Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 131 of 158 FirstFirst ... 31 81 121 129 130 131 132 133 141 ... LastLast
Results 2,601 to 2,620 of 3157

Thread: Ce fel de tara este Romania?

  1. #2601 SP
    Member Cyrax7's Avatar
    nu ti-a priit pauza sa inteleg

  2. #2602 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Am zis ca vad doar juma de ora dar ne-a tinut si pe mine si pe prietena mea pana la capat.

  3. #2603 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, senzational realizat. Au muncit foarte mult oamenii aia la el si e, parerea mea, cel mai bun documentar de gen, facut vreodata in rromania.

    Also, putin behind the scenes aici - Detalii despre „30 de ani de democraţie“, documentarul viral de la Recorder: „Imaginile de arhivă ne-au costat cam 35.000 de euro“

  4. #2604 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Da, foarte bun documentarul.
    L-am vazut cu toata familia aseara. Nu ma asteptam sa ramanem toti 3 ore sa il vedem. Oamenii astia de la Recoder se autodepasesc cu fiecare reportaj mai lung.

  5. #2605 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Wow..nu ma asteptam sa ma prinda asa dar e demential facut.

  6. #2606 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by PS4&PS3 View Post
    Vorbesti numai prostii. Pretul la gaze si curent a fost inghetat prin oug 114, care acum e dezghetat de PNL Stai sa vezi cum o vor lua la vale preturile la gaze si electricitate si mai departe vor exploda preturile la servicii si produse coroborate cu devalorizarea leului din cauza PNL.
    Te rugam frumos sa ramai in grota. E ca si cum nu ai exista aici pe forum, adica: TUTUROR NE E BINE!

  7. #2607 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    De la 1 ianuarie toti bugetarii vor lua 25% la salariu. Plus ca, pana la urma, lasa sporurile asa cum erau.

    https://www.cotidianul.ro/video-orba...tit-sporurile/

    https://stirileprotv.ro/stiri/financ...eniturile.html

    Iti mai este bine acum? Esti fix un teleghidat.

    Stii ce, pana la urma mie imi pare foarte bine ca PNL continua programul PSD. Mai ales ca bugetarii o sa incaseze 25 la suta de la 1 ianuarie plus sporurile actualizate la aceste mariri, sac sac sac celor din privat.

    PS: daca taceai, filozof ramaneai.

  8. #2608 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Omu nu e pe treaba lui

  9. #2609 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Ati votat sa scapati de Draku si ati dat de fra-su si mai al draku.

    Eu deja imi fac planuri de concedii afara pe baza celor 25 la suta de la 1 ianuarie. Angajatii de la stat tot boși raman, iar cei din privat si mai sclavi decat pana acum, ca asa vrea noua putere formata din Iohanis si guvernul lui, PNL. Au zis ca cum vin la putere, dau afara 500 mii de bugetari. Ce sa vezi, deja s-au scos posturi la concurs in domeniul bugetar, adica numarul bugetarilor creste in domnia PNL.

    Stiu ca realitatea doare, dar este este adevarul. Fie ca vreti sa-l vedeti sau nu, adevarul tot ala este.

  10. #2610 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Bine, boss! Noi sa fim sanatosi.

  11. #2611 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Am zis ca vad doar juma de ora dar ne-a tinut si pe mine si pe prietena mea pana la capat.

    Vezi boss, atunci la asa zisa revolutie, lumea avea morcovu ca pierdeau locurile de munca si ramaneau someri. Numai partidele de stanga asigura locuri de munca pentru romani. De aia a luat Iliescu atunci 85 la suta.

  12. #2612 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^O natie de incompetenti care nu sunt in stare sa isi castige painea si care au nevoie de un partid care "sa le asigure" locurile de munca. Majoritatea nici nu recunosc, dar macar baiatul asta e mandru.

  13. #2613 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar

    Ce fel de tara este Romania?

    Pe mine ma amuza ca inca sunt printre voi care cred ca in 89 a fost o Revolutie.

    “Memorialu’ Durerii” si toata spalarea pe creier de dupa 90 se pare ca functioneaza cu varf si indesat.

    Pacat de toti oamenii nevinovati care au murit in 89 fiind carne de tun pentru “papusarii” “revolutiei”.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #2614 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    ^O natie de incompetenti care nu sunt in stare sa isi castige painea si care au nevoie de un partid care "sa le asigure" locurile de munca. Majoritatea nici nu recunosc, dar macar baiatul asta e mandru.

    Daca ai observat, oricine e la putere nu doreste manifestari in strada, se fereste de ele ca de draku. Ai inteles? Uita-te la documentarul de mai sus si ai sa intelegi.

    Stai linistit, ca orice tara de pe planeta are si incompetenti, inclusiv SUA, Germania si China.

    Tu esti competent, nu?

  15. #2615 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar

  16. #2616 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar

  17. #2617 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Sunt de accord ca petardele sa devina ilegale..dar sa dai drept exemplu pe cineva care a murit ca si-a bagat petarda in gura e ca si cum ai vrea sa interzici detergent pt ca sunt copiii care inghit Tide pt un challenge.

  18. #2618 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Culmea e ca in unele tari civilizate, petardele sunt legale, doar ca oamenii nu sunt atat de cretini...

  19. #2619 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Ca tot veni vorba de tari civilizate > artificii/pocnitori:



    In alta ordine de idei e a 3-a oara cand sunt in Japonia in luna Decembrie + Ianuarie si desi sunt legale, odata nu am auzit sau vazut o artifice/pocnitoare. Avand in vedere ca am fost nascut si crescut in Romania unde la ora 00:00 e ceru in enjpe mii de culori..pot spune ca e foarte deprimant cand la ora aia e liniste de mormant

  20. #2620 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Quote Originally Posted by PS4&PS3 View Post
    Vorbesti numai prostii. Pretul la gaze si curent a fost inghetat prin oug 114, care acum e dezghetat de PNL Stai sa vezi cum o vor lua la vale preturile la gaze si electricitate si mai departe vor exploda preturile la servicii si produse coroborate cu devalorizarea leului din cauza PNL.
    Quote Originally Posted by JohnnyUSA View Post
    Pe mine ma amuza ca inca sunt printre voi care cred ca in 89 a fost o Revolutie.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Am observat si eu ca inca exista astfel de creaturi.Ce a fost in '89 a fost lovitura de stat.Mi s-a spus ca sunt nebun, dar vom vedea cine e "nebunu" peste 20, 30 sau 40 de ani cand jumatate din tara nu va mai exista.
    In fine, nu mai dau in altele ca îi dau apa la moara lu' ps4&ps3, pesedeul de pe CG.Am un sfat pentru tine/dumneata, pupincurismul strica, strica oameni, vieti... lasa-te de el.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 131 of 158 FirstFirst ... 31 81 121 129 130 131 132 133 141 ... LastLast

Similar Threads

  1. Intrebare legata despre 2 jocuri la fel By andreiaka in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 3 Last Post: 10-03-2014, 13:37
  2. Ce fel de sfarsit preferi intr-un joc video? By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 20 Last Post: 29-10-2012, 22:46
  3. Ce fel de clasa dintr-un RPG sunteti ? By Strike105X in forum Offtopic
    Replies: 18 Last Post: 29-05-2011, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts