Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 130 of 158 FirstFirst ... 30 80 120 128 129 130 131 132 140 ... LastLast
Results 2,581 to 2,600 of 3157

Thread: Ce fel de tara este Romania?

  1. #2581 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Tu realizezi ca nu vorbeste serios, nu?[COLOR="Silver"]

    ---------- Post added 26-11-2019 at 16:20 ----------

    "Romania este o tara frumoasa ...pacat ca e locuita."
    Foarte adevarat

  2. #2582 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am urmarit si eu emisiunea (80% din ea). La inceput in cateva faze are dreptate si le zice bine. In rest, e doar un alt mistocar.
    Nu inteleg ce-i atat de "interesant" la asta.

    Dar hey, poate ca nu sunt eu publicul tinta.

  3. #2583 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Fiecare cu gusturile lui, man

  4. #2584 SP
    Admin MonkY's Avatar
    razvanrazy: la misto-uri nu ne intrece nimeni. Aici cred ca putem spune linistiti ca suntem nr.1. Ceea ce, desi in general hazul de necaz e bun, pe termen lung duce la o bascalie generala. Exact cum am vazut pe unii care faceau misto pana si de cazul Colectiv... azi erau altii care faceau misto pe tema oilor moarte inecate... Unii (precum PS4&PS3), chiar nu au limite. De fapt, daca stam bine si ne gandim, majoritatea trollilor care si-au luat ban pe CG, au luat-o pentru ca nu au stiut cand sa se opreasca. Remember tacconi?

  5. #2585 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Nu inteleg de ce ai face haz de necazurile altora....in fine, is oameni si oameni.

  6. #2586 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar

  7. #2587 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Bye, bye veorica
    Nu te vom uita

    ---------- Post added 27-11-2019 at 19:36 ----------

    Se plictisea si nea robu', a zis sa mai iasa si el sa dea un interviu ceva...
    Oamenii astia chiar n-au altceva de facut?

  8. #2588 SP
    Member ccheep84's Avatar
    Bye, bye veorica;
    Nu te vom uita

    ---------- Post added 27-11-2019 at 19:36 ----------

    Pana si Radu Paraschivescu s-a sictirit, la cate carti a scris pe seama ei

  9. #2589 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Nu ne mai facem bine. Cine l-a pus pe asta primar?

    1. Nu prea cred ca interzicerea unui singur gen de muzica este constitutionala.
    2. In documentul eliberat de domnul Ing., Dr.S.I., Dhc, Prof.univ. Nicolae ROBUN, nu este definit cuvantul "manele", ceea ce inseama ca drept referinta va fi folosita cea mai recenta definitie din DEX, si anume:
    MANEÁ, manele, s. f. Cântec de dragoste de origine orientală, cu melodie duioasă și tărăgănată.

    Practic si faptic, "manelele" despre bani, dusmani si alte nebunii raman legale, pentru ca nu sunt cantece de dragoste.

  10. #2590 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Pai asa o dam in altele.Notiunea de "manea" s-a pierdut de mult....

  11. #2591 SP
    Member Smara's Avatar
    Pai o dam, insa daca ajungi in fata instantei, un avocat istet te scoate repejor. Mie imi place ca idee, insa nu prea cred ca sta in picioare.

    HCL cam pare discriminatoare. Astfel incat nu prea poti interzice un anumit gen de muzica, care este cumva apanajul unei etnii.... Ori interzici muzica in general in spatii publice, ori nu o mai interzici.

    Va sarii ca ars Consiliul National pentru Combaterea Discriminarii. Chiar sunt curios cum va evolua situatia.



    In alta ordine de idei ne inarmam serios. Ori vine un razboi ori suntem foarte precauti. Nu contest ca avem o dotare militara precara si este necesar sa achizitionam tehnica militara, insa abia ce am luat rachete de 2 miliarde de dolari. Se pare ca vom mai achizitiona inca 5 avioane F16 second din Portugalia si 4 corvete. Avioane vor costa cam 150 mil dolari iar corvetele 1,4 miliarde.

    O factura frumoasa pentru care vom lua credit.



    Vom vine o parte din CEC am inteles, insa tot cred ca ne imprumutam cam mult.

  12. #2592 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Poate este vreo factura de plata pentru o posibila elimimare a vizelor pentru SUA.

  13. #2593 SP
    Junior Member Ultranativ's Avatar
    Daca era asta cea mai mare problema din oras....

  14. #2594 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cu bune si cu rele, asta e tara noastra. Prin urmare, hai La Mulți Ani România!
    La multi ani dragi români!

  15. #2595 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    La multi ani
    Attached Images Attached Images 47193971_10216183278928999_651484253187473408_n.jpg

  16. #2596 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    La multi ani romanilor de pretutindeni !

  17. #2597 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    România este tara in care PNL duce tara la vale, prin devalorizarea intentionata a leului.

  18. #2598 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Asta îmi amintește de celălalt mare partid care a condus tara in ultimii ani. Cum se numea oare?

  19. #2599 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Nici macar in apropierea Craciunului nu puteti lasa politica si pe toti nenorocitii din ea, deoparte?

    Serios...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #2600 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Espiritus: s-au mai trezit si pensionarii, man. Nu poti sa-i minti la nesfarsit ca le dai 100 lei, si dupa le iei 200 prin preturi marite la toate cele. Eu am avut o discutie cu o babuta de la mine din sat, aici unde m-am mutat. Si am intrebat-o "mamaie, dar tu votezi cu psd, ca ti-a marit pensia, nu?". Si mi-a zis femeia pe sleau, ca are intr-adevar cea mai mare pensie acum, dar cumpara mult mai putin de mancare si plateste cel mai mult la gaze, curent, etc. Mi-a povestit ca si popa si primarul ii spun direct cu cine trebuie sa voteze. Si ea zice ca ei, dar face fix ce vrea ea! Super tare babuta!

    Crbl2001: ohoo, si inca cum. Pe langa clasicul "50 de lei", faina & co, mai se baga si un calendar, un pix... De exp. acum, Veorica a avut calendare pe 2020 cu ea. Iti poti imagina, sa ai calendar cu ea?!? In fine, hai sa nu mai fiu rautacios, ca la cat au laudat-o pesedistii, sa vezi cum o vor devora acum... nu cred ca mai rezista o saptamana ca sefa.
    Vorbesti numai prostii. Pretul la gaze si curent a fost inghetat prin oug 114, care acum e dezghetat de PNL Stai sa vezi cum o vor lua la vale preturile la gaze si electricitate si mai departe vor exploda preturile la servicii si produse coroborate cu devalorizarea leului din cauza PNL.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 130 of 158 FirstFirst ... 30 80 120 128 129 130 131 132 140 ... LastLast

Similar Threads

  1. Intrebare legata despre 2 jocuri la fel By andreiaka in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 3 Last Post: 10-03-2014, 13:37
  2. Ce fel de sfarsit preferi intr-un joc video? By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 20 Last Post: 29-10-2012, 22:46
  3. Ce fel de clasa dintr-un RPG sunteti ? By Strike105X in forum Offtopic
    Replies: 18 Last Post: 29-05-2011, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts