.

  4. #2124 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by Encman View Post
    ...
    Eu ma bucur ca mai exista oameni ca Encman , oameni cu viziune , oameni ce vor sa schimbe .. nu suspina si traieste in melancolia trecutului , bre, jos palaria pentru postarea matale , in timp ce tacconi nu se dezminte.. printre suspinele cu aroma dictatoriala mai si incheie facandu-ne prosti..bai ,frate .. hotul striga hotul.. in fine.

    Quote Originally Posted by JohnnyUSA View Post
    e clar ca discut in majoritate cu prostime, iar cu prostul sa nu te pui ca are mintea odihnita.

  5. #2125 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Uite și la ăștia corectitudine (PNL și USR) îi cam doare în cur că a bubuit ROBOR.

  6. #2126 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Am vazut azi un comment undeva ca opozitia e degeaba si ca nu face nimic, deci toti sunt la fel.
    Pai boss, opozitia are putere atat cat i-ai dat tu sa aiba cand ai fost la vot. Adica APROAPE ZERO. Orbi sunt unii, frate...

  7. #2127 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    De unul am scăpat. Urmează restul.

    http://m.mediafax.ro/politic/liviu-d...roces-17281286

  8. #2128 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    intoarce la recurs.

  9. #2129 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Desi nu e o decizie definitiva si nici nu se pune problema sa nu se ajunga in fata Completului de 5 judecatori in recurs, e o victorie uriasa pentru justitia romana. Judecatorii aia au demonstrat ca tara asta nu e chiar in intregime a lui Dragnea. Cinste lor! Nici nu vreau sa imi imaginez presiunea, nesomnul si stresul constant la care au fost supusi in ultimele saptamani.

  10. #2130 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Sa cantam cu mare urare un La Multi Ani domnului Dragnea!

  11. #2131 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  12. #2132 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    https://www.g4media.ro/tudorel-toade...tutionale.html

    Să moari tu de penal:

    ”Dragnea a fost condamnat pentru o faptă prevăzută de un articol pentru care există deja o decizie a CCR că trebuie modificat pentru a fi în acord cu regulile Constituției”

  13. #2133 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Am zis doar asta de dimineata, dupa care am inchis TV-ul: "E ok, o sa inoti in smoala in maxim 20 de ani, mai mult nu mai ai".
    Sper sa existe asa ceva "dupa".

  14. #2134 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Cam așa ar fi trebuit să arate România. Felicitări lui Boc pentru că își face meseria.

    https://m.facebook.com/story.php?sto...00000464965345

    Se vede că nu au fost atinși de ciumă.

  15. #2135 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar

  16. #2136 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Am vazut si eu ieri.. vai mama noastra, mai e o vorba, "la barza" chioara ii face Dumnezeu cuib.
    Asa si noi.. dar la un pas de tragedie. Din pacate, trebuie sa moara niste oameni, ca apoi sa se.. faca, ceva.

  17. #2137 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Vă gândiți că aceștia au drept de vot.


  18. #2138 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Tanti aia la sfarsit, cu sfaturile ei.. nu mai tin minte exact, formularea.. am vazut clipul acum 2 zile, "sa-i lasam domne in pace sa faca treaba.. pe Dragnea.. pe.. si noi.. dand din cap "

    Si noi ce? primim pomana dupa? o pensie marita? un os aruncat ca la caini? isi bat joc de voi si voi habar n-aveti.. atata micime! in timp ce tara este furata si toate se scumpesc?.. "si noi.. dand din cap" of! Ca am zis ca nu ma mai agit pentru astfel de oameni, dar e trist, sunt matusi, bunici, apropiati..

  19. #2139 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Duduia de la sfarsit mi-a amintit de clipul asta

  20. #2140 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Asta-i viata, auzi la ea.

    Asta-i viata ca au plecat toti tinerii din tara si majoritari au ajuns sa fie niste pomanagii, putori, analfabeti, tigani si batrani care vrei nu vrei sunt usor de prostit.

    Asta-i viata ca avem o natalitate extrem de mica comparativ cu alte state din lumea asta, pt ca deh, ne place viata si sa "copilarim"

    Asta-i viata ca vrem lucruri ca afara dar ne este greu sa punem osu la treaba si asteptam ca altii sa faca intotdeauna pt noi.

    Asta-i viata ca nu avem educatia necesara sa luptam mai mult si mai des pt libertatile si drepturile noastre.

    Asta-i viata ca in loc sa stai sa te gandesti la astea cateva lucruri e mai usor sa dai skip si sa zici ca asta-i viata.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 107 of 158 FirstFirst ... 7 57 97 105 106 107 108 109 117 157 ... LastLast

Similar Threads

  1. Intrebare legata despre 2 jocuri la fel By andreiaka in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 3 Last Post: 10-03-2014, 13:37
  2. Ce fel de sfarsit preferi intr-un joc video? By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 20 Last Post: 29-10-2012, 22:46
  3. Ce fel de clasa dintr-un RPG sunteti ? By Strike105X in forum Offtopic
    Replies: 18 Last Post: 29-05-2011, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts